Gıda ve içecekAna yemek

Hamsi: Bu nedir? Pişirme deniz Sezar salatası

Sıklıkla uzakta deniz ve okyanusların canlı insanlar, hatta benzemeye nasıl bilmiyorum ne olduğunu hamsi, ve nasıl kullanılacakları. Ancak, yeterince bilgi sahibi olmamak gerçekten genellikle bu tür Orta Asya'da olduğu gibi, taze deniz ürünleri ile bulunmazsa, bir utanç değil. süpermarketler başta dondurulmuş balık büyük ithal edilmektedir ve biz mağazalarda gördükleri bu - bu yüzden o hamsi. yemek tarifleri bunların hazırlanması ve bunların görünümünü sadece sakinlerinin bilinen kıyı ülkeleri.

yararlı bilgiler

bir deniz yemiş ve hatta (genellikle kokteyller için dekorasyon gibi) içecekler bazı türleri eklenir - Fazla ayrıntıya girmeden, yani neredeyse herkes hamsi söyleyebiliriz. Ancak, hamsi hakkında özellikle konuşmak bile, bunu böylece, kendi görünümünü ne olduğunu, istiridyeler, karides ve karides ile bir benzetme yapmak mümkündür. Hamsi nedeniyle hazırlık ve yumuşak et basitliği de küçük deniz temsilcileri ve oldukça popüler var. Herkes bilir deniz - bu, tabii ki, vitaminler, her şeyden önce, bir mineral, bir besin depo ve. Her gün taze deniz satın alabilmektedir İnsanlar, hatta uzak denizler ve okyanuslar uzakta olmanın daha uzun birkaç yıl boyunca, tam bir hayat yaşamak. herhangi bir deniz kullanılması en az haftada bir kez tüm gıda işlemleri, aynı zamanda, vücudun genel durumu üzerindeki etkisini artırır, çünkü benzer bir eğilim ortaya çıkar.

lezzetli bir yemek hazırlama

Bu her zaman genç ve sağlıklı olmuştur sağlamaktır, size ançuezli bugünün salatası bir tat sunmak adı "Sezar" altında. Birçok başlarını sallayıp bu yemeğin tarifi zaten var olduğunu söylemek ve hiçbir deniz kendisinin içermez. Ancak, diğer salata sebze ve et daha deniz sürü ve daha lezzetli olan versiyonudur.

Ne gerek

Yani zaten ne olduğunu, hamsi gibi görünmek için nasıl hakkında bilmek ve onlarla ne yemek pişirebilirsiniz. Şimdi deniz ek olarak, ne gerek maddeler düşünün. , Sarımsak, limon suyu, iki karanfil, zeytinyağı dört yemek kaşığı, az yağlı ekşi krema, hamsi iki çorba kaşığı, tavuk 300 gram alın peynir çeşitleri beyaz ekmek ve 30 gram hakkında marul.

oluşturma işlemi

salata için et o kaplamaz tuz ve baharat ile tavuk pişirme öncesi gerekli, hatta daha lezzetli ve daha sonra ihaleye söndürüldü. Sonra kruton hazırlar. Bunu yapmak için, sarımsak, beyaz ekmek ovmak ve kahverengi oluncaya kadar fırına koyun. soğutmak ve küçük parçalar halinde kırmak için bir tost vermek için hazır.

Pişirme sos

Sos için, konserve hamsi, zeytinyağı ve sarımsak karıştırın. Bütün terkip maddeleri homojen bir kütle halinde öğütülür. sonuca ulaştıktan sonra biz burada ekşi krema ve limon suyu küçük bir miktar ekleyin.

son aşama

Servisten önce, marul yapraklarının bir bir tabak hizmet vermektedir. Sonra, bir kazan tavuk kavrulmuş aromatik baharatlar ile görmüş yatıyorlardı. hamsi ve sarımsak soslu tepesinde ve tost dilimleri serpin. Bugün Ne olduğunu ve onlarla ne yemek pişirebilirsiniz ne hamsi gibi bakmak öğrendim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.