Spor ve SağlıkEkstrem Sporlar

Hayvanlar için Av. Meslek, hobi veya iş?

Her erkek kol güreşi yapıyor olsa bile, hatta karda, futbol oynarken, hayatı tutku vardı. Arzu, ilk olmak bir kazanan tüm diğerlerine hakim olmaya zamanlar vardır. doğrudan duygusuyla bağlı olduğu hayvanlar için Av.

vahşi hayvanların izlerini arayan düşmüş ağaçlar, ya akıntıyı onlarca kilometre birkaç geçmek için, bir beden eğitimi yeterli değildir. silah tüfek olarak kullanıldığı takdirde, avcılık doğa ile gerçek bir rekabete dönüşür. Etkili mücadele aralığı seksen metreyi aşmayan ve onun gücü, kurnaz ve beceri yakın bir mesafeye olsun bir canavar veya başlangıçta daha hızlı kuşu, daha iyi işitme ve koku vurularak tüm kullanmak gerekir.

av türleri

Bu etkinlik zulüm veya öldürme müteakip yakalanmasıyla hayvanı izleme arama, ima eder. avcılık aşağıdaki türü vardır:

  • balıkçılık,
  • spor,
  • amatör.

Hayvanların Av benzeri tüyler, kürk, et, kemik, boynuz, yağ alma ve amacıyla hayvanların yok edilmesini içerir. D. Sovyetler Birliği'nde mağazalar zinciri "Doğanın Hediyeleri" olduğunu, et ahşap orman tavuğu veya yaban domuzu, hayvan derileri, vb satın almak mümkün oldu .

spor alanında amaç göstermek ve onların avcılık becerilerini sağlamaktır. Yakalanan canavar örgü işaret bu durumda daha fazla görünürlük kazandırmak ve etkin ilerlemek için. Bazen bir hayvan sadece kurşun, uyku hapı değil doz alır. hangi köpekler eğitimli Orada pritravki ve spor avcılık insanlar için bir olasılık var.

ruh için dava

Hayvanlar üzerinde Amatör avcılık - tekler ve bir lisans satın insanların küçük gruplar için bir meslektir. Bu durumda avcılar hayvansal üretimin niteliğine iyi bir zaman birincil amacı belirleyici faktör değildir var. Onlar düzenli gündelik şehir hayatından dinlenmek, ormanın içinde ölçülü kilometre lisans bataklıklar ve step ve doğanın tadını satın. Sonuçta, avcı - şiirsel, çok seven yaban doğası. Hatta kış soğuk, onların akıntılarına sahip avcılık ve böyle bir meslek çünkü kar fırtınaları, bir adamın korkmuyoruz - bu bir tutku!

balıkçılık gibi

Profesyonel avcılık oldukça Sovyetler Birliği'nde geliştirilmiştir. Şimdi, böyle bir ölçüde artık devreye girer. . Deri, et ve diğerlerinin üretime ek olarak başka amaçlar için orada avcılık itibaren. Küçük doğal afetler veya topraklarında olumsuz insan etkisinin bir sonucu baskın olarak bu gerçekleşirse yırtıcı hayvanlar, onlar diğerleri yok. nüfusu ayarlamak için profesyonel avcılar çabalarını gerektirmektedir.

Uzmanları silahlar yanında, onlar tuzak, tuzakları ve diğer tuzakları kullanmak, olağanüstü sabır var. Bu yöntem gibi büyüleyici ama diğerleri kadar etkili değildir ve hatta bazen geride bırakmaktadır.

Ayrıca hayvanat bahçeleri, sirkler, türlerin göç için canlı hayvanı yakalamak için gerekli becerileri avcılık.

av mevsimi

balıkçılık Mevsime bağlı olarak farklı hayvanlar ve kuşlar açıldı. avcılık Koşulları evlilik dönemi canavar ve gençlerin eğitimi için gerekli süre bağlıdır. Bazen açık avı aşırı yetiştirilen türleri üzerinde. Bu tür etkinlikler - bu nüfusu kontrol etmek için bir yoldur.

İlkbahar - sonsuza savunarak bir sezon. Bu dönem en hayvanlar ve kuşlar için bir evlilik ve sayıları hızla kilometrekare başına artırır. Birçok bu dönemde tam bir yasak çekim oyunu savunan, ancak en az 10 gün avcılık açıldı.

Yaz - Zaman pritravku üzerindeki köpek getirmek için, sırayla bir av aracı koymak. Bu aylarda, kürklü hayvanlar av genellikle, mayınlı mol, sincapları kapalı kurt ve geyik ve elk itlafı toplayıp vardır. Ağustos ayında, yayla oyunun avcılık açıp ayılar için bekleyen.

Sonbahar balıkçılık devam yılında yayla oyun, üzerinde tuzakları av başlar bir su sıçan, misk sıçanı. sezon sonuna doğru kürklü hayvanlar diğer türlerini yakalamak başlıyor.

Kış avcılık bahar daha az ilginç değildir. görünüyordu olarak Soyu tükenmiş, karla kaplı ormanda yaşama ve sürprizlerle dolu. Kürk hayvanları için avı: samur, sincap, sansar, tilki. Yaban domuzu ve geyik yavrularını getirdi, bunu gerçek bir balık tutabilirler. Ayrıca keklik, capercaillie, siyah orman tavuğu çekim başlar.

Erkekler iş

Günümüzde, bir silah neden endişe olan bir adam, o yasanın bir saldırgan ve ihlal ediyor olarak algılanır. Ama silahlar ve erkek doğa her zaman yan yana durdu. Çocuklar paintball ve daha "savaş oyunları" yetişkin oynarlar. Ama asıl bıçak ve tabanca o değiştirilmemiştir. hayranlık ve ses makineli tüfek ve olarak hatırlanacak korku birazcık orduda görev yapanlar topçu.

Modern dünyada ana değer - bir hayat, bu nedenle, bir silah tutmak için yapmanız ya kolluk çalışma, ya askeri, bodyguard ya bir avcı ihtiyaç olduğunu. ruhsat Av yakalamak için toplanan hayvan bağlı olarak bazı para mal olacak. Ama buna değer!

kimseyi vurmadım bile, omzunda bir tabanca ile ormanda yürümek, başka sadık havlayan, temiz hava, sabah erken şarkı kuşlar, Bush bir tavşan hışırtı - tüm bu büyük bir deneyimdir, ilkel erkek uyanacak ruhu, ruh avcının!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.