MaliBankalar

Sberbank, "yardımcı araçlar için Avtoplatezh": açıklama, bağlantı ve geri bildirim

Birçok kişi Sberbank "Avtoplatezh kamu hizmetleri" müşterilerinin tüm bağlanmayı önerir biliyoruz. Tek başına bu özellik birçok mutlu. hesabına sürekli kim Özellikle bu paraları vardır. Sonuçta, eğer denge para yazma-off Herhangi bir sorun olmaz. okuyucular "konut ve toplumsal hizmetler için Avtoplatezhe" hakkında her şeyi tam olarak bundan böyle öğrenecektir. Bu sistemin avantajları ve dezavantajları var neler? Ben dikkat ne ödemeliyim? Bu olasılığa olarak mı? Müşterilerin teklifle memnun musunuz?

tanım

Bu Sberbank "Avtoplatezh kamu hizmetleri için" banka kartları kullanan herkesin bağlanmayı önerir sır değil. Ama bu fırsat böyle? Ben buna dikkat etmelidir?

"Avtoplatezh" - otomatik fatura ödeme veya dengenin otomatik ikmal (örneğin telefon) 'dir. Çok kullanışlı bir özellik - onunla düzenli olarak yapılmaktadır herhangi ödemeler hakkında tüm unutabiliriz. En popüler cerrahi - Bir belediye hizmetleri için ödeme. Belirli bir günde iskan ve toplumsal hizmetler ile ilgili bu ve diğer fırsatların kullanımı için hesap fonlarından düşülen edilecektir "Avtoplatezh" bağlayabilirsiniz.

ikilem

Ancak, tüm bu özellikle memnun. Bu nedenle, vatandaşlar sık sık Sberbank sağlar önerisi, düşün. sabit ödemeler ödeme zamanı geldiğinde "kamu hizmetleri için Avtoplatezh" iyidir. Sonra kolaylıkla kartında para akışını kontrol edebilir.

Ama ödemelerin çoğu sürekli boyutunda değişiyor. Örneğin, ışık ya da su. Tipik olarak, bu hizmetlerin hizmet daireler için sunulan bu veya başka fırsatların otomatik borçlandırma uygulanması ile çok rahat değil sayaç okumaları için ödenir.

Böylece, nüfus soruyu akla getiriyor: "Ve bu avtoplatezh ihtiyacı var?" Cevap herkesin kendisi için vardır. Çoğu zaman, bu hizmet yalnızca sabit bir ön ödemeyle ile faturaları ödemek gerekiyor durumlarda bağlanır. örnek, gaz, telefon veya internet için.

komisyon

Bu Sberbank aracılığıyla faturalarınızı ödemek eğer bir ücret alınmayacaktır bir sır değil. "Avtoplatezh kamu hizmetleri için" küçük bir maddi tazminat gerektirecektir. Bu nokta genellikle müşteri önerileri eksikliği gibi belirtilmektedir. Pek çok para kazanmak için, ama karttan fonların otomatik borçlandırma olmadan ödeme yapmak için daha iyi olduğuna inanıyoruz. Özellikle büyük miktarda gelince.

Kaç müşteriler Sberbank ( "Avtoplatezh") sunan hizmeti kullanmak ödemek zorunda? Kamu hizmetleri (Komisyon her bir işlem miktarının sadece% 1'dir bu durumda), hatta ortalama vatandaş göze alamaz küçük bir "prim" ödeyebilirsiniz. Not: Maksimum ceza ücretleri 1000 ruble geçemez.

Çeşitli ödeme seçenekleri

Yani müşterilerinin Tasarruf sunuyor? "Avtoplatezh belediye hizmetleri" şu anda hesabınızdan para yazma-off için çeşitli seçenekler sunar. Sen hizmet etkinleştirme sırasında önerilen düzenleri birini seçebilir. İstenirse, müşteriler söylediğini olarak, paranın borçlandırma sistemi değiştirmek mümkündür.

Hangi seçenekler var? İlk olarak, bir noktada bakiyeniz kesinlikle borçlu miktardır şarj mümkündür. Bu sistem çoğu durumda yararlıdır. İkinci olarak, müşteriler gündüz çıkarmak karşılığı belirli bir azaltımı miktarını üretmek için yeteneği var.

Bilgi ve doğrulama

Birçok günümüz tekliflerin olumlu ve olumsuz yanlarını bulmaya çalışıyoruz. Ne sürprizler ve müşterilerinin Tasarruf sevindirdi? "Belediye hizmetleri için Avtoplatezh" avantajları büyük bir numarası vardır. Seçtiğiniz banka sisteminin ne tür önemli değil.

Avantajları arasında genellikle ödeme yaklaşan uygulanması konusunda müşterilerini bilgilendirmek not edin. Ayrıca, ameliyat sonrası kesinlikle işlem hakkında bilgileri içeren bir SMS mesajı alacaksınız. Bu çok uygundur: senin makbuzları ödenecektir zaman unutma.

kartı veya hesabına para yeterli değilse, sistem ödeme yapmak için yeterli kaynağa sahip olmayacaktır sürece dengesini kontrol etmeye başlar. Her 3 günde bir ödeme yeniden deneme makbuz var. Bunlar özellikleridir "Avtoplatezh kamu hizmetleri." bilgilendirilmesi ve düzenli kontrol hesap bakiyesi çoğunlukla olumlu kazanır için Sberbank müşteri yorumları. O elverişli olduğu gibi faturalar ödeme kurmak için yeterlidir! Ve sadece ödeme yapmak için makbuz yazdırabilirsiniz!

Bu arada, tüm faturaların ödeme yapılması gereken sınırlı bir zaman fonksiyonu değerlendiriyorlar. Bu 09:00 Moskova zamanı. avtoplatezh hafta sonu ya da tatile denk gelirse, borçlandırma belirlenen zamanda gerçekleşir. süresi yaklaşık 3 gündür bekle - Ama hizmet sağlayıcıya para derhal arz gecikir. Bütün geleneksel banka havalesini kullanırken aynı şekilde.

eksiklikler

Çok hizmetinde Düşük,. hesap Tasarruf içine ne alınmaz? "Kamu hizmetleri için Avtoplatezh," - iyi olasılığı. Ama herkese uygun değildir. Bu müşteriler tarafından fark edilmiş eksiklikleri kaynaklanmaktadır.

İlk negatif - Komisyon. o çok büyük olmamasına rağmen, pek çok uygulama için en ufak şişkin memnun değillerdir. Müşteriler ödeme yapmayı tercih faturalar kendi başlarına, ancak hiçbir komisyon.

İkinci çekince - şirket Sberbank "Avtoplatezh yarar sayaç okumaları dikkate almazlar için olmasıdır. Bu bu tür bilgileri iletmek için bu fırsatı aracılığıyla çalışmaz. Bu sayaç okuma bağlıdır çok uygun değil ödemeleri yapar. Sen uzakta ortalama ödeme aşan belirli hizmetlerin, için sabit bir ödeme para aktiften silinmesinde ayarlayabilirsiniz, ancak sürekli peşin ödemeye gidiyoruz. Bazı müşteriler bu sistemin çok düşkün değildir.

Orada anlamlı şikayetleri Daha. Şimdi bağlayan ve bu olasılığı sökmeden anlamak gereklidir. İsterseniz "Avtoplatezha" aynı zamanda bir fırsattır terk etmek istediği zaman teklif zevk başlayabilirsiniz.

yetki

Bağlantı "Avtoplatezha" çeşitli şekillerde yapılabilir. o kamu hizmetleri için tasarlanmıştır fonksiyonu gelince, yalnızca hizmet "Sberbank Online" aracılığıyla hareket etmek zorunda kalacak.

İlk aşamada - yetkilendirme. Daha sonra Sberbank'ın müşteri profilinde oturum açmak için kullanıcı adı ve şifre girmek, "Sberbank Online" sistemine giriş yapmış olmanız gerekir. Sen bir kerelik verilerini yapabilirsiniz. Bunlar bağımsız alınır Tasarruf Bankası ATM'leri. Bunu yapmak için, hizmetler "Sberbank Online" menüsünü seçin, ardından öğeyi tıklayın "bir kerelik giriş şifresi alın." Kayıt banka çalışanlarının yardımıyla üretilmesi arzu edilir. Normalde, hizmet "Sberbank Online" plastik aldıktan hemen sonra bağlanır.

Hizmet sitesine gidin sonra kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz. Daha sonra, cep telefonunuza gelecek kodu kullanarak giriş onaylayın. Bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Temel faaliyetler

Eğer şirket Sberbank ilgileniyor musunuz "kamu hizmetleri için Avtoplatezh?" Kişisel hesap zaman "Sberbank Online" bağlantı kurmak için yardımcı olacaktır. girişten sonra açılır penceresinin sağ tarafında dikkat edin. "Bağlan" - çizgi "My avtoplatezhi" orada tıklayın.

Daha sonra, alacaklının arayın. kolaylık sağlamak için, makbuzlar gelen ayrıntılarını kullanın. her bir hizmet için gerekli tüm alanları doldurun farklı verilerdir. Ama bilgilerin çoğunu arasında bulunur:

  • Ön ödemeyi yapan kişinin hesabında;
  • para hurdahaş ile kartı;
  • Ödeme ismi.

Bir sonraki adım - şarj ayar. özel alanlarda, ödeme makbuzları türünü maruz miktarın off yazılacak ayarlayın. hizmet "Avtoplatezh" aktivasyonu sıklığını belirlemek için unutmayın. Artık "Make a istek" üzerine tıklayabilirsiniz. alınması için tüm orijinal verilerini kontrol edin ve ardından Sen kod doğrulama için bir alan göreceksiniz "SMS ile doğrulama»." - O Bu sizin kart ile belirlenen zamanda şimdi nerede cep gelecektir otomatik olarak bu veya diğer kamu hizmetleri için para kapalı yazma yapılacaktır ... işlem, tüm makbuzları için aynıdır.

Hizmet Reddi

Nasıl "kamu hizmetleri için Avtoplatezh?" Devre dışı bırakmak için Tasarruf Bankası "Sberbank Online" servisinin yardımıyla bunu sunuyor. Bunu yapmak için, daha sonra "Hesabım" ziyaret sistemde yetkili olması gerekir. "Yönetim" - İçinde menü öğesi "My avtoplatezhi" bölümüne bakın.

Burada mevcut operasyonların ayarlarını değiştirebilirsiniz. Bazı ya da diğer gelirleri için otomatik şarj devre dışı bırakmak için, ilgili çizgi önünde "Devre Dışı" butonuna basın. Daha sonra, doğrulama kodunu girin. O bir kısa mesajla size gönderilecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.