Sanat ve EğlenceFilmler

Hyu Lori: ciddiyet komediden. aktör iyi işlerin İnceleme

1975 yılından bu yana kariyeri boyunca 170'den fazla rol oynadığı İngiliz aktör, yaygın kült televizyon dizisi "House MD" öncü rol için kabul edilmiştir. Biraz karanlık ama akıllı bir teşhis koyan meslektaşları arasında ayırt yeteneklere sahiptir. O oldukça geleneksel olmayan yöntemler uygulayarak, tıpta çalışmak nasıl prototip bir tür haline geldi. serisi milyonlarca hayranı topladı. Ve aktör kendisi tek görüntüde kalmak değil, rolünü değiştirmek için acele ediyordu. Onun vardı diğer filmler çekilmeye ne, hatırlamak kalır.

ilk adımlar

Onun hayatı sonraki gidecek boyunca küçük Hugh o ilacı düşünebiliriz olası değildir. baba, mesleği bir doktor, ancak bir doktor olmak, aile şirketinin halefi gördü Hugh vermeyecekti. televizyonda azından azından. Çocukken itaatkâr bir çocuktum - sessiz bir karakter vardı, iyi bir öğrenciydi, kilise katıldı. Ben onur belgesiyle mezun Cambridge Üniversitesi'ne gitti. Arkeolojisi, o hızla seçilen uzmanlık istenilen tatmin getirmez fark etti. Play-oyunculuk dahil olmaya başladılar Çünkü: Daha sonra yıllar hayalini sürdürmeye yönelik amatör tiyatro ve onun cumhurbaşkanı oldu. Sayısız oyunları, senaryo Hyu Lori bizzat yazdığı, hangi televizyon yol açtı - diye bir gelecek vaat eden genç aktör olarak onun hakkında konuşmak için izin rollerin bir numara var dizisi "Blackadder", ilk görünüm.

rolleri iletişim

Geçen yüzyılın 80'li sonu farklı değil unutulmaz resimlerden oluşan bir arkaya tarafından kutlandı. Hyu Lori sporadik görüntülerde denilen Running prime-time serisi avcılık. zamanda aktör Filmografi en ünlü gösteri, "genç nesil", "Midsomer Murders", "Alfresco" hatırlatır. fantastik komedi "Kristal Küp" Hyu Lori ortakları Üniversitesi Tiyatro içinde meslektaşları şunlardır: Ayrıca, çeşitli televizyon kasetleri yayınlanan Emma Thompson , ana rolü Meril Şeridi tarafından gerçekleştirilen siyasi dram "Restless Heart", ve komedi "tutsak Gülme" ve Stiven Fray .

"Jeeves ve Wooster"

Projenin birçok sanatçı kaderi tamamen gelecekteki kariyer unfurling, er ya da geç, görünür. Ben bir istisna ve Hyu Lori oldu. Film kredisi popüler çizgi durum komedisi "Jeeves ve Wooster" sayılabilir. Bu ragtime tarzında müzik ile doldurulmuş filme hikayeleri, oldu. Başlık parça Laurie kendini gerçekleştirilen dikkat çekicidir ve onun iyi bir vokal duymak mümkündür. Sonra o müzik ciddiye olacak. Bertie Wooster, mükemmel bir komedyen olarak Hugh yetenekleri hakkında konuştu anlamsız aristokratının rolünün bir performans.

"House MD"

Bu, Hugh kariyer değiştirmek, ikinci bir projeydi. Böyle görüntüler o oynamadı çünkü göstermek girmek için, aktör, tamamen dönüşümü zorunda kaldı. Misanthrope bir bilgiç, hatta üreticileri tanımadığı bir simüle şaşırtıcı Amerikan aksanı o hızla ve iyice seyirci kalpleri kazandı. serisi, farklı ikramiye bir sürü toplanır ve o zamana kadar çok az aktör kendini biliniyordu ABD'de, tanınmak için izin verdi.

Hugh Laurie en çarpıcı filmleri

aktörün tüm filmografisinin birçok önemli eserler vardır: 1992 yılında "Peter Arkadaşları", ünlü film "Sense and Sensibility", "101 Dalmaçyalı" ve "Demir Maskeli Adam". Bunun Ara sıra görünüm TV dizisi "Friends" yükümlüdür, "hep ya da hiç" "Tracy bir çağrı alır".

2012 "Doktor Evi" aktörün kariyerinde tamamlanmasıyla durmadı. taraftarların mutluluğu için çok fazla. Geri 2008 yılında, o suç gerilim önemli bir rol oynar "Sokak Kralları." Film sıcak eleştirmenler tarafından alınan ve tamamen bütçeye ödenmiştir.

Özel Mansiyon aktör dublaj yeğleme hak ediyor. Kariyeri boyunca Hyu Lori animasyonlu yönde, "Canavarlar Yaratıklara Karşı", "Hop", "Arthur Christmas", "yiğit: Tüylü Özel Kuvvetler" dahil birçok karakter için ses verdi, "Küçük Domuzlar Maceraları", "Çirkin ördek "" Snow Queen "" Family Guy ".

Deneyimli bir aktör olarak Hugh ustaca türler birleştirebilirsiniz. 2012 yılında, dışarı komedi "Portakallar", o büyük bir rol oynamıştır nerede. Aynı yıl bir yıl sonra bağımsız drama "Bay Pip", görünür - müzik tarihinin belgesel "Bayou Mihrace." Laurie ünlü Hollywood yıldızları Dzhordzhem Kluni ile birlikte oynadığı 2015 planlı çıktı fantastik bant "Geleceğin Kara", Britt Robertson, Dzhudi Grir, Ketrin Han ve diğerleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.