ÇirkinlikMobilya

Çekmece - Mutfakta konforun sözü

kolay bir görev - bir mutfak donatın. mutfak sadece çekici tasarım çözümünü rahatlığı bir araya olmamalı, aynı zamanda uzay tasarrufu açısından ergonomik olması. Gerekli tüm mobilya ve aksesuarların düzenleme rasyonel yaklaşımın özellikle ihtiyacı olan küçük odalar.

mutfakta pişirme işlemi farklı teknik cihazları, mutfak eşyaları ve aletleri çeşitli kullanmak olduğundan, küçük mutfak sıklıkla darmadağın bak. Ama mevcut eğilimler, hatta en küçük alanlarda sahipleri kendilerine kolaylık eklemek izin sürgülü sistemlerle donatmak. kutuları ve sepetleri çekmece tipi Her türlü mümkün mutfak daha ergonomik hale getirmek için yapmak ve pişirme süreci - daha keyifli.

Nasıl bir mutfak donatmak için çekmece mekanizmaları?

Mutfak için Çekmeceler yer kazanmak için en popüler seçeneklerden biridir. Tipik olarak, bu mekanizmalar, sıradan ya da asılı dolapları, orta yüklenir. Bu yöntemin kolaylık takdir edeceklerdir herkes: Bir bakışta standart bir dolap kapağını açar, ancak görünüm farklı düzeylerde yerleştirilmiş birkaç kutu veya sepetler, açılır. çekmece tamamen olduğunu açılışında çıkar ki iyidir, böylece geri doldurmak için maksimize edebilirsiniz.

geri çekilebilir butylochnitsy

bir çekmece gibi bir şekilde kayar butylochnits bir sistemdir. Onlar kendi boyutunda sadece farklıdır. Tipik olarak, genişlik butylochnitsy mutfak dar boşluklara tesis edilebilir, böylece en fazla 15-20 cm normal kabini için yeterli boşluk yoktur burada. iç parça Butylochnitsy dar ve uzun öğeleri yerleştirilebilir çeşitli bölümlere ayrılmıştır. Bu kabine ile diğer mobilya açıklıklar arasında kalan küçük bir boşluk kullanımı ile doludur.

çekmeceli Mutfak dolapları

Tumba kolay gerekli dağıtmak için yapar mutfak aletleri yerine ve aksesuarları. Modern mobilya ağır yükler dayanabilir. Kutular bile tam sessizce kapalı olduğunu not etmek önemlidir.

Mutfak çekmeceler için yardımcı konstrüksiyonlar

Gıda depolama için kutuları yanında, mutfak temizliği ve bir yemekten sonra alarak, pişirme yardımcı çeşitli cihazlar gerekiyor. ve adı altında mutfakta çalışmayı kolaylaştırmak sadece birkaç tasarımlar, tarif, aynı zamanda yerden tasarruf.

1. Çekmece kesme tahtası.

Bir çalışma tezgahı, açma genişler, bir mekanizma içinde yer almaktadır. alışılmadık bir yorumuna sunulan Bunların hepsi tanıdık mutfak aksesuarları, rahatça yemekleri için ekmek kırıntıları veya kıyılmış ürünler toplamak yardımcı bir kap ile donatılabilir. tezgah yeterince büyük ise, plastik veya tahtadan yapılmış bir kaç doğrama tahtaları içinde yükleyebilirsiniz.

2. "atlıkarınca" sistemi.

Tipik olarak, mutfak mobilyası Böylece mektup L şeklinde imal edilmiş, ancak, köşe dolapları için çok uygun değil karşıladığı belirtildi. Kabine üst kısmında yer alır eğer bu dolap nedeniyle onun uzak ve onları tamamen bir şeyle dolu zorluk elverişli değildir. "Atlıkarınca" mekanizması bu sorunların kurtulmak kolaydır. mekanizma sistemi kabinin kapı ya da tarafına takılan ve tam uzantısı üzerinden dışarıya doğru açılır. Çok fonksiyonlu bölüm mümkün yemekler ve çeşitli bunları saklamak için yapmak tencere, tabak başlayarak, tencere ve tava ile biten.

3. Pull-out tablo.

Bu adaptasyon çok küçük mutfak, için vazgeçilmez bir şey olacaktır. Bu tablo sayaç üst ayarlamak veya altında bulunan çekmecede monte edilir.

Çöp 4. kovalar.

Tipik olarak, depo lavabonun altına yerleştirilir. kapının diğer tarafına ya da raylar ile rafa bağlı kutular benzer bir sürgülü bir tasarım ile çöp kovaları. Bazı modellerde kapı açıldıktan sonra otomatik kaldırma ile kapak donanımlı çöp konteynerleri bulunmaktadır.

5. dar kutu dikey konumu.

Bu çekmece genellikle lavabonun yakınında. Bu mekanizmalar ofisleri ve ağları yok ama mutfak eşyaları konuşlandırılması için iyi bir seçenek olacaktır. çekmecenin boyutu ve konfigürasyonu yukarıda bahsedilmiştir andıran butylochnitsy olup.

Diğer Mutfak çekmece sistemi

Pull-out mutfak elemanları onun düzeni ile tanımlanır, doğrudan veya açısal bir açıklık sergiler. Küçük bir mutfakta yer kazanmak için, çekmeceli tahtası veya kabine, ütü geri çekilebilir kaputu ayarlayın. Her öğe tasarlanmıştır kapı hiç ses yaymaz açıldı, ama ne zaman sorunsuz açık raflar olabilir böylece.

Çekmece sistemi - mutfakta konfor anahtarı

modern bir mutfak çekmece sistemleri kurarak, sen ergonomik çok daha kolay ve daha yapmak. Ayrıca, bu tür düzenlemeler en özgün fikirlerini hayata geçirme sağlayan mutfak tasarımında modernite ve minimalizm ruhunu getir.

Gerekli tüm ekipmanın kompakt düzenlemesi ve yardımcı malzemeleri için en iyi çözüm mutfak için çekmeceler edecektir. Çeşitli form ve fonksiyonu, bu kutular alanının daha rasyonel kullanımına katkıda bulunmaktadır. Hatta kabinleri arasındaki görünüşte gereksiz küçük boşluklar yararlanmak için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.