Gıda ve içecekSalata

Croutons Salata - hızlı ve çok özgün

krutonlu Salata eldeki bileşenlerin en az bir kümesine sahip, hazırlanabilir. bileşimine bağlı olarak çok özgün alabilirsiniz. hayal gücü ve hatta bir ölçüde, yaratıcılık göstermek için oda var. kraker sadece hafifçe sos ve sebze suyu ile ıslatılmış yüzden, sadece servis etmeden önce bu salata ihtiyaçlarını hazırlayın.

Bu yemeğin tarifi misafirler eşiğinde zaten zaman hazırlıklı böylece basittir. makarnalık hepsinden daha iyi peynir, alın ve onun üç bir rende üzerinde. Bir tabağı katman üzerinde oluşturulması bundan. Sonra ince domatesleri kesip peynir üstüne koydu. Şimdi sıra kruton sizde. Herhangi almak, ancak sadece siyah ekmekten olabilir. yeşilliklerle süsleyin kızarmış ekmek parçaları ve mayonez çanak ile salata dökün. Hemen servis yapın. Bu misafirler memnun edecek büyük bir aperatif olduğunu.

krutonlu salata morina karaciğer hazırlanabilir. Bunu yapmak için, biz bankaların karaciğeri çekin ve küpler halinde kesin. Beş haşlanmış yumurta, dilimlenmiş ve doğranmış eklenmesi. Şimdi beyaz ekmek kruton dökmek ve tüm tuz ve biber ekleyin. Salata mayonezli giyinmiş ve masaya servis.

Tavuklu salata sebebiyle ihtiyaç tavuk önceden kaynamaya gerçeğine biraz daha uzun hazırlamak croutons. ve bu benim marul sonra küçük parçalar halinde onları gözyaşı. Onlara dilimlenmiş tavuk ekleyin. yumurta kaynatın ve doğrayın ve ayrıca salata yayıldı. Şimdi, mayonez, kruton ve özel basın sarımsak içinden kıyılmış veya geçmiş karıştırın. Sypem biber ve tuz tat. salata sosu dökün ve karıştırın. egzersizi yumuşak olmazlar olarak servis yapın.

croutons Salata önceden hazırlanmış olamaz farklıdır. En azından, kraker sadece hizmet öncesi ekleyin. Ama bu hazırlık ve basit teknoloji olan çabuklukla tarafından tazmin edilir.

salatalar için Kruton, kendinizi hazırlayabilirsiniz. bir somun al ve küpler halinde kesin. Sonra bitkisel yağ az miktarda bir tavada kızartın. Şimdi kendilerini yaptık croutons tavuk salatası hazırlayın. tavuk fileto alın ve egootvarivaem pre. Bundan başka, bu soğuduğunda, küçük parçalar halinde kesilmiş. Peynir, orta küpler halinde kesilmiş. Şimdi tavuk, kruton, peynir ve konserve mısır karıştırın gerekir. Tuz ve karabiber isteğe bağlı herhangi ekleyin. croutons mayonez salata ile giyinmiş.

İşte kraker eklenmesiyle basit salata için başka tarifi. konserve fasulye bir kavanoz ve mısır bir kutu alın. Onlara yarıları veya daha küçük içine kesmek gerekir salamura mantar, bir kavanoz ekleyin. Şimdi taze kişniş eziyet ve salatada dökün. En azından kruton ekleyin. Bu salata yağı zeytin veya ayçiçeği ile doldurabilir.

Çok hızlı salata havuç ve kruton. Bir rende üzerinde üç havuç ve ona basın geçirilir sarımsak ekleyin. Daha sonra, siyah ekmek yapılmış bir paket cips dökün. mayonezli herhangi salata doldurun ve iyice karıştırın. Sonra hizmet vermektedir. Hızlı ve lezzetli atıştırmalık.

Bunun yerine, herhangi bir tavuk haşlanmış et veya füme sosis kullanabilirsiniz. küpler halinde sosis kesin ve buna biraz mısır, kruton ve otlar ekleyin. Tüm karıştırın ve mayonez dökün.

Bir tarif için biraz daha zor, daha fazla malzemeyi kullanabilirsiniz. pastırma veya füme et çıkar küpler veya daha iyi çubuklar halinde kesilmiş. peynir, haşlanmış yumurta, kraker, kızarmış mantar ve sarımsak şekilde dilimli eklenmesini içermektedir. Tüm mayonezli giyinmiş ve herhangi doğranmış otlar ile serpin.

Muhtemelen hızlı ve kolay şekilde krutonlu o salata gördük. Bu ticari olarak temin edilebilen ürünlerden hazırlanabilir. Şimdi önerilen tarifleri birinde bir salata yapmak ve sevdiklerine tedavi etmek denemek zorunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.