Sanat ve EğlenceFilmler

Fizruk'ta kim ateş ediyor? "Fizruk" serisinin oyuncuları: isimler ve fotoğraflar

Bu, iki kuşak arasındaki çatışmayla ilgili iyi ve öğretici bir hikaye: "doksanlı" ve "istikrarlı" onda biri. Serinin baş kahramanı Thomas, hayatının tümü "karanlık" ceza geçmişine sahip oldukça etkili bir adamın asistandı. Thomas onu kovduktan sonra, geri dönmeye ve amacına herhangi bir şekilde ulaşmaya hazırlanmaya karar verdi. Okuldaki fizrukom'a yerleştikten sonra "sahibinin" çocuğuna yaklaşmayı düşünüyor ve böylece kendisini hatırlatıyor. Fakat bütün planlar ilk iş gününe denk gelir. Thomas'a uzun süre okula devam edeceği açık bir şekilde ortaya çıkıyor. Bir zamanlar tamamen yabancı bir öğretmen ve çocuk dünyasında, Thomas temelde yalnızca yaşamını değil de kendisini değiştirir.

Aktörleri çoktan bizi cezbetmeyi başaran "Fizruk" dizisi her geçen gün daha da güçlenmektedir.

"Fizruk" serisinin oyuncuları sadece eski ve tecrübeli yıldızlar değil, aralarında pek çok ilk oyuncusu da var. Haydi, "Fizruk" adlı TV dizisinde kimin vurulduğunu ve kim olduğunu kimin anlayalım.

Ana rol, ayrı görüşlere ihtiyaç duymayan Dmitri Nagiyev tarafından oynanıyor. Oldukça tanınabilir başka bir kişilik, Thomas'ın patronu Mamaia rolünü oynayan Alexander Gordon'dur. "Fizruk" dizisinin diğer aktörleri de meslektaşları kadar iyi bilinmiyor. Bazılarından daha fazla bilgi vereceğiz.

Polina Grents veya Alexander (Sanya) Mamaev

Yirmi yaşındaki güzel Polina Grents bir başlangıcıdır. Serinin herhangi bir yerinde görünene kadar ağ genelde "Fizruk'ta" Sasha Mamaeva "olarak kim ateş ediyor?", "Ne tür yabancı kız?" Gibi sorular çıktı.

Pauline'in tiyatro eğitimi yok, dizinin yaratıcıları YouTube'da video blogunu izleyerek internette buldu. Şimdi kız Sosyoloji Fakültesi'ndeki Moskova üniversitelerinden birinde okuyor. Polina görüşmelerden birinde, ikinci bir yüksek öğrenime başlamayı düşünüyor - tiyatroyu kabul etti.

Serinin rolü için kız birkaç kilo daha almak zorunda kaldı. İkinci sezonun çekimlerinden sonra Pauline eski formuna geri döndü, ancak üçüncü sezon için tekrar ağırlık kazanmaya hazır.

Serinin setinde Polina sevgisini buldu. Aydınlatıcı olarak çalışan bir çocuğa aşık oldu.

Daniil Vakhrushev veya Usach (Valya Vyalikh)

Valentin, tuhaf ve biraz "bu dünyanın değil" bir adamdır. Arkasındaki sınıfta Usach lakaplıydı. İkinci sezon için Valya, sorumsuzca Alexander Mamaev'e aşık oldu.

Daniel Vakhrushev rolü için vazgeçilmez bir şekilde baş etmiştir ve onun yerine başka bir "Bıyık" hayal etmek olanaksızdır. Profesyonel bir aktör olan Daniel, 20 yıllık zamanlarında zaten iki şort, iki küçük seri halinde yanı sıra uzun metrajlı bir filmde ışık yakmayı başardı.

Arthur Sopelnik veya Anton (Borzois)

Film çekerken Arthur zaten oldukça iyi tanınmış bir aktördü. Ona verilen şeref "Kadetstvo" ve "Ranetki" serisini getirdi. Adam sadece 23 yaşında ve filmografisinde zaten ondan fazla rol var.

Dizide Arthur, Borzoi'yi oynuyor - ilk sezonda Sasha Mamaeva'nın aşık olduğu adam.

Andrei Kryzhny veya Banana

Andrew'un filmler ve dizilerde epizod rolleri. Gerçek unvan, Banana rolünü üstlendiği "Fizruk" un çıkışından sonra adama geldi.

"Fizruk" dan sonra Andrew, örneğin "Çernobil: Yabancılaşma Zonu" serisindeki diğer birkaç seride görüldü.

Ve tabii ki soru şu şekilde ortaya çıkıyor: "Fizruk'ta çekim yapan eski kuşaklardan"

Vladimir Sychev veya Thomas'ın en yakın arkadaşı - Psiko

Lecha Psikopat, ana karakter olan Thomas'ın en yakın arkadaşıdır. Seriler boyunca birlikte tüm zorlukların üstesinden gelirler.

Vladimir Sychev, "Yeralash" bölümlerinden birinde çocukken ilk girdi. Şu anda, 43 yaşındaki oyuncunun hesabı kırk rolünden fazlasına sahip. Seride Vladimir, aktörün kendisinin söylediği gibi kelimenin tam anlamıyla sokaktan çıktı.

Anastasia Panina veya Tanya

Tatyana Aleksandrovna Rusça dil ve edebiyat öğretmenidir ve kahramanın sevgilisi - birlikte. İlk sezonda Thomas, Tanya'ya her yönden yardım istedi ve ikinci sezonda bu çift daha iyi hale geldi, ancak ölümcül işadamı Elena Andreevna her şeyi yok etti.

Tatyana Alexandrovna'nın rolü Anastasia Panina tarafından gerçekleştirilir . 31 yaşındaki kız Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu-Stüdyodan mezun oldu. Koca, seride "ışık tutmayı" da başaran bir aktör Vladimir Zherebtsov . "Fizruk" da Vladimir, Tatiana damat Glory rolünü icra etti.

Oksana Sidorenko veya soyucu-psikolog Polina

Kulübün güzel bir dansçı olan Psycho, yalnızca dans striptizini değil aynı zamanda sorunları çözmeyi de başarıyor. Kahramanı oynayan Oksana Sidorenko, oyuncu değil. Oksana, balo dansında dünya şampiyonudur. "Yıldızlarla Dans Etme" adlı filmde yer aldı ve burada fark edildi ve "Track" dizisine davet edildi. Ondan sonra "Stajyer" ve aslında "Fizruk" idi. Onu en popüler hale getiren son proje budu. Şimdi kız ciddi bir şekilde bir aktrisin kariyerine kendini adamayı düşünüyor.

Oyuncuların akrabaları haline gelen "Fizruk" dizisinin ikinci sezonunda birkaç yeni karakter ortaya çıkıyor. Temelde negatif. "Fizruk 2" de kim ateş ediyor?

Dmitry Vlaskin veya Dimas

Dimitri Vlaskin'in kahramanı Dimaz Dimaz, kahramanın yeğeni. Moskova'yı fethetmek için Bataisk'den geliyor ve evde Thomas'la yaşamayı bırakıyor.

Aktör kendisi, bir aktör ailesinde doğup büyümüş yerli bir Muskovustur. Çocukluktan spor dalına geçtim. 16 yaşındayken ABD üniversitelerinden birine girdi, ancak birkaç yıl sonra Moskova'ya döndü. Moskova Sanat Tiyatrosu Okul-Stüdyosundan mezun oldu.

Ekaterina Melnik veya Elena (Belka)

İkinci sezonda, sarışın işadamı Elena Andreevna, Foma'yı iterek borcunu ödemek zorunda bıraktı. Aktris Ekaterina Melnik bu işkadını oynuyor. 32 yaşında ve VGIK mezunu. Televizyonda çalışmakla birtakım tecrübesi var: bazı TV dizisinde oynadığı, "Doğal Seleksiyon" adlı TV şovunda eş zamanlı olarak ev sahipliği yapıyordu.

"Fizruk" dizisinde Paralel kurslarda VGIK'de okuduğu Vitaly Gogunsky ("Univer" serisinin oyuncusu) yardım aldı. Ona adaylığını TNT kanalı üreticilerine tavsiye eden kişi buydu.

Aktörler "Fizruk": İlk sezonun kompozisyon fotoğrafları

Şimdi, 40 dakikalık seriyi izlemenin keyfini çıkarabilmeniz için sıkı çalışan "Fizruk" da kimin ateş ettiğini biliyorsunuz. Tabii ki, bu dizinin tüm dökümü değildir, ancak bir makalede tüm rolleri (hatta aşamalı olanları) tartışamayacağız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.