SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Ne bacaklar kramp halinde ve nedeni ne olabilir?

Herhangi bir bilinen , konvülsiyonlar olduğu. Yani kontrol edilemez uzuvlarda kasların ağrılı kasılmalar, denir. Çoğu insan sözü o gece kramp bacak kadar daha sık öğleden sonra. İstatistiklere göre, bu nüfusun en az yüzde 70'e ağrılı bir durumdur tanıdık ve onlar düzenli olarak yaşamaktadır. Sorun sadece tanıdık yetişkinler değil, aynı zamanda çok küçük çocuklar olduğu unutulmamalıdır.

olası nedenler

soruyu cevaplamak için "ne yapacağını, bacaklar kramp eğer," olgunun nedenlerini kuran ilk gereklidir. Böyle bir durum sadece zaman zaman insanı çileden çıkarmak olabilir. Bu durumda, nöbetleri tetikleyen faktörler oldukça açıktır: sıkı, rahatsız ayakkabı ya da hareketin yetmezliği, mükemmel Yürürken. Aynı zamanda kasların kasılması çabuk geçer. Ayaklarınızı sürekli acı Ancak, düşünmek için neden yoktur.

epizodik azalma

bacak krampı, azaltır ne yapmalı? O kadar çok hasta doktora ziyaretinizi başlar. Ilk şey bir uzman suçlu kas zorlanma öğrenmek çalışacaktır. normal kas kasılması için çok önemli mikrobesin dengedir. Örneğin, bağlı kaslar potasyum eksikliği sertleşme için. Bu durumda, sorunun cevabı "ne yapacağını, bacaklar kramp eğer," diyet değiştirmektir. Fiziksel aktivitenin fazla da sürekli ağrılı kas kasılmaları kışkırtır rezerv sıvısının tükenmesine yol açar. Eğer, örneğin, bir rekabet ve sert tatbikata hazırlanıyor varsa, mümkün olduğunca içmeli.

sıcaklık bağımlılık

artan ortam sıcaklığına ile ilişkilidir Fiziksel aktivite ayrıca sorunun cevabı olabilir "eğer bacaklar kramp ne yapacağını." Buna ek olarak, yerel hipoksi bacakları aynı bölümündeki bir sabit yük kaynaklanır. Bu nedenle nöbetler - Bir fenomen tanıdık profesyonel dansçılar.

düzenli keser

bacak krampları zaman zaman tekrarlanan, ama her zaman değil, bu çeşitli nedenlerden dolayı olabilir. En popüler doktorlar arasında metabolik bozukluklar, travma, viral enfeksiyonlar, kan damarları ile ilgili sorunlar ve nörolojik faktörler diyoruz. Bunlardan birincisi genellikle endokrin sistemi fonksiyon bozukluğu ile bağlantılıdır. Tiroid bezinin bozuklukları, nöbetler arasında, gerçek nöbetler içine dalma glikoz dönüm, ekstremitelerde bir titreme ile karakterizedir.

kurutma

Yani, ayak kramp durumunda ne yapmalı? Vücuttaki sıvı dengesi kontrol edin ve yeterince magnezyum sağlayıp sağlamadığını düşünün. Buna ek olarak, bu kardiyovasküler hastalık olup olmadığı düşünmek mantıklı. varisli damarlar muzdarip hastalar, genellikle etkilenen ekstremitelerde istemsiz kasılma şikayetçi. Hastalığın bir tromboemboli ve ölümcül dönüşebilir çünkü tedavi edilmesi gerekir vurgulanmalıdır. Sadece ek olarak olabilir halk ilaçları kullanın. Tedavi süresince temeli ilaçlar doktor tarafından reçete edilmelidir. Sipariş sonsuza kramp kurtulmak, sen biyokimya yapmak gerekebilir. gibi birçok fındık, kepek yiyin, baklagiller olabilir. Doktorunuz metabolizmasında her şey, sen yatmadan önce bal ile yoğurt, sarhoş sıradan fincan yardımcı olacağını bulduysa.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.