SağlıkRüya

Gözlerin ne renk nelerdir belirler

Ne renk iris pigmentasyon derecesine bağlı olarak, gözlerimiz. bileşim içinde daha az melanin pigmentinin, parlak gözler. İç tabaka iris albino dışında insanlarda, her zaman, ancak koyu bir renge sahiptir, melanin ile doyurulur. Işık gözlü insanlar mutasyon bu maddenin üretimini düşürdü var. kollajen lif yoğunluğu - Fakat, rengini belirler başka faktör vardır. Daha yüksek daha hafif, daha,, bu nedenle göz rengi. herhangi bir renk sorumludur tespit belli genler gözlerin: Kalıtım da bir rol oynar.

farklı parametreler üzerinde kişinin birçok özellikleri vardır. Değil listedeki son yer açıklamasıdır kişinin karakteri ten rengi, gözlerde tarafından ve benzeri .. Örneğin, bir daha belirgin pigment olan insanlar dürtüsel, enerjik, aktif karakterize inanılmaktadır. Liderler genellikle aralarında bulunur.

Böylece, koyu tenli insanlar ve insanların kahverengi gözleri iştahlı zorba. Ama Işığa yaklaştıkça, noktaya daha duyarlı ve savunmasız kişi, bu kuvvetle kapatılabileceğini. Genel olarak, aslında dayalı, insanların kalitesini izlemek, göz renkleri ne - ezoterik ilgili bir eylem.

sahipleri de vardır sarı gözün - çok nadirdir. Bunlar sanatsal, olağanüstü özgün, ama kurnaz, kurnaz, sinsi olabilir.

Yeşil gözlü insanlar içtenlikle sevmeyi eğilimindedir. Onlar telaşlı, kararlı, duyarlı değildir. Şaşmamak yeşil gözlü bir adamın göz kurnazını ile karşılaştırılır. Onlar zengin hayal gücü ve diğer kişilere onları çekici kılan hayat enerjisinin, bir sürü var. Yeşil uykulu gözlerle bakmak bile, kayıtsız kalamaz.

Mavi göz rengi açık tenli sarışınlar genellikle doğasında vardır. Tabii ki, doğa bununla ilgilenecek almıştır ve bu konuda yine de, hepsi istisnasız olan insanlar, varyasyonların çok olmuştur ve mavi gözleri seçkin romantizm ve derin duygu vardır. Bunlar doğrudur. Onların olumsuz özellikleri - kibir ve gurur, kin ve çatışma.

Mavi gözlü insanlar duygusal, hayalci savunmasız, ama onları derinden hissetmek için de her zaman doğal değildir. Onlar çoğu aesthetes vardır, vicdani, naziktir.

gri göz rengi düşünceli ve akılcı, kendine yeten ve hasta işçilerin temsilcileri olarak tarif edilebilir. bazen esneklik eksikliği, ama şans kapsadığı daha fazladır. Onlar iş ve aşık şanslılar. Kural olarak, onlar daha fazla ilgilenen, çok zeki.

Ama ne renk bu soru üzerine gözleri, bitmiştir. Sonuçta, karışık gözlerle insanlar hala vardır. Genellikle her şeyin şüpheci ve çok kararsız olduğunu, karakter ve karışık var. Ama öte yandan, bu insanlar çok uyarlanabilir. Yeni duruma uyum sağlamak daha kolaydır.

Karışık karakteri ile insan gözü kısmı iris rengi sıcaklığını belirledi. Eğer bir ilişki istiyorsanız, o zaman gözlerinde bir "sıcak" bir kişi yaklaşacaktır fakat her halükarda mavi gri veya açık mavi sahip bir ortak seçmek gerekli değildir. Lawless Kalp ama sadece aklın yeterli huzur olmaz. Eğer nefsinin feda etmeye istekli olup olmadığını aralarında zihni farklı yaratıcılık, düşünce ve sezgi esneklik olduğunu, çok akıllıca olduğundan, ancak sonra, bir ortak olarak bu insanlar tarafından, sen ruhsal büyüyecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.