HobiDikiş

Ahşap mutfak eşyaları - basit, güvenli, kullanışlı

Şu anda, toplum ve teknolojinin gelişmesi ile maalesef ahşap mutfak eşyaları mutfak, modern ev kadınlarında kıt olur. Ama Rusya'da, ahşap sofra uzun geleneksel olarak kabul edilmiştir. Onun çeşitliliği büyük: küçük mutfak eşyaları varil ve küvetler gelen kaşık, bardak ve farklı kaseler tahta içinde. kereste ve kabuk - Atalarımız doğal malzemelerden yapılmış eşyaları yaptı.

Şimdi ahşap eşya, daha rafine hale oymalar ve çeşitli süs eşyaları, şekil ve tamamen farklı çeliğin işlenmesi kalitesi ile dekore etmiştir. En popüler kesme tahtası, bıçaklar, ekmek kutuları. saklanır Ekmek, ahşap ekmek kutusundan, uzun ömürlü taze ve güzel kokuludur. Ve çeşitli turşu ve Turşular ürünler baharatlı bir koku vermek ve inanılmaz tadı ahşap varil, olmadan hayal edilemez.

ahşap mutfak eşyaları kullanmanın en büyük avantajı - çevresel dostu ve güvenliğidir. Hiçbir pratiklik, düşük maliyetli ve güzel bir tasarım ucuz seramik veya paslanmaz çelik ürünleri, doğal ahşap ile karşılaştırılamaz. Sonuçta, yeni malzemelerden çağdaş yemeklerin bileşiminde mevcut kimyasal bileşiklerin birçoğu, insan sağlığına önemli zararlar getirebilir.

ahşap mutfak eşyaları tıbbi özellikleri

Ağaçtan Kaplar özel nitelikleri bir numarası vardır. Birçok medyumlar ahşap eşyaları hayatın kişinin enerjisini taşır inanıyoruz. Uzun ailesi arasında uzlaşma tahtadan yapılmış büyük bir rol eşyaları oynadığı inanılmıştır. kavga tahtadan yapılmış lapası kaşıkla müdahale etmek zorunda ve sonra tahta bir masada oturmuş bu lapası, beslenen edildiğinde.

Alder yemekleri içinde saklanan astral enerji ürünleri şarj edebilirsiniz. Ve lavanta kızılağaç dal bir kaseye koyun nazar karşı korumak için.

fincan fındık gelen büyük bir sınav veya sınav içecek çay önce. Bir söğüt yemekleri karakter anlayış ve muhakeme tezahürünü yardımcı olacaktır.

Kireç sofra anti-inflamatuar özellikleri vardır ve Rowan eşyaları beriberi kurtulmasına yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Huş bir kase antibakteriyel ve tonik özelliklerini verecektir.

Ağaç ürünleri Bakımı

ahşap sofra yıllarca görev yapmış ve muhteşem bir görüntüye korumuştur için, özel bakıma ihtiyaç. basit kurallar takip edin:

  1. Ağaç su korkuyor olduğundan, nemli ortamda ahşap kase bırakmazlar. Yıkama işleminden sonra, hemen kuru silin.
  2. uzun süreli kullanımı eşyaları ahşap sonra genellikle kararır. "Yenileme" için bu ılık su ile, sonra hidrojen peroksit ile birinci ürünü silin ve.
  3. sirke bir miktar sıcak su ile koku kalıp yıkama yemekler ortadan kaldırmak için.
  4. Boyalı meyve ya da sebze suyu tahta kaşık 15 dakika boyunca çamaşır suyu ile suda kaynatılır olmalıdır, daha sonra özel kokuları uzaklaştırmak için birkaç saat boyunca soğuk suda bırakılır.
  5. ağaç ürünleri pürüzlülüğü kolayca hafif sürtme zımpara ile çıkarılır.

Günlük kullanım ahşap mutfak eşyaları kullanarak, korumak değil, aynı zamanda ahşabın iyileştirici özelliklerine sağlık sayesinde artırmak için sadece mümkün değil. Lezzet ve ürünler yardım doğallığı doğa ile temasa ve hayati enerji toplamanıza.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.