Sanat ve EğlenceFilmler

Aktör Mikhail Suyu: tiyatro ve sinemada biyografi, aile, iş

Aktör Su filmde parlak görüntüleri bir sürü yarattı. Aralarında Tevye'yi, Mishka Jap Yashku ve römorkör bulunmaktadır. bu büyük aktör yaşam ve ölüm hakkında bilgi edinmek ister? Bu makale gerekli tüm bilgileri içerir.

Biyografi: aile, çocukluk çağı

Michael G. Kharkov'un büyük Ukrayna şehirlerinden birinde 23 Aralık 1924 tarihinde doğdu. Michael Wasserman - yani gerçekten bizim kahraman adı. Ve o zamanlar Su takma aldı bir sanatçı olmaya karar verdi. Bir aile ne tür gelecekteki aktör getirdi? Öncelikle, o Yahudi kökleri vardı, ama bunu gizlemek zorunda kaldı.

Peder Michael Baş Tedarik oldu. O iyi kazanılır. Bir kahramanımızın annesi ev işleriyle meşgul ve iki oğlu yükselterek - Yaşlı (Robert) ve daha küçük (Misha).

1938 yılında ailesi Kislovodsk'taki taşındı. Michael hızlı bir şekilde yeni okula yerleşti. O arkadaş ve bir sürü kız arkadaşım vardı. Haftada birkaç kez oğlan müzik okulu ve tiyatro kulübü katıldı.

öğrencilerin

1941 yılında kahramanımız Tiyatro Enstitüsü'ne belgeler ile Leningrad gitti. Seçici kurul üyeleri genç adamın yetenek etkilendiler. Sonuç olarak, Michael 2 yıla alındı. Savaş Leningrad nüfusun yaşam değişiklikleri getirdi. Tiyatro Enstitüsü Tomsk boşaltıldı. Orada okudu ve Michael G. su.

1943 yılında mezun olduktan sonra, adam bir iş var. He Pyatigorsk Tiyatrosunun topluluğu kabul edildi. Kurumun Sahnede o Zafer Bayramı kadar çalmaya oldu.

tiyatro ve özel yaşamda Çalışma

1947'den 1953'e kadar bir süre içinde. Su Müzikal Komedi sanatçı Michael G. Lviv Tiyatrosu oldu. Yerel sanat yönetmeni mesleği ve herhangi bir iş için bir sorumlu yaklaşım için yaptığı sıkı çalışma ve sevgi ötürü verildi.

1950'lerin başında, tiyatro duvarlarında Misha genç ve çekici aktris Margarita Demina araya geldi. Kısa bir süre o kızın yerini almak başardı. Michael toplantıya davet Rita çiçek, ihsan ve duygu itiraf etti. 1952 yılında çift ilişkilerini resmileştirdi etti. Gelin ve damat Gözler mutlulukla yaktı. Onlar gün sonunda kadar birlikte yaşayacak emindik.

değişiklikler

1954 yılında bir tiyatro Rita ve Misha Odessa taşındı çalışmak. Aktörler da deniz kenarında bu güzel şehre taşındı. Su ve eşi sahne favori tiyatro çalışmalarına devam etti. Michael G. 20'den fazla rolde sahne aldı. "Geç serenade" üretimi o Kostya Gusyatnikova oynadı ve oyun "Beyaz Gece" iyi Nicholas II imajına alışkın.

1979'dan 1983 için. Su MG Müzikal Komedi Odessa Tiyatrosu'nun sanat yönetmeni ve yönetmen oldu. O bir yönetmen olarak amatörce. Sevgili eşi onun tüm teşebbüslerin onu destekledi.

Film kariyeri

bir su ekran aktör ilk kez 1957 yılında ortaya çıktı. Filmde oynamak "Beyaz Akasya", o Yashka tipi römorkör görev verdi. yönetmen genç bir aktör ile çalışan akılda vardı ve onun meslektaşları anlatmıştı.

"Mirasçıları" - 1960 yılında Su M ile ikinci resmi geldi. o Bu kez Jura görüntüye alışmak. Ve kahramanımız, görevi ile% 100 kompanse edilir ve.

Birçok izleyici filmi "filo batıya gider" (1965) adlı Mishka Jap hatırlıyorum. Ama bu karakter zekice M. Su oynadığı. prototip (bilinen Odessa akıncı) ile maksimum benzerlik elde etmek için, aktör özel bir makyaj yaptı.

Yaratıcı domuz Michael Merman 14 filmler. Aşağıda onun en canlı ve başarılı rolleri şunlardır:

  • 1967 - "Malinovka Düğün" - Papadopoulos;
  • 1969 - "Hoş bir sürpriz" (Kısa Film) - Ana karakter;
  • 1971 - "Fakir saat" - kaldırıcı Akim adında;
  • 1976 - "12 sandalye" - muhabir Farsça;
  • 1981 - "Tehlikeli Yaş" - Baba Zambaklar;
  • 1983 - "Ücretsiz Rüzgar" - Georg Stan.

ölüm

Aktör Su gelecekteki yaşam ve iş için büyük planları yaptı. Ama olmak değildi. 11 Eylül 1987, kahramanımızın bu dünyayı terk etti. Ölüm nedeni - kalp krizi. Mikhail Grigorievich '62 idi. Meslektaşları ve arkadaşları o kadar erken bıraktığı inanamadım.

Odessa bulunan 2 Hıristiyan mezarlığında bulunan Onun son dinlenme yeri ünlü aktör. Yakında, bir anıt mezarı başında dikildi. tasarım ve mezar taşları dul yapılandırmasında Katılım Su aldı.

sadece doğrudan varis Ludmila Satosova yeğeni (kardeşi Robert kızı) bu yüzden evlilik 35 yıl içinde, çocuk Margaret ve Michael başlamadı.

Rita Demin sevgili kocasının ölüm üzüntü. Hemen hemen her zaman o aile fotoğrafları bakarak, yalnız geçirdi. Gözlerinde duygu ve anılarla gözyaşları yuvarlandı. Şubat 1999 yılında Margaret vefat etti. sahne etrafında enstitü arkadaşları ve meslektaşları: aktris cenazesinde birkaç kişi geldi.

Sonuç olarak

Şimdi doğduğu yerde, o okudu ve o harika bir film aktör Su nasıl girdiğini biliyoruz. onun kişisel hayatı hakkında da detaylı olarak konuştuk. Bu adam SSCB sinemasının gelişimine bazı katkı yaptı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.