KanunDevlet ve hukuk

Fransa Vatandaşlık: Beklentiler ve AB pasaportu avantajları

Fransa - Büyük göç deneyimi olan bir ülke. Büyük Devrim (1789) zamanından beri, dünyanın farklı yerlerinden gelen Fransız vatandaşlığı elde etmek çalıştı. O zamandan beri, işçilerin çok ülkeye geldi ve dört Fransızca biri en az bir göçmen atalara sahip olduğunu tahmin edilmektedir. Her yıl 100.000 kişi çok ülkenin insanlardır. En eski sömürge imparatorluğu ve dünyada önde gelen sanayi ve tarım ülkelerinden biri hala daimi ikamet için caziptir.

Neden birçok Fransız pasaportu almak - Bir rüya?
olağanüstü gücün tam vatandaşı bir çok avantajı satın almak anlamına gelir olmak.
Yüksek yaşam standardı. Güçlü ve istikrarlı ekonomisi otomotiv, farmasötik, parfüm endüstrisinde, turizm gelen sektörler dayanır. Şarap üreten ülke İtalya ile dünyada ilk sırada yer paylaşır. Fransızca - varlıklı vatandaşlar - net aile geliri, vergi sonrası ABD $ 28.310 yılda (yaklaşık US 23.000).
adalet sistemi - yağlanmış ve mükemmel ayarlanmış, güvenlik, onların mülkiyet ve işletme vatandaşların verir. Champs Elysees gece yarısından sonra sakince onların pugs yürüyen yaşlı bayanlar bulabilirsiniz.
Sağlık haklı gururunu ülke. Fransız vatandaşlığı olması, dünyanın en iyi sağlık hizmetini keyfini - 191 devletler arasında ilk yerdir WHO tarafından tahmin. Fransa sadece ABD'yi (GSYİH'nin% 17) ve İsviçre (GSYİH'nin% 11,5) kabul ediyor tıbbi hizmetler için maliyetleri açısından göre. 82'de yaşam beklentisi - en yüksek ve her yerde denize yakın olmayan Fransız ilde gayrimenkul edinme çalışırken diğer ülkelerden iyi bir neden emekliler, çünkü nerede ucuzdur.

Güzel Yumuşak Fransız iklim büyük aralığı ile karakterize ve çeşitli rekreasyon olanağı sunan - tatil Denize kayak dan. Sivil toplum sadık göçmenler ifade eder. açık kalpli ve sempatik Fransız. Devlet göçmenlere yardım sağlanmasını sağlamak ve ayrımcılığı önleyen.
Önde gelen bilimsel gücü. Fransız üniversiteler (yaklaşık 20 dünyaca ünlü Sorbonne ve Montpellier gibi vardır) hemen liseden sonra istenilen eğitim almak - ama gerekli dil yeterlilik testi geçmek.
Fransız pasaportu Schengen anlaşmasının tüm ülkelerde serbest dolaşım açar.

strong> Nasıl Rusya vatandaşları için Fransız vatandaşlığını almak için?
Bu yasal prosedür oldukça başarılı alabilir, ama sen, her ülkenin bir vatandaşı tüm ayrıcalıkları kullanan oturma izni olan, bu süre boyunca, beş yıldır ülkede yaşamak gerekir - hareketi, sağlık, eğitim özgürlüğü. Gerekli dosyaları olması ve bazı formaliteleri tamamlayarak, mevcut rezerve Fransa'da ikinci vatandaşlık elde etmek mümkün olacaktır. Toplama belgeler, Internet'teki bilgi dikkat - değil her zaman önemli bir durum gösterir. Konsolosluğu'na belgeleri dikkate alındığında eksik hazırlanmış başvuru dosyaları yetmezliği yol açabilir. Fransız göç daha kafa karıştırıcı mevzuat, ancak tüm inceliklerini ve Fransız yasalarının nüansları ile baş yardımcı olmak için, Rusya'da ve Fransa'da hem çalışma, "Eurogroup Consult" nin avukatları.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.