SağlıkSağlıklı beslenme

Günlük kalori: donuk lor çubuğu olmadığını yemek?

Etkili diyet Yazarlar diyet planı oluştururken, belirlenmesinde herhangi gıda ürünlerinin ortadan kaldırma birçok geçerli yöntemi için, kalori sayma esasına sadece dayandırılabilir. Ancak, düşünmek ve yazmak olan bir diyet, en popüler arasındadır. sebebi nedir?

Aslında bu tür diyetler daha esnektir ve kesinlikle onların küçük zayıflıkları vazgeçmek zor olan tatlı ve yağ meraklılarına hitap için tüm ürünleri için izin olmasıdır. Ancak, bu yaklaşım kalori sayma inancını kaybetmek için birçok neden olmuştur kusurları bir sürü var.

Birincisi, böyle bir diyet oturmak karar herkes, kalori günlük norm olarak bu değeri hesaplamak gereği ile karşı karşıya kaldı. Onun bize çok site hesaplamak sunuyoruz. Ancak, her şeyi zehirleyen bir sinek var. Eğer dikkate almak bile hesaplamalarında farklı formüller altında hesaplanmasında yaş, ağırlık ve yükseklik değerleri farklı söndürmeye ve bu fark, bazen daha 200kkal olduğunu. Ve öyle - küçük kalori çörek veya sırlı peynir lor, kahvaltıda yenen veya yemeyin edilebilir. Ve hesaplamalara göre size sabah tadını ya da değil miyiz bilmiyorum.

İkincisi, kalori günlük oranınız yalnızca doğru hesaplanacaktır ağırlık normaldir. Ancak, bu norm çok daha fazla ise, alacak bir rakam yüzde 20-25 üzerinde "yalan" olacaktır. Ve bu çok önemli bir anlamı: ortalama genellikle 1800 yılında değer standartlarını Neden kcal rakam abartılmış olup bunun 450 olabilir hesaplanır? Aslında vücutta kütlesinin önemli bir kısmını oluşturan yağ hücreleri, çok şişman bir adam, onların geçim korumak için yüksek miktarda enerji gerektiren kalmamasıdır. kaslar hayata üç kat daha fazla enerji tüketir çünkü hesaplamalarda, çok daha büyük bir önem koydu. Sorunun diğer yönü hesaplamalar oldukça yüksek değil, kas kütlesinin ortalama yüzdesine masraflarını belirtilen çünkü kızlar atletik kuralları, yeterli olmayacaktır olmasıdır.

Üçüncüsü, bu formülleri her zaman dikkate gıda farklı türde asimilasyon için enerjinin farklı miktarlarda ihtiyaç olduğu gerçeğini almazlar. Ve bu değer diyetin büyük bir kısmı için protein gıda hesapları, bunu sindirmek için çok fazla enerji gerekir ise bu durum geçerlidir, negatif içindedir. Kremlin diyeti çünkü sadece karbonhidrat diyet düşük bir, çok etkili, ama aynı zamanda bir kişinin atık bir sürü vücut neden olan bir protein olması gerekiyor çünkü. genellikle bu diyet böbrekler ve karaciğer için çok zararlı olmasına rağmen, bu nedenle kalori saymak en iyisidir.

tablo gerçeği: Dördüncü olarak, yerleşim ile önemli bir sorun "çifte muhasebe" dir kalori tüketiminin genellikle zaten bazal metabolizma değerleri içerir. Eğer lestintse ait çıkış ve iniş saatte 450 kalori harcanan görüyoruz Yani, eğer, buradan zaten saat nefes başına 60kkal, kalp ve istirahat sırasında meydana gelen diğer istemsiz süreçleri hakkında dahildir akılda tutulması gerekir. "Neprodvinutye" kullanıcılar tablo bilinmemektedir ve figürü artı bazal metabolizma değerleri enerji yüküne geçirdi.

bir yöntem ve diğer dezavantajları vardır. Bu durumda ne yapmalı? kilo kaybı için kalori günlük norm mı - Böyle gizemli değeri, onu hesaplamak mümkün değildir? Aslında, bir çözümü vardır. Bu egzersiz ve belirli bir yeme, yedim her şeyi yazmadım bir hafta içinde olduğun gerçeği yatıyor , günde kalori miktarını 50 kalori kadar. miktarı sabit kalmıştır için gereken. Yani sizin durumda kalori günlük norm ne olduğunu anlayabiliriz. günde yaklaşık 1600-1700 kcal olduğu başına en kilolu insanlar fazla 10 kg gerekmez. Bu rakam deneyebilirsiniz. Ama sonra 200-300kkal gününde gerginlik ekleyerek, 300-400 kcal tarafından yenen kalori miktarını azaltır.

gençler için kalori günlük norm nedir? Yetişkinler için biraz daha büyüktür ve 16 yaşından küçük ergenler için 2000 kcal ortalama ardından birçok damlalarının alışverişi ve bir yetişkin yakın hale gelir. Ama genç insanların 1000 kcal daha az bir gün yiyemez.

Bu nedenle, kalori sayma hassasiyet ve alışkanlık analiz gerektirmektedir. tek yol kolay değil yağ ile vücut parçası yapmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.