MaliBankalar

Banka "Europlan": yorumlar ve adres

Burada hem günlük olacak Kendi yepyeni arabalar, sahibi olma her araba meraklısı rüyalar gözlerini ve ruhunu zevk sır değil. Ne yazık ki, herkes rüyasını gerçekleştirmek yapabiliyor. Ancak, zorluklar önce çekilmeye alışık olmayanlar, bir çıkış yolu bulmak. Bazı insanlar borç para diğerleri tercih ederken, akraba ve arkadaşlardan gelen kredi almak bankada. Bugüne kadar, bu hizmet bankaların bir sürü sağlar, ancak otomatik sigorta sektöründe tanınan liderlerinden biri, elbette, "Europlan" dir.

"Europlan" banka hakkında genel bilgiler

Banka "Europlan" - avtofinansovaya şirket, 1999 yılında kurulmuş ve üç ana alanda faaliyet göstermektedir:

  1. Avtobankovskie hizmetler.
  2. Oto.
  3. Leasing makine ve motorlu araçlar (otomobil, kamyon ve ticari araçlar).

Böylece, bugüne kadar, "Europlan" - müşterilerine (kişi ve kuruluşlara) yüksek kaliteli ve çağdaş avtofinansovyh hizmetleri bir dizi sunan bir şirkettir. Rus pazarı bankada varlığını 15 yıl boyunca "Europlan" bin 130 üzerinde sözleşmeleri sona ve haklı sayısız devlet dışı şirketler arasında sanayi avtolizingovoy lider konuma sahiptir. Şirket, mükemmel bir üne değerleri ve asla müşterilerine kaliteli hizmet zevk olmaktan çıkar. Aşağıdaki adreste, Moskova'da bulunan: ul. Malaya Sukharevskaya Meydanı, Bina 12.

Misyon, değerler ve hedefler "Europlan"

Şirketin yönetim onların misyonu tekliği ve faydası nedir "Europlan", yaratılmış olana kadar dünyayı bilgisini getirmektir diyor. Banka çalışanları sürekli olarak iyileştirmek ve her müşteri için yararlı olmak için çalışıyoruz. Bunun için yeni ve bilinmeyen zorlu ilerisini ve cesaretle çalışan, çok çalışmaya hazırız.

Abdülmecid destekleyici, samimi ortamı arasında. Karşılıklı güven ve saygı, istisnasız "Europlan" üyeleri paylaşılan ve herkes tarafından desteklenen değerlerdir. İç köklü kültür bankanın ana hedeflerinden başarıyla uygulanması katkıda ve son derece memnun müşteriler kabul edilir.

Hangi bankacılık hizmetleri müşterilerin Europlan 'yararlanabilir?

Ticari "Europlan" Banka tüm sürücülere sunduğu ve ilgilenen tarafların avtofinansovyh hizmetlerinden sadece bir bütün aralık. Biz gereksiz olmadan, hızlı makbuz olan yüksek verim mevduat ( "Tasarruf Hesabı" ve Evroplanu "sözde "Katkısı"") ve prim banka kartları "Europlan Otomobil Kulübü", üzerinde, hem yeni ve kullanılmış araba otomobil kredileri bahsediyoruz sorun ve müşteri için çok uygun şartlarla. Banka "Europlan" verimlilik ve iş kalitesine hem de beceri ve çalışanlarının profesyonelliği seviyesinde odaklanmaktadır. Önerileri uzaktan elde edilebilir. Bu sayede müşteriler ev çıkmadan, bankanın hizmetlerinden yararlanmak için eşsiz bir fırsat var. Onlar mutlaka servise bizzat geçerli değildir. ve herhangi çözmek için yardımcı olacaktır kibar banka çalışanı, hatta en karmaşık sorunu - Bir tek bir telefon numarası çevirip zorundadır. Bu durumda, bekleme süresi çok az.

mevduat veya kredi hesabına herhangi bir işlem online yürütmek için mümkün hale geldi. Ayrıca, hatta bir sözleşme uzakta banka şubesinden kilometrelik yüzlerce veya binlerce sonucuna varılabilir. Sen özel becerilere sahip gerekmez. En kısa sürede kabul edilecektir bankanın resmi web sitesinde, uygulamayı terk etmek gereklidir. Gerekli tüm belgeler tarafından onaylandığı takdirde evinde başvuru teslim edilecektir.

"Europlan" başarısı

çok basit ve her satırı için anlaşılabilir sayesinde bankacılık ürünlerinin "Evroplanom" tarafından sunulan, eserleri defalarca yüksek sayıda bağımsız uzmanlar tarafından takdir edilmiştir. Örneğin, 2013 yılında onurlu 2 yerde "yeni arabalar için" atanmış otomobil kredisi sıralamasında portalı "Banki.ru" onlar tarafından avtoyzaymov derlenmiş.

2014 başlarında, ajans "RBC Değerlendirme" banka "Europlan" 731 1100 gün arasında süre içinde fonların yerleştirme açısından en elverişli tanıdı. Bu banka başarı üzerine burada bitmiyor. Böylece, Nisan 2014'te Mart ayında ve sonra portal "yeni araçlar için" "Sravni.ru" otomobil kredisi sıralamasında tüm mevcut en karlı olarak birinci oldu. Aynı dönemde, Banki.ru portalı ikmal hakkı ile 1 yıl boyunca ilk 20 en karlı rublesi yataklarında onları derlenmiş Evroplanu "" "nin Katkı" sayılabilir.

"Otomatik Kulübü Europlan"

At mevduat açılması her müşteri banka kartı "Evroplane" eşsiz bir fırsat ya da kayıt programının katılımcılarından olmak "Europlan Otomobil Kulübü." çeşitli mal ve hizmetler üzerinde büyük indirimler verilir çünkü bu programa katılarak, banka müşterileri, aracınızın bakımı önemli ölçüde tasarruf etmek. Buna ek olarak, bankanın ortağı şirketlerin hesaplanmasında kullanabilirsiniz onlar ikramiye ruble verilir programının koşullarına uygun olarak.

Güvenilirlik "Europlan"

Neden sürekli bankayı "Europlan" seçer olanların sayısının artıyor? Müşteri yorumları Bu sorunun ayrıntılı bir cevap vermek. bireyler ve kuruluşlar bankanın güvenilirlik ve üretilebilirlik yüksek seviyede vurguladığımız gibi. Bu bakımdan o 2013 yılında "Evroplanu" Yüksek bir kredi itibarı gösteren "A +" olarak değerlendirildiğini belirtmek gerekir. Ayrıca, müşteriler "Europlan" -Banka içinde onlar tarafından yatırılan fonların güvenliği hakkında endişe olamaz. Mevduat Sistem güvenlik DIA korumalı. Buna ek olarak, fon üçüncü şahıslara şüpheli tüketici kredilerinin istemciler için kullanılmaz ve aktiflerde değerlendirilirken - araçlar.

"Evroplanom" tarafından sağlanan Araba kredileri

müşterileri arasında Özellikle popüler bankası "Europlan" sunan bir araç kredisi, tadını çıkarın. onun kayıt için uygulamak istediğiniz Ofislerin adresleri kolayca Banka internet sitesinde bulunur. Örneğin, Roket Bulvarı, 16 ( "Alekseevskaya Kulesi" iş merkezi) Moskova'da bulunan bir istemci ofisleri .. Petersburg ise, "Europlan" ofis ul bulunmaktadır. Kolomyazhsky Caddesi, d. 27, iş merkezi, "Commonwealth", 7. kattaki.

kredi miktarı 9.99 yıllık% faiz oranı ile 7 milyon ruble kadar olabilir. Bu ödeme, herhangi aşağı gerektirmez. Böylece, herhangi bir marka ve model yılı otomobil satın alma neredeyse herkes tarafından kullanılabilir. Artı, kredi için bir kefil veya kefalet gerektirmez. Garanti Bankası yani taşıt işlem için teminat olarak hareket edecek, bir müşteri satın tek araba olacak. Önceden sahip olunan araç satın aldıysanız isteği üzerine kask sorunu değil mümkündür. Kredinin vadesi de çok liberaldir ve 65 aylık. Ek ücretler olmadan erken geri ödeme olasılığı vardır. Kredi ödeme borçlu veya onun yetkili temsilcisi tarafından bizzat yapılabilir.

potansiyel kredi için gereksinimler nelerdir?

o "Europlan" bankanıza başvurarak, bir kredi almak zor mu? Yorumlar borçlular kredi koşullarının çok basit olduğunu göstermektedir. Farklı örneklerini çalıştırabilirsiniz bilgi ve belgelerin bir sürü toplamak zorunda değildir. O 20 yaşında veya daha büyük Rusya Federasyonu, potansiyel borçlu en az 3 ay boyunca çalıştıkları işin kalıcı bir yer, yurttaşlığını olması yeterlidir. Bu şartlar yerine getirilirse, araç kredisi kaydı ile herhangi bir sorun oluşmaması gerekir. Böyle bir isteğe bağlı olarak karar 15 dakika içinde yapılır.

"Europlan" -Banka: araba kredisi, kredi yorumlar

memnun müşteri sayısı "Europlan" banka her geçen gün artıyor. banka tarafından sağlanan bir araba kredisi için övgü On binlerce, internet üzerinde bulmak kolaydır. "Evroplane" dekore kredinin, ulaşım sayesinde kendi araçlarının sahipleri haline gelmiş insanlar, Banka çalışanlarının üst düzey profesyonellik kaydetti ve aynı zamanda işlerinin verimliliğini etkiler. Uzaktan bakım sadece yıldırım gibi herhangi sorunu çözebilir. Tabii ki, nüfus ve ödünç düşük faiz oranı, her kişi ve en uygun aylık ödeme seçme yeteneği için bireysel bir yaklaşım teşvik. bankanın hizmetlerini kullanılan verenlerin birçoğu kez düzenli müşteri haline.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.