Ev ve AileAksesuarlar

Elektronik sigara Vardex için sıvı: Her bileşim, gerçekten eşsiz

Elektronik sigaralar Kısa süre önce moda haline gelmiştir, ama bugün pazar kartuşları aygıtları doldurmak için onlarca farklı sıvıların önerilerin yüzlerce doludur. Üreticiler Çin'in bir yerlisi olarak bulundu ve Avrupa'dan. Yerli şirketler vardır. en önemlilerinden biri ise - Vardex. elektronik sigara için onun tarafından üretilen sıvı geniş bir övünme olamaz, ama bu küçük aralıkta her yapı gerçekten benzersizdir. Eğer vaypinga yeni deneyimler arıyorsanız Kısacası, Vardex sıvı not almak emin olun! Onların temel özellikleri ve faydaları sonra ele.

elektronik sigara Vardex için sıvı: Üretim ve konumlandırma

Yerli marka, onlar tarafından üretilen ürünler - - aslında ithal "Vardeks" gerçeğine rağmen. şey şirket elektronik sigara Vardex sıvı aynı teknoloji ve aynı üretim tesislerine deşarj demektir Rusya ve BDT resmi distribütör Joyetech, olmasıdır. Ancak, intihal bahsetmiyoruz. Aksine, çünkü: Vardex uzmanlar diğer üreticilerin önerilerini analiz ve tatlar ve diğer serilerde eksiktir aromalar içerir kendi çizgisini oluşturduk. Böylece, marka adı "Vardeks" altında pazarlanan elektronik sigara için her sıvı, - Çeşitli lezzetleri orijinal bir kokteyl.

Ambalaj, kıvam ve güç

Vardex - hatta bir başlangıç yeniden doldurma kartuşu engerek kolay olacak, böylece ince bir burun ile kompakt bir 30 mL'lik şişelerde şişe elektronik sigara, sıvı.

Belirtilmelidir ki Joyetech bileşimler, sıvı yüksek viskoziteleri ile ayırt "Vardeks" ve ince bir e-sigaralarda kullanılması için uygundur değil. Ama daha yavaş geçirdi ve doymuş güçlü hissediyorum.

sırasıyla 0, 3, 6, 11, 16 mg / ml "nulevkoy" (nikotin formülasyonlar), hafif, orta ve kuvvetli maddeler anlamına gelebilir, bu iç üretici elektronik nikotin içeriği sıvı ile. Güçlü bir yapıdır ilgileniyorsanız, "Prim Tabak" dikkat edin.

Tütün tatlar severler

versiyon "Premium" doğrultusunda tütün ek olarak teklifler ve elektronik sigaraların sıvıya göre tadı diğer geleneksel "Vardeks". örneğin bir dijital butik futuland.ru al da yapabilirsiniz "Baharatlı enfiye", "kum fırtınası", "Türk harman", nane ve vanilya tütün. Bu bileşikler elektronik yükselen için tütün sigara sigara geçmek için neredeyse ağrısız yardımcı olacaktır.

sıradışı lezzetleri deneme istekli?

Uzun vayping uygulanan ve yeni, taze ve sıradışı bir şey denemek istiyor olanlar, Vardex yaratıcı kokteyller, "Berry Mix", "Büyüleyici mix" (tropik bir meyve), "Cennet keyfi" ( 'Bounty' hatırlamak sunuyor, ha? ) "Mentol patlama", "Ahududu buz", "limon şerbet" ve diğ.

Zaten tek isim iştah açıcı sıvılar bir sigara paketi atmak ve e-sigara için gitmeye teşvik etti. Bunları deneyin sonra, gerisini tekrar tütün içmek istiyorum asla!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.