BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"! Boom" gerçek kurma Veya nasıl madenci için oynamak

Oyunda "DotA 2" (Dota 2) 100'den fazla karakter ama oyuncular genelde oyunlarda bulunan 10-20 karakterden kapsamı dışında kalmayı tercih ediyorum. Onun arzuları (tutum) den oyun 's becerilerine bağlıdır. Bir oyuncu sadece eğlenmek için, ve kazanmak için çalışmayın istiyorsa Örneğin, o zaman çok sıradışı karakteri seçebilirsiniz. Bu karakterler her Moba tarz oyun bulunmaktadır. Örneğin, yaprak gibi bir karakteri ( "Nokta 2") vardır. Onun için nasıl oynanır, biz bu makalede ele alınacaktır.

uyarı

Sadece alışılmadık bir seçim ( "zirve") yapıyoruz, sonra takım oyuncuları kesinlikle böyle bir seçim tüm dezavantajları işaret eder sizi uyarmak istiyorum.

gerçeklik

Ama, neyse, bu karakter de böyledir ve hatta yanlısı sahnede görülebilir. Nasıl madenci için oynamak değil, maçı kaybetmeye? Bu karakterin ilke ve avantajları ile yönlendirmeli. En iyisi, en düşman kahramanlar nasıl gidip kartının özelliklerini biliyorsanız. Düşman hareket bile özgürlük mahrum ekibinize büyük bir avantaj sağlayabilir, çünkü güvenli bir şekilde olabilir, bu durumda madenci için oynayın. Haritaya miniruete Çünkü, doğru, ve bunu nerede herşey senin elinde olacak şekilde, düşman, bilmiyor. Bir düşman kahraman güvenle bir ormana gitmek veya dükkanların bir kısmı ziyaret edebilir veya nehir üzerinde rünü kapmak yapamıyorsanız, o zaman avantajı elinde olduğunu düşünün.

küçük öneri

mayın yüksek zemin (tepe) deneyin. üzerlerinde olduğunu Tümü, bir depresyon (düşük zemin) yer alır rakibe görünür olmayacaktır. Düşman senin görünmez mayın fark fırsatı (örneğin, Gerçek Sight Gem kullanarak) olsa bile, o süre değil yukarı üstüne, mayın göremez. onların en iyi tarafını göstermek için onların tabanı bu karakteri savunurken Yani. Nasıl saldırıda madenci için oynanır? mayın binalara hasar çok indirebilmek bile stratejisi (denilen itin) yıkımı ile siz madenci kullanabilirsiniz böylece, hatırlamakta.

Son bir soru kalıyor. madenci bir müttefik olarak görmek istemediğini onun sayesinde öyle. O tabanına yaklaşımları zayıflatmaktadır zaman ekibi mücadele ediyor. kavga 4 ila 5, daha sonra madenci daha az olası olan takımın kazanması olduğunu göz önünde tutarak. o etkili ekip savaşları katılmak başardı olacak şekilde nasıl madenci için oynanır? Bu ise, biz. Böyle Eul, Kuvvetleri Komutanlığına ve diğerleri gibi öğeleri toplamak, daha aktif olması gerekecek bu eserler sayesinde, havada düşman alabilirsiniz ya ve altındaki mayın lay ya da madenlere itin ve sonra onları zayıflatmak (veya geleneksel madenleri onlar) kendilerini patlayabilir. Sürekli "Ultimate" rakiplerinizi atmak ve daha sonra kısa sürede yere temas o (mayın) olarak onu uçurmak için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.