Tarım

Neden yay ok var? başlıca nedenleri

yay elinde neden sorusu, genellikle sadece yeni başlayanlar hem de deneyimli bahçıvanlar merak ediyorum. Birkaç olabilir.

İçinde soğanları dikildi eğer Öncelikle, ok olacak ille (ve yakında), gerçekten yeryüzünde ısındı olmamıştır. Bu genellikle çıkmak olamaz ve hasat olmayacak gerçeğiyle tehlikelidir. Eğer fideler çok soğuk veya çok sıcak oda vardır tutarsanız İkincisi, ok oluşabilir. Genel olarak, her sınıf birey için sıcaklık ve nem. ısı, soğuk, ve ısıl soğuk depolama ayırt eder. Sıcaklık ve nem ani değişimler - oklar doğrudan giden bir yol. Üçüncüsü, çok büyük ampuller dikilmiş edilemez. Bazı bu nedenle, ampuller harika olduğuna inanıyoruz, ama deneyim aksini gösteriyor. Yani yay elinde neden sorusu, tek bir cevap yoktur. Bu, yanlış depolama veya hammadde hatalı seçimi ya da bir.

Ne yapmalı?

yay okları olduğu neden sebep bulduk, yalnızca bir dahaki sefere hatalarınızı düzeltebilirsiniz. Ve şimdi kendilerine yardımcı olabilir, (yere tercihen daha yakın) tüm okları kesti. Onları atmak için acele etmeyin! Onları söndürebilir. Bu mantar benzer tat, çok lezzetli yemeğin çıkıyor. iki kuş vurmak: ve ekinleri kaydetmek ve aile lezzetli bir akşam yemeği sevineceklerdir. Eğer fide satın varsa, muhtemelen soğan depolandığı koşulları hakkında bilmiyorum. yay elinde olduğunu neden merak yok Yani, ekimden önce ısıtın.

büyüyen sırları

soğan Büyüyen tohumdan - kolay değildir. İyi bir sonuç elde etmek için belli teknolojiye uymak için gerekli olduğunu. 20-25 sayılarda, Nisan ayı sonunda bu mahsul bitki. Yataklar toprağa birinin derinliği ve iki santimetre bir buçuk ve hafifçe bastırılır ampuller yapmak. ılık su ile dikim, su sonra ve önceki çıkmasını sağlayacaktır polietilen film ile kaplı. En kısa zamanda ilk yumurtadan lahanası gördüğümüz gibi, bandı çıkarın. Soğan toprağa iddialı, bu yüzden hemen hemen her yerde dikilebilir değil. hasat durdurma sulama önce 2-3 hafta daha iyi saklanması için. Belirli bir notu seçerken, ikamet ettiğiniz şeridinin iklim koşulları göz önünde bulundurun.

yeşillikleri üzerinde

Herkes bilir ki kalem üzerinde pruva şalgam o farklıdır. Onun avantajı - ihale ve sulu yeşillik. Ama kafası oldukça küçüktür. Nasıl yeşil soğan ekmek için? Bir kırpma almak ve biriktirmek için çok kısa sürede, onun ağırlıklı Seva koyun. Yay ekim monte edildiği zaman, daha önce ampuller, kuru üst ön kesme sıcak su içinde yaklaşık olarak yirmi dört saat bekletin. Özellikle uygun olan daimi çeşitli vardır. Bazı türler güzel çiçekli var, bu yüzden dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz. Soğanı dikmek tüm yıl boyunca yeşillik üzerinde ve hatta bir pencere üzerinde büyür. Soğanlar yemeklerin mayhoş tat katar, ama aynı zamanda soğuk sezon için özellikle önemli olan, mükemmel antiseptik da sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.