SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Hem de daha sıra eksik sesini tedavi etmek - larenjit?

Bir sapma meydana geldiğinde, sonbahar mevsiminde oldukça sık, eksik ses tedavisinde ne soru değil sadece profesyonel konuşmacılar, şarkıcılar, aktörler, vb. E., Ama aynı zamanda soğuk olmuştur sıradan insanlarda.

Klinik Uygulamada bu patoloji larenjit adı verilir. Bu hastalık iltihap laringeal mukoza nedeniyle oluşur. Belirtilmelidir bir bu sapma, soğuk algınlığı, grip veya diğer viral enfeksiyonun bir sonucu olarak da ortaya çıkabilir. Sonuçta, uygulamada gösterdiği gibi, boğuk bir adam oldukça yetenekli olduğundan ve her zamanki dalgalanma ses telleri. Peki nasıl tedavi sesini eksik? Bu aşağıda anlatacağım budur.

önleyici tedbirler

sesli değiştirmeye başlayan ve hatta bazen fısıltıyla konuşmak zorunda olduğunu düşünüyorsanız, tamamen uzakta darbe değil larenjit ilerletmek için gerekli tüm tedbirleri almalıdır. Herhangi bir kişi acilen halka hitap etmek gerekiyor Bu, mesleki faaliyetlerinden dolayı bazı davaları nerede özellikle doğrudur.

Hafif ses kaybı: nasıl larenjit başlangıç aşamasını tedavisi için?

Bunu yapmak için şu kurallara uyun:

  • dondurucu veya rüşvet var, özellikle evde tek başına ve daha iyi iki günden otur.
  • susma deneyin ve bir kez daha ses telleri aşırı yorgunluk değil.
  • kalın yün atkısı ile boynunu sarın. arada, gün boyunca yürümek hatta geceleri uyku sadece mümkün değil.
  • Hastalığın dönemi için sigara ve su tedavisi kaçının.
  • bal ile ılık bir bardak süt iç.
  • Hiçbir durumda da şiddetli soğuk veya sıcak gıdalar ve içecekler kullanmayın.

halk ilaçları

Eksik sesini tedavi ne Hakkında, halk hekimliği oldukça iyi bilir. Sonuçta, sonbahar-kış aylarında geleneksel olmayan yollarla insanların büyük numara her yıl bu hastalıktan kurtulmak.

Bu hastalığın tedavisi için genellikle inhalasyon prosedürü yapılması tavsiye edilir. Sen kullanabilir ve özel tıbbi ekipman (spray) ve bir battaniye ile normal bir tava. şifalı otlar (papatya, adaçayı, kekik, vs.) faaliyetleri bu tür yağlar için bir terapötik ajan olarak kullanılabilir (okaliptüs, çay ağacı yağı, vb köknar ve.) yanı sıra bu yüzden geleneksel sarımsak, haşlanmış patates, vb gibi. D.

ilaç tedavisi

Eğer gerçekleştirmek için gereken büyük bir olay geliyor. Eğer varsa Ama ne yaparsınız hiçbir ses? Nasıl tedavi etmek hızla larenjit ve verimli, sadece geleneksel tıp söyle. Antiseptik çözümler "furatsilina" veya "Givalex" ile her saat gargara tavsiye edilir. Ayrıca, bu tedavi, çeşitli spreyler veya herhangi bir modern eczane satılan emilebilir şekerler ile kombine edilebilir. Buna ek olarak, oylama doktorların hızlı restorasyon antihistaminikler kullanmaları tavsiye edilir için (örneğin "Loratadit", "Aerius" ve "sitrin") veya homeopatik (örneğin "Gomeovoks") fonları.

Şimdi, bu eksik sesini tedavi etmek yerine, biliyorum. bu ilaç ya da halk ilaçları için kullanılır - bu size kalmış.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.