BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Bilgisayar oyunu "Fallout 4": konsol komutları, kodları

Fallout 4 - kıyamet sonrası RPG serisinin devamı - açık dünyada oyunlar. Nükleer bombalama kaçan bir barınak 111 saklandım kocası veya karısı ve onun yaşındaki oğlu ile birlikte kriyo-uyku tabi tutuldu - Bu kez, oyuncu Nate ve Nora rolü denemek zorunda kalacaktır. Ama 150 yıl sonra, ana karakterler uyan. oyunun başında oyuncu tarafından seçilen karakter, oğlu / eşinin, kaçırılıp öldürülmesi tanık olur ve daha sonra 60 yıl boyunca geri cryo uykuya dalar. Ve şimdi, ikinci kez uyanma, onların çocuğu bulup neler olduğunu öğrenmek zorundadır.

Özellikler oyun

Oyun "Fallout 4" oyunculara NPC yaşayacak kendi şehrinizi oluşturmak ve donatmak için fırsat vermek-yeni bir çeşit silah ve oyun öğeleri yetişmek için karar verdi. Elbette, oyun dünyasının etrafında dolaşmak kaynakları toplamak ve daha sonra bir tek yatak, elektrikli ve koruyucu tünelleri oluşturmak zorunda.

silahlı kontrol noktaları inşa etmek yalnızca eğlence oyun değildir - ihtiyacı olacaksa, sanal dünya kahraman yutmaya istiyorum ve mutantlar ve başka iyi tarafından kar istiyorum akıncıları ile enfekte çünkü.

Daha iyi silah ve zırh

değişikliklerin hiçbir silah yoktu. silah yapımına tezgah varlığında kesinlikle oyuncu bulduğu tabanca, tüfek ve diğer silahlar, kendileri için kurma, küçük bir değişiklik geliştirmek zorunda kalacak: böylece hızı, mağaza hacmini, aralık mermi ve artırmak.

Bir güç zırh artık düşman ve superstrong mutantların kalabalık anlaşmazlık ana argümanlar - onlar olacaktır sert bakmak - her adımda meydana gelmez gerekli güç kaynakları, çünkü işe yaramaz giymek. Ama her zaman aksi oyuncu hikaye ilerledikçe riske etmez de güç zırh bir seçenek olmadan çalışan, bu yüzden onun yoğunlaşması hakkında da düşünmek gerekir, iyi oyun geliştirmesine olanak tanıyan ve bu da dış iskelet olduğunu.

yenilik sorunu

Şimdi, Fallout 3 ve New Vegas konumları etrafında amaçsız koşma aksine eğlence sadece yan görevler gerçekleştirerek yapılabilir, ama aynı zamanda tesisleri inşa etmek toplama kaynaklarının yapan. Ve meraklı gerçeği karakter cebinde neredeyse tüm ev koymak olabilir. Kaynaklar çok ihtiyacımız var ve bu faaliyet bir zaman iyi bir miktar uzağa alır ve oyuncuyla sıkılabilir. Ama ne yazık ki bu dezavantaj çalışmaz atlatmak için: tabanının ereksiyon ile ilişkili hikaye görevler kısmını.

Neden biz "Fallout 4" konsol komutları (hileler) gerekiyor?

Birçok her oyunda olduğu duymuş konsol komutları, ancak bunların hepsi değil bulunmaktadır. "Fallout 4", kodları herhangi oyunda olduğu gibi ve hızlı bir şekilde, toplama kaynakları için harcadığı zaman kazanmak için oyuncu yardımcı beceri pompalamak için yararlı ödülleri alabilmek için ilginç ve sıkıcı görevi tamamlamak için hile yapıyor.

Bir oyuncu aldatıcı taktikler kullanmaya karar verirse, o beceriksiz olduğu anlamına, ama sadece anlamına gelir gelmez gerçekten de kendi evreninde yeniliklerle yarı yarıya zeki ve herkesi tatmin edecek bir orta yol bulamadık geliştiricileri. Ardından "Fallout 4" geçit böyle uzun anlamsız olmaz. Oyuncuların büyük çoğunluğu gerekli arsa sabit bir dinamik gelişme. "Fallout 4" konsol komutları girmek için, sadece klavyenizdeki (~) "tilde" düğmesine basın. Ya da "e" bukovku kullanın.

karmaşa

Oyun "Fallout 4" varlığının farklı dengedir. belirli yerler ve rakipler ile ilişkili zorluklar, çoğu iyi silah ve zırh ele almak için mümkün olduğu aşmak için.

Ama, bütün bunlar, şu anda Oyuncunun ama arayışı çok önemli ve ilginç nedir? Ya da, örneğin, çok sıkıcı ve tekrarlayan nedir? Ödül önemlidir, ancak aynı şeyi (bulup toplamak bulup teklif bulmak ve öldürmek) istemiyordu yapmak her zaman? çaları yardımcı olmak için "Fallout 4" konsol komutları dahil gelecektir:

 • Killall - tüm oyuncu yakınında yaşayan öldürür. Ama endişe etmemesi gerektiğini - bu hile yoldaşları ve arsa önemli karakteri etkilemez.
 • Tgm - gerçek terminatör içine oyuncu döner. O bitmez kartuşlar, izin verilen ağırlık sayısı sınırsızdır taşınan zarar veremez.
 • TCAI - etkinleştirir veya düşman muharebe yapay zeka devre dışı bırakır. Başka bir deyişle, rakiplerinin kahraman cevap verebilecek ve saldırı yapamaz olmayacaktır.
 • tdetect - olan "Fallout 4" de gizlilik konsol komutu, oyuncu tüm karakterlere tamamen görünmez hale gelir. Birini öldürmek veya non-oyuncu karakterleri burunlarının dibinde hırsızlığı yapmak üzere - Onun bir suç işlemeye karar vermesi durumunda bile, kahraman her türlü adımı göz ardı eder.
 • player.setavcarryweight # - Eğer karakter ağırlığı vardı değiştirmenizi sağlar. kolaylaştırmak ve oyuna karmaşık hale getirebilir hem. Eğer bir sonlandırıcı olmak istiyorum, ama sadece sınırsız envanter gerekmiyorsa Ama, belki de oyunun en kullanışlı kodudur.
 • 000000f # player.additem - Tüccardan öğeleri satın alabilirsiniz oyun içi para birimi (kapak), ekler. Bunun yerine "#" size oyuncu kapakları gerekli sayıda girmelisiniz.

Oyun dünyasının bir çalışma

İlginç yan görevler, güzel yerleri, özel ürün ve paskalya yumurtaları geliştiriciler - bu "Fallout 4" de hepsi orada.

çevrelerindeki dünyanın sıklıkla arkatasara ve aşağıdaki hile kodları gibi, erişimi hala oyuncu için kapalıdır çeşitli yerleri ziyaret etmek isteyen edilir keşfetmek isteyenler için oyunun Passage:

 • tcl - karakter uzayda sinek ve duvarlara yürümeyi öğrenir. Bir oyuncu kaybetmiş veya kapalı bir kapıya gitmek istiyorum var eğer, yararlıdır.
 • Bu kodun unlock- performans söz konusu, ama herhangi bir kapıyı açar ve üzeri oyuncuların hedefleniyor terminali, kilitleyin. kod çalıştıran Bazı kullanıcılar, diğerleri ise - değil.
 • tmm 1 - tamamen Pip-Boy harita üzerinde tüm konumları açar "Fallout 4" hile, gereklidir. Onlar görmek, aynı zamanda zaman kazandırır hızlı bir hamle yapmak için sadece olabilir.
 • player.additem # 0000000A - Ana tuşları belirli bir sayıda envanter ekler. Bir oyuncu beceri hack kilitleri pompalamak paralel olarak istediği durumunda gerekli, o «kilidini» kodu ile mümkün değildir.

donuk işler

Tüm yan görevler ve hikaye özgünlük farklıdır. Birçok Özünde uzun mesafe ve bir nesnenin arama seyahat ediyor. Tabii ki, tarafı gerçekleştiremezsiniz araştırıyor ama onlar için ödül iyi olabilir.

Ne oyuncu da benzer bir görevi aldığında ana hikayesi geçişi sırasında olur? "Fallout 4" kodlarında O yardımına koşmaya şunlardır:

 • cocqasmoke - Özel bir odaya karakteri ışınlar. Oyunun bulunabilir öğeler kesinlikle her Orada konuşlu. Büyük ölçüde gerekli malzeme ve kaynaklar için arama kolaylaştırır.
 • caqs - bir görevi veya bir bütün hikayesi gerçekleştirir. Bu durumda oyuncu sadece INPE gelip onun haksız ödülü alacak.

Beceri ve rolleri

oyuncu noktalarının yeni bir düzeye yeteneklerinin geliştirilmesi zaman. Tüm özellikler örneğin, "Gunslinger" oyuncu geliştirmek ve silah ve zırh ve "korsan" terminalleri hack kolaylaştırır değiştirmenize olanak tanırken, özelliklerini etkileyen ve yeni imkanlar sağlar. beceri düzeyi yüksek, daha iyi ikramiye ve fazla fırsat oyuncu alır.

Bir işe yaramaz beceri dolaşan, veya uygun seviyeye gerekli geliştirmek için sadece yapamaz oyuncu anlar anlar vardır. Sonra karakter planını gerçekleştirmek için üzerinde pompalamak için yeterli olacak zaman, belirli bir süre sonra geri gelmek uzakta hayal kırıklığına gitmek gerekir. "Fallout 4" konsol komutları dahil daha kolay biraz tecrübe elde etmek olun:

 • player.setlevel # - oyuncu sadece Şekilde "#" değiştirmek, artırmak veya seviyesini azaltmak için izin verir.
 • player.addperk # - Bir beceri ve seviyesini olsun. Bunun yerine "#" oldukça beceri kimliği yazmak için.

oyunlar için modding

Geliştiriciler herhangi bir oyuncu kendi elleriyle içeriği denilen modları ile oluşturulan oyuna eklemek için izin CreationKit denilen özel bir program yayınladı.

"Fallout 4" moda düzenlendi, performans ve sağlık sonuçları / canavarlar fiyat değişikliği tüccarlar hasar ve silah hasar miktarının değerinden başlayarak, oyunu değiştirmek için tasarlanmıştır. Bu oyunun zorluk artacak hem ve yeni silahlar, öğeleri, mutant hayvanlar ekleyerek bunu azaltmaya, hatta tanınmayacak oyun değiştirmek için.

In "Fallout 4" Moda çok popüler ve birçok oyuncu aktif olarak oyun dünyasına çeşitlendirmek isteyen diğer oyunculara kendilerine erişim sağlayan, modostroeniya yapan internette sonuçları upload edilir. Orada hem esprili ve anlamsız moda ve geliştiricilerin hataları düzeltmek amacıyla oluşturuldu: yeni öğeler, canavarlar ve hayvanları, çeşitli olasılıklar elbiselerini ekleyin bir denge yapmak.

Çoğu zaman, ya bu kadar uzun süre oyunun sürümü ile acele geliştiriciler bazı şeyler kesilir ve ünlü "Stalker" ile olduğu gibi banal, son sürümde unutulmuş olduğunu, bırakın olamaz. Birçok taraftar geri kesilmiş yerleri, silah oyunu orijinal sürümünü geri çalışıyorum ve bazı elementlerini bulundu. Aynı kaderi ve 'Fallout 4" verildi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.