Sanat ve EğlenceMüzik

Gleb Kalyuzhny: biyografi ve eserleri

Genç aktör ve müzisyen yetenekli bir insan her an doğabilir kanıtlamak. doksanlı yılların sonlarında ilk rolü sonra en çok konuşulan aktördü Gleb Kalyuzhny doğdu. Aslında rağmen o bir rapçi olarak göreve başladı. film ve TV dizisinde Rolleri Gleb popülerlik getirdi, ancak bir rapçi olarak insanların sınırlı sayıda bilir.

Doğum sıradışı bir hikaye

Gleb Kalyuzhny - alışılmadık bir çocuk, o yaşamın ilk anları oldu. Bir çocuk ancak basit bir hastanede ve evde, Moskova'da doğdu. 1998 yılında, evde doğum nadirdi. Hleb veya Alex - Günün doğan gelecekteki aktör görünümünü kontrol Manevi ebe o iki isim sığacak olduğu çocuğun anne söyledi. O onu sonradan oğlan defalarca kanıtladı güçlü karakteri olan bir adam haline kehanetinde.

Kimin biyografi Gleb Kalyuzhny, onun karakterin ismi Alex rolüyle sonradan ünlü, alışılmadık başladığını ilginçtir. sıkı çalışma ve adanmışlık - İki nitelikleri doğumuyla oğlan doğasında vardı. O nadir olan yaşamın ilk yıllarında tedbirli olduğunu.

hobi

Dört yıl içinde çocuk dövüş sanatları ilgilenmeye başladı. O aynı zamanda, çünkü bağlılık, çünkü sadece fiziksel yetenekleri elde edilir şaşırtıcı sonuçlar ortaya koydu. hayatının ilk yıllarda daha çok belli yüksekliklere ulaşmaya çalıştı.

İki yıl sonra, Gleb Kalyuzhny kırılma dans ilgilenen. Böyle genç bir dansçı kabul edebileceğini bir dans kursu bulmak çok zordu. Bir yıl sonra o istisnai olarak alınmıştır stüdyoda "Dragons", oldu. o hızla dans hamle hakim olarak Öğretmen derece evlat övdü. Aynı zamanda o okuma şiirler başladı ve 5 sınıf yarışmasında birinci oldu.

ilk rol

Sınıflar Gleb rap ün tarafından verilmektedir. Vuruldu ve internette paylaşım videoları. İlk taraftarların bu noktada ortaya çıkmaya başladı. Bu sosyal ağlar ve bir genç söylediği yönetmen Andrei Zaitsev oluşturulmasının ilk adımlardan sayesindedir. filmi "14+" vurulması için hazırlık olarak, o sinemanın dünyayı yaşamamış adamlar onu almaya karar verdi.

Bu amaçla, döküm ekibi 15 yaş civarında gençlerin sosyal ağlar bakmaya başladı. Bir süre sonra, bu projenin geliştiricileri hemen her Moskova okulda Gleb Kalyuzhny adında bir erkek arkadaşı var olduğunu gördük. film ekibi uzun bir gerçek genç sayfasını çalışmıştır. Gleb bir şaka olarak aldı bir filmde oynamayı teklif edin. Kendisinin derhal başrol için onaylandı seçmelere, gitmeye karar verdi.

onur

Gleb Kalyuzhny (fotoğraf makalede sunulmuştur) Filmin geniş dağılımı öncesi bilinen geldi "14+". Büyük oyunculuk - geniş kiralama başarısı nedeni. genç, aslen Kişilik oldu o ekrandan izleyicilere iletmek başardı kendi karizmasını ve karakter vardı. Fanlar Gleb inanıyoruz uzun süre böylece resmin ana karakteri ile olan ilişkisi hakkında dedikodu. Aslında, filmde görülebilir tüm duyular - sadece parlak oyunculuk var. tüm serbest zaman müzik ve sinemaya adamış Gleb şu anda hiçbir kız vardır.

Soçi Gleb içinde "Kinotavr" konulu yuvarlandı dünya prömiyeri Berlin'de başarıyla sonra diğer projeleri davet başladılar. 2015 yılında Yunanistan'da festivalde Film Ödülü aldı. O en başarılı debutant seçildi. 2016 yılında aynı hizmetler için "Constellation" ödülünü aldı.

Film kariyeri

İlk filmin başarısı diğer projelere katılmak Gleb fırsatı getirdi. Bunlardan biri TV dizisi "Kırmızı Bilezikler" bir Rus adaptasyon, gençler için bir hastanenin anlatıyor oldu. Bu seri batı yorumlanmasında popüler olmuştur ve Rusya'da da fazla taraftar çekti.

gibi o da, bu proje başarılı denilen olamaz analog "House" filme katılan Hyu Lori Alexei Serebryakov mağlup edemediler. döküm geri kalanı da başarısız aldı. Hatta ekrana proje çıktısı önce eleştirmenler bunu bir negatif öneri verdi.

Gerçek Kayıtlar

Sadece müzik dünyasına Uzun süredir Gleb Kalyuzhny kendisini bağladı. "Sen olmadan" - 2016 yılında prömiyeri bir şarkı, bir genç adama o rap kariyerini kanıtlıyor çok başarılı olabilir. müzisyen üçüncü albümü girmeli Bu parça, o 4You adını takacak. İçinde tüm şarkılara aşk ilişkilerine ilgili olacağı varsayılmıştır. Genç bir adam harika sözleri yazan ve büyük duygu sahneden geçer. Gleb genellikle Moskova kulüpleri afişlerde bulunabilir.

Gleb etiketi "Doğru Kayıtlar» ile işbirliği yapmaktadır. Markanın ses stüdyosu altı yaşına geldiğinde ilk albümü "Frank" kaydedildi. Grisha misafir - İşte geleceğin ortak çalışan araya geldi. Solo albüm için tüm sekiz metinler Gleb Kendini yazdı. ağda bu albümün bırakma hayranlarından ilgi büyük miktarda çekti. Grisha konuk Gleb Kalyuzhny - Belirtilen markası altında oluşturulan yeni bir grup 2MAN parçası.

2MAN - Şu anda, dernek çerçevelerin hesabına zaten bir ortak albümü var. Şimdi aktif web ve taşınan serbest bırakıldı ikinci albümü ısıtılmış ilgi işlerini teşvik edilmektedir. Başlangıçta "Sensiz" iz 2016 sonbaharında serbest bırakılması için hazırlanan ediliyordu albümü girmek gerekiyordu. Ancak, 2017 planları değişti Ocak ayında tüm çerçeveler, onlar stüdyoda geçirirler. Hatta belki de bu yılın baharına kadar biz yeni parçalar duyacaksınız. Fanlar albümü serbest bırakılması sıkı tur programı müzisyenler ve film kariyeri Hleb transferi ile ilişkili olduğunu düşünüyoruz. Genç adam vermedi Resmi yorumlar. "Sis" grubu - şimdi sermaye, gençlik festivalleri ve tatil gece kulüpleri sık sık misafir olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.