SağlıkTıp

Hamilelik sırasında midede Nabız

Hamilelik - inanılmaz büyük bir zaman, kadın vücudunda değişiklikler olmak üzere pekçok banner'dır. Basitçe açıklamak için - aslında yepyeni bir hayatın ortaya çıkması yoktur. o doğa tarafından programlanan edildiği gibi önemlidir, bu durumda herhangi bir değişiklik, hafife almaya, ancak herhangi bir komplikasyonları önlemek için mümkün olduğunca yakından sağlığını izlemek için gereklidir. Hamilelik sırasında, izlemek zorunda bunun için çok belirli kurallar vardır. dikkat olmadan gebelik ve doğmamış bebeğin nabzını bırakmak gerekmez. Gelecekteki annenin vücut olduğunu hatırlamak önemlidir gebelik sırasında bebek oksijen ile vücut sağlar ve tüm önemli maddeler sunar. Karında Nabız da gebeliği kendisi eşlik edebilir.

Normal insan kalbi dakikada 60-80 atım frekansı ile yener. Aslında bu oran darbesi kalp arterler ve venler kanı ihraç etti. bu farklılık bu nedenle, kan-damar duvarlarının her bir itme ile, genişletilir. midede Nabız bununla ilişkili olabilir. Çocuk anlayışının andan itibaren kadın vücudunun gelecek bebeğin tam gelişimini sağlamak için gücünü iki katına çıkarır. Annenin kalp fetüse ücretsiz kan akışını sağlar ikisi için çalışıyor. By gebeliğin ikinci üç aylık belirgin inme hacmini artırır. Bu artan bebek zaten sekmesi vücudun önemli organların neredeyse tüm seti gerçekleştirdi anda olur. Şu anda, önemlidir için oksijen ve tüm besinlerin zamanında tedarik maksimize etmek. vücut içinde dolaşan kan hacminde bir artış olduğunu, bu durumda, kalp kan büyüyen hacimlerini aşarak güçlü çalışabilmesi için ihtiyacı olduğu ortaya çıktı. Bu sefer artışları sırasında midede Nabız.

Kalp çok daha yoğun hale gelmiştir ve daha uzun nabız atışı dakikada 100 olan onların eseridir gibi birçok hamile kadın hissediyorum. Üçüncü üç aylık dönem şu anda zirveye gelir, birçok kalp hızı 110-115 her dakika yener ulaşır. Bu durum genellikle fizyolojik bir taşikardi denir. Bu durum, normal koşullarda sağlıklı bir kişi için son derece tehlikeli olabilir gibi, çünkü bu endişe gerekli değildir. Bebeğin doğumundan sonra, taşikardi bu tür genellikle kaybolur, bu nedenle hamile kadınlar için tehlikeli değildir. Tabii ki, onlar da oluşabilir karında nabız ya da biraz rahatsızlık, ama sorun değil. taşikardi bulantı veya kusma ile komplike yalnızca bu kalp hastalığı belirtisi olabilir olarak Uzman yardımcısı, ihtiyaç duyulabilir.

Hamilelik sırasında midede Nabız - oldukça yaygındır. Zayıf veya güçlü. aort kan hareket Doktorlar bu olay için bir açıklama verdi. O kadar nedeni bebek hıçkırık için karında pulsasyon olur. Bu ritmik bir harekettir ve, herhangi bir zamanda ortaya çıkabilir değil belirli bir gebelik yaşına bağladılar. Hıçkırık çocuk doktorları ile bu büyük miktarlarda amniyotik sıvı yuttu zaman iletişim kurar. Çocuğun bu solunum hareketi normaldir ve anksiyete neden olmaz. Biz ana organizmanın vücudunda bebeğin gelişiminin işleyen bir devlet bahsediyoruz burada çünkü adı "hıçkırık", çok koşullu olduğunu.

Çoğu zaman karnında bir duygu. Eğer titreşim ağrı eşlik olmadığını hissediyorsanız, bunun doğal bir süreç olduğunu mümkündür, bir doktoru görmek için zaman alamaz. zonklamaları ağrı hissini ortaya çıkarsa, o ultrason için uzmanlara başvurmak için mantıklı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.