Ev ve AileGebelik

Clearplan - Yumurtlama Testi. Kullanım talimatları, gerçek

Modern tıbbın olanakları kadınlar onun durumunu değerlendirmek için evde kendi için izin verir. test sistemleri çeşitli artık tam Sayısız eczane zincirleri. Yani, mikroflora çalışma ve menopoz kurulması, hem de diğerleri için alet kullanmaya, hamilelik veya yumurtlamayı belirlemek için bir cihaz satın alabilirsiniz.

Bu makale Clearplan cihazla ilgili söyleyecektir. Yumurtlama Testi bu şirketin en doğru ve popüler biri olarak kabul edilmektedir. Ancak, o çelişkili yorumlar vardır. Üretici tüketicilere Clearblue sundukları düşünün.

Yumurtlama Testi - bu nedir?

Kadın vücut döngüsünde birkaç gün sadece gebe mümkün olabilir böyle bir şekilde tasarlanmıştır. Bu dönemde oldu yumurtlama meydana gelir. Bu süreçle ilgili bilmiyorum olanlar için, aşağıdakileri söylemek gerekir.

Yumurtlama - Bu olgun folikül bir an hücre çıkışı (dişi gamet) 'dir. hormonların belirli sayıda etkisi altında folikül bir kopma var. Bu aşamada en önemli şey bir LH (luteinizan hormon) 'dir. dijital ovulasyon testi Clearplan tanımlar. şöyle Sistem operasyonudur. Cihaz reaktifi uygulanır. bir sıvı ile temas belirli bir sonucunu göstermektedir içinde öyle. Bir kadının vücut folikül yırtılmasına LH hala yeterli değilse, o zaman testi negatif olacaktır. Gelen bereketli günler sonuç pozitiftir. Bu anlarda cinsel temasla gebe kalma olasılığı yüksektir olduğunu.

artıları cihazı

Yumurtlama Testi Clearblue çoğu durumda pozitiftir gözden geçirmektedir. Bunlar üzerinde dikkatinize sunulacaktır. Birincisi, üreticisine belirten cihaz avantajları hakkında diyelim.

  • Doğruluk. olasılık luteinizan hormon maksimum üretim sırasında yüzde 99 için ayarlanmış olan cihaz yeteneğine sahiptir.
  • Hedefi vur. Sadece 2 diğer çoğu setleri aksine Testi, gebelik günlerce elverişli.
  • Özgünlük. Adaptasyon Hormonlarını uyacak şekilde adapte dünyadaki tek kişidir.
  • yorumlama kolaylığı. Cihaz açık ve anlaşılır sonuçlarını gösterir.
  • Yüksek duyarlılık. Test her zaman doğru sonucunu göstermektedir.
  • Kullanımı kolay. kolay cihaz her yerde kullanmak.

Üretici testi kullanılarak önce talimatları okumak için gerekli olduğunu bildirir.

Endikasyonları

Tüm Clearblue (yumurtlama testi) kullanmak gerekir? Cihaz izlemek için kullanılması tavsiye edilir bereketli günler. Bu durumda, bir kadın iki hedeflere sahip olabilir: hamile kalmak veya istenmeyen döllenme kendilerini korumak için. Bir koruma aygıtı olarak bu oldukça elverişsiz kullanımı, dikkati çekiyor.

Testin kontrendikasyonlar açıklanmaktadır.

Nasıl manipülasyon hazırlanmak için?

Clearplan - Yumurtlama Testi. Cihaz sizin bereketli gün belirler. Her kadın için onlar döngüsünün farklı günlerde düşebilir. Önce test etme, bireysel bir hesaplama yapmak emin olun. Bu, doğru günlerde en doğru yaklaşım yardımcı olacaktır.

Paket numaraları listelenen aygıt kartına bağlanır. İki sıra (birbirinin altında) olarak düzenlenmiştir. Üst satırda, ortalama döngü uzunluğunu bulmak gerekecektir. İstenen değere durdurduğunuzda Bunu yapmak için, 3 ile son üç dönem ve bölünmenin süresini kat, aşağı bakmak. Burada üretici Test etmeye önerir tarihten anlamını keşfedebilirsiniz.

Makinenin çalışma

Yani testlere başlamalıyız hangi gün belirler. Üretici araştırma günün her saatinde yapılabilir bildirir. Yeni LH artışı gün (10 ile 20 saat arasında), ikinci yarısında ortaya çıkar Ancak, böylece bir kadının vücudu tasarlanmıştır. Eğer en doğru sonuçları elde etmek istiyorsanız, bu süre içinde tutmaya çalışın.

birimini paketinden ve kaldırın. koruyucu kapağı çıkarın. Ardından, talimatları takip ve pembe oklar birbirlerine dönük olacak şekilde dahil ucu bağlayın. Daha sonra, test yöntemi seçin. Bu idrar akışı altında testi yerine ya da temiz, kuru bir kaba içine sıvı toplayabilir. İlk durumda, 5 ila 7 saniye gerekecektir. İdrarda testi indirilmesinde 15 saniye beklemesi gerekir.

manipülasyon yakın kapak kapalı ünitesi ile ve kuru, düz bir yüzey üzerine yerleştirin sonra. Nokta çok önemli olduğunu belirtmek gerekir. sıvı cihazı üzerinde eşit olarak dağılmamıştır Aksi taktirde bu, bozuk bir sonuç elde edilebilir.

okuma bilgisi

Nasıl yumurtlama Clearblue sınamak yorumlamak? Talimat manipülasyon sonra üç dakika içinde bilgileri okuyarak bildirdi. Pencere pozitif veya negatif sonuç gösterir.

lutein hormonu seviyeniz hala yumurtanın serbest bırakılması için yeterince büyük değilse, boş bir yuvarlak göreceksiniz. Ne zaman bereketli günler mümkün olduğunca yakından, gösterge bir gülen yüz gösterecektir. En kısa sürede sonuç pozitif olacaktır olarak, bir çocuk sahibi girişiminde başlayabilir. Yumurtlama olumlu bir yanıt alındıktan sonra 12-48 saat boyunca gerçekleşir.

Sonuç 8-10 dakika boyunca muhafaza edilecektir. Bu ekran sonra boş. Aynı cihazın yeniden kullanılması yasaktır unutulmamalıdır.

Yumurtlama Testi Clearblue Dijital: yorumlar

Tüketiciler araştırma biriminin bu tür oldukça yüksek fiyata sahip olduğunu bildirmektedir. Ancak, daha paketi satın, daha kârlı döner. Bir paket Yedi adet size yaklaşık 900 rubleye mal olacak. Üretici aynı pakette testlerin 20 satın sunuyor. Yaklaşık 2.500 ruble mal olacak.

en olumlu içinde Clearplan yumurtlama testi incelemeleri. Negatif görüş nedeniyle cihazın yüksek fiyata sadece oluşturdu. Ancak, bu maliyet kesin bir artı aksesuar kaynaklanmaktadır. Eğer yumurtlama için olağan testlerle fiyat karşılaştırmak, ortalama maliyet hangi biz daha o kadar pahalı olsun, 500 5 başına adettir.

Kadınların makine her zaman herhangi bir şikayet olmaksızın açıklanan söylüyorlar. mümkün olduğunca açık Onun sonucu. Diğer testlerde vurgulamak çubuğu hangi renk yoğunluğunu eşleşmesi gerekir iken.

Dijital ovulasyon testi, her zaman yanınızda alabilir gerçeği ile mutlu kadınlar. Vücudu birimi yıkmak izin vermeyecektir. Kolaylık idrar toplamak için mutlaka gerek bulunmadığını söyledi. Sonuç birkaç dakika sonra gösterilmektedir. Cihaz günün kesinlikle herhangi bir zamanda kullanılabilir. Hepsi çok rahat, ekonomik, hızlı ve kolay.

Sonuç

Yeni öğrendik, ama zaten alıcılar aletin güvenini kazanmayı başardı. Yumurtlama Testi firması "Klearblyu" hemen hemen her eczane ağında satın alınabilir. kez denedim sonra, artık hatta kanıtlanmış yardımcıları eğer, onların eski geri dönmek isteyeceklerdir. istatistik, rakibi daha tarif, hamile birkaç kat daha hızlı cihazı kullanılan kadınlara göre. İyi sonuçlar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.