Sanat ve EğlenceFilmler

"En popüler film" kavramı - daimi olmayan tanımı

Filmin başarısını yarattı kadarıyla? kalite ne belirler? eleştirmenler ve ödüllerle ve sinemaseverlerin oranı: Başarı kavramı birçok bileşenden oluşur. Ama ana gösterge bugün hala yazarkasa olduğunu.

Sonuçta, aktif reklamı veya distribütörler gibi olursa olsun, kaç ödül verdi aktörler ve yönetmenlerin gösteri, insanlar olmaz "mola" kendi eleştiri öven ne kadar güzel ya yenilik olursa olsun tüketiciyi gibi değil eğer. reklam ilk başta kesinlikle olsa da bir rol oynayacaktır. Ve yine filmin başarısı süre ile belirlenir.

yıllar sonra bile, ikinci seviyeye sadece gidiş, en popüler biri olmaya devam sinema tarihinin, ilk yüksek hasılat filmi - unutulmaz "Titanik" (1997). hemen Keyt Uinstlet ve Leonardo DiCaprio, dünya ölçeğinin yıldızları ve sonuç olarak, milyonerler yapılan bu gişe.

Gerçek tarihsel olaylarla iç içe trajik aşk öyküsü. Bu da ekranda olup bitenlerin gerçeklik duygusunu artırır. yıllar değil "eski" filmi neden hala bir şey sevdikleri karakterlerle tekrar bir araya istekli akışını durdurmak çünkü Belki de, bu. Şu anda, "Titanik" 2185372302 dolardan "cüzdan".

Dzheyms Kemeron - filmlerinden "Terminatör", "Aliens" için izleyici olarak bilinen eski aktör, operatör, bugün senarist, yönetmen, yapımcı, "The Abyss". bu şaheseri serbest bırakılması, orada durmadı. "Avatar",, üstünlüğü "Titanik" uzak alır - Ve 2009 yılında, yine dünyanın en popüler film bırakmadan, "kendini yener". "Avatar" 16 Mart suçlamasıyla 2782275192 dolara eşit olmuştur.

en başarılı - 2012 yılında o "İntikamcıları" serbest bırakıldı yılın filmi, genel bugün üçüncü oldu gişede. Bu netice "Iron Man". Sadece bir yıl içinde o 1511758010 dolar toplandı!

Sadece bir yıl önce, gişede üçüncü yere sonradan "İntikamcıları" itildi başka filmdi - "Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2" O 2011 yılında piyasaya vyshol ..

Bu seri filmi sinemanın bir efsane, ancak bazı zaman "Yılın en başarılı filmi" başlığı aitti "ölüm 2'nin Sacrament" dir. Bu dizi tüm çünkü nihai Harry Lord Voldemort yendi. kitap zaten biten tarafından tarif edilmiş olmasına karşın Ancak, filmin 1328111220 dolar alma engel teşkil etmemiştir.

Arkada "Harry" Yaşını nefes - Aynı 2011 filmde serbest bırakıldı "Transformers 3: Ay'ın Karanlık." Aynı zamanda bilim kurgu serisinin bir film. Ancak, başlangıç gerçeğe dayanmaktadır.

Bu astronotlar aya ilk indi 1969, içinde hikayedir. Onların uzay gemisi ayın arka karanlık tarafta çöktü - oyun öncesi geldi robotlar transformatörleri geldikçe Ama bu "gerçek hayat", biter.

2 yıldır toplanıyor 200 milyon. "Harry" (1123746996 dolar) daha az Doları gösteriyor, "Transformers" genel listesinde Bugün onurlu 5. sıraya ona "Yılın en başarılı filmi" unvanını verdi ve işgal etti.

2003 yılında çıkan, "Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü" Bir zamanlar bütün dünya uçurdu. Onun çıkış kitlesi için gerçek bir "bomba" haline gelmiştir. 2003 yılında, o denirdi oldu - "en başarılı filmi" Şimdi 6 listesinde yer almaktadır - gösterinin tüm süre için ücreti 1119929522 dolara ulaştı.

başkasının cüzdan bakmaya ne anlamı var - Tabii ki, izleyici gişede gibi şeyler hakkında bilmek için bir neden gibi görünüyor? Ama öte yandan, bu rakamlar insanların oturumları, izleyiciler bu filmleri zevk gitmek düşündürmektedir. Yani, belki de gerçeği gitmeli?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.