SağlıkGörme

Kontakt lensler Acuvue Astigmatizmanın için: yorumlar

Astigmat - kornea veya lensin ihlali şekli. Ne zaman retinaya ışık onların kürenin eğrilik tek bir noktadan gidiyor, ama bir kaç değildir. Bu durumda, nesne çevriti bulanık hale gelir, bulanık. Hastalar, hatta normal görme olanlar açıkça şeyleri idrak edemez.

astigmat düzeltmek için nasıl

uygulandığında kornea lens silindirik şeklini mücadele. Işık cam eksenine paralel düzlemi girdiğinde, kırılan değildir. ışınları yönüne dik olduğunda bu meydana gelir. Bu süreç mercek silindir ekseninin pozisyonu tarafından yönetilir.

Uzun yıllar boyunca, hastaların kornea eğriliğinin düzeltilmesi için tek tedavi yöntemi vardı. O özel silindirik gözlüklerle gözlük sağlamaktır.

hastalar için kontak tıbbi cihazların üretimi başladıktan sonra daha fazla fırsat vardır. Mercek miyopi silindir şeklindeki camlar ile birleştirilebilir. Bu rahatsız olduğunu ve temas optik geçiş konusunu çözemedi.

Şu anda, astigmat hastalarına yardım lensler vardır. Bunlar izole edilebilir ve kornea eğrilik ayarlamak ve ayrıca doğru miyopi olabilir olabilir. Bunlar lensler Acuvue Astigmatizmanın için.

Seçim düzeltme yöntemi

Tarihsel olarak, Astigmat gözlük kullanılarak düzeltilir. Onların seçim - Karmaşık prosedür. Puan bireysel tedaviye dayalı sipariş yapılır. Bunların büyük bir dezavantajı, görme alanı ve motor aktivite sınırlamadır. silindirik bardak adaptasyon önemli bir astigmat süre ile 2-3 hafta baş dönmesi, mide bulantısı, ağrı eşlik edebilir. önemli sapmalar norm gözlük birkaç çift sipariş karar verdi den nedenle, yavaş yavaş düzeltme artar.

İletişim görme düzeltimi sert ve yumuşak lensler vasıtasıyla gerçekleştirilir. Geçen en uygun olan ve astigmat olan hastalarda, onların popülerlik konfor, görsel kapsama alanı ve fiziksel aktivite özgürlüğünün genişliği giderek nedeniyle büyüyor.

kornea ihlal gösterilen lens, geleneksel toroidal (silindirik) yüzeyinden farklıdır. Bunlar ek ambalaj işaretleme var. Örnekler Astigmatizma için kontakt lensler Acuvue OASİS arasındadır. optik malzemelerin her ikisi de yüzey konvekstir ve farklı açılarda düzenlenmiştir.

Sadece gözlük gibi Astigmatizma için lensler Acuvue doğru önceden belirlenmiş silindir ekseni var. İletişim düzeltme yöntemleri cerrahi performansı ile karşılaştırılabilir, ancak bunların yan etkileri zorunda kalmamak için iyice doğru ihlalleri.

torik lens Çeşitler

Sadece geleneksel kontakt lensler gibi, bu malzemeyi imalat silindirik analogları ile ayrılır:

  • hidrojel;
  • silikon hidrojel.

İlk olarak yüksek bir hidrofilik olan bir polimer taban imal edilmiştir. Torik Optik çiftleri de oksijen izin ve göz nemlendirilmesi yüksek derecede muhafaza eder. Bu kullanım sırasında yüksek konfor seviyesine kaynaklanmaktadır. Klasik bir örnek mercek Astigmatizma için günlük Acuvue Nemli olduğunu.

Özel bir yenilikçi baz yapılmış Silikon hidrojel. Eşsiz özellikleri sayesinde oksijen ve nem gözün iyi göstergelerini elde etmek olun. Oasys Kontakt lensler Acuvue Astigmatizmanın için böylece uygulama süresini artırarak, modern dayanağı bulunmamaktadır. Bu durumda, gözün halel olacak.

giyen lenslerin Süresi

Astigmatizma için Lensler Acuvue ayrıca bertaraf etmek için kullanılabilir zaman sınıflandırılabilir.

Merceği ayırın:

  • gün;
  • Planlanan yedek.

İlk durumda, adı o ürünlerin maksimum servis ömrü 24 saattir olduğu açıktır. Astigmatizma için Lensler Günü Acuvue Nemli bu süre içinde kullanılabilir. Onlar giymek rahat ve herhangi bir özel bakım gerektirmez. Bu dönemde sadece 2 saat kullanılsa bile, bir günde yok ettim.

Optik malzemenin yedek kontak varyasyonunu planlanan üretim lensler için kullanılır, bir ay kadar kullanılabilir. süre içerisinde özel tedavi dezenfektan yürütmek için gereklidir. ayrı ayrı her bir göz için kaplarda Astigmatizmanın için objektif Acuvue OASİS Saklanan. Kaplar da muamele edilebilir.

Ne By kriterler astigmatla lens seçilir

bir doktor tarafından yapılan ihlallerin astigmat düzeltilmesi için kontakt lens seçimi. Göz hekimi optik güç ve lensin eğrilik yarıçapının performansını belirler. Bu silindir özellikleri ve derecesi lens belirtir. Sadece elde edilen bilgiler kombinasyonu gerekli düzeltici çift almak için yardımcı olacaktır.

Bir her bir göz için objektif ayrı ayrı seçilir bilmeli. Torik koni sadece görme ya da her ikisi de tek bir organın bir ürün üzerine monte edilebilir.

teknolojisindeki gelişmeler sayesinde, kornea eğriliği artık kontakt yöntemlerle düzeltilebilir. Astigmatizma için tüm lensler Acuvue gündüzleri değiştirmemesi, tam doğru konumda tutulur. Bu eşsiz stabilizasyon sistemine sayesinde mümkün oldu. Bunun sayesinde görüntü tanımını kaybetmez zaman vücut pozisyonunda herhangi bir değişiklik. Lensler mobil spor yapan sağlar. İletişim düzeltme yöntemleri göz, toz ve tahriş edici girmesini alerjenleri azaltır. Böyle lensler kullanarak Temizle görüntü ne olursa olsun görme keskinliği elde edilebilir.

Bir günlük modellerini Özellikler

Astigmatizma için Lensler Acuvue Nemli özgürlük ve nesnelerin tam netlik tam bir fikir verir. Bunlar vizyon geliştirmek ve kurumasını gözleri korur. vizyon düzelterek, kullanımı kolay ek bakım gerekmez. Bu zaman kazandırır ve bir defalık kullanım nedeniyle depolama koşulları, uygunluk gerektirmez. Astigmatizmanın için mercekler Acuvue Nemli UV radyasyonu ve kurutma etkilerinden korunmasını sağlar. Maddenin yüzeylerine bağlanmış, ayrılmış ve her günün sonunda onlarla birlikte yok edilir. Onlar geziler, iş gezileri, tatil günlerinde almak kolaydır. Bu durumda, herhangi bir lens bakım steril ambalaj elde yeni bir çifti kullanılarak günlük olarak gerçekleştirilmektedir.

Bir kaç gün Astigmatik mercek

Astigmatizma için Lensler Acuvue OASİS da başarıyla kornea eğriliğini ayarlamak. Bunlar son silikon hidrojel substratın pürüzsüzlüğünde artış olduğu. Bu lensler görüntü net ve kullanımı rahat olun. geliştirilen anlık stabilizasyon sistemi başarıyla eksene göre istenen pozisyonda yer lensi tutar. Bu nedenle Astigmatizmanın için torik lensler Acuvue Oasys adaptasyon daha kısa bir süre ve en iyi tüketici değerlendirmeleri var. kuru hava kullanılır (klima, ısıtma, uçak ve benzeri. D) ve bilgisayar uzun süreli kullanımı sırasında Bunların etki özellikle belirgindir.

Astigmatizmin torik lensler Acuvue Oasys silindir eksenine göre düz iletken yüzyıl ve uygun iniş pozisyonu sağlar. gerçekliğin Kararlı net resim deformasyon ve hatasız elde edilir. Üretimde kullanılan malzemeye bağlı olarak bu lensler - silikon hidrojel, en üst düzeyde ultraviyole radyasyon koruma sağlar.

Astigmat düzeltme yokluğunda ilerleme ve şaşılık neden olabilen bir hastalıktır. Bu modellerin herhangi seçimi, sen patolojisi ve hareket özgürlüğü ve gözden genişliği hem de görme keskinliği tam düzeltme alabilirsiniz yanı sıra uzun yıllar kendi sağlığını korumak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.