Spor ve SağlıkEkipman

Profesyonel bisiklet: Özellikle ulaşım

Birçok acemi bisikletçi, profesyonel bisiklet gelen amatör ayıran şeyin ne soru ortaya çıkıyor. Tüm sporcular sonra çok hızlı bir şekilde ve ustalıkla gidin! sporda az önemli önemli bir rol eğitimi oynamak rağmen ulaşım seçimdir. Tüm özelliklere dikkat etmek gereklidir.

taşıma çeşitli

Profesyonel bisiklet aşağıdaki türleri şunlardır:

 • dağ;
 • Yolu,
 • iz;
 • Numara (BMX).

Amatör ulaşım bu işe yeni başlayanlar için idealdir. O arzu edilebilir veya bu sporla uğraşmak olmaz emin olacaktır. Bu durumda bir usta olmak için güçlü bir istek varsa, daha uygun profesyonel bisiklet. Her antrenmandan neşe getirecek, çünkü favori bisiklet satın almak için tavsiye edilir.

Bir özel mağaza satılan araçlar. Bu performansta hem de sporda sadece farklıdır. Son derece uygun profesyonel meşgul isteyenler için yokuş aşağı için bisiklet. Ayrıca amortisman, tip çatal, ilerleme, frenler düzeyi, iletim, türlerine, dişli oranının türünü belirlemek gerekir.

iniş

Temel fark kolaylık bağımlı olduğu onların bisiklet koltuğu vardır. Yüksek hızlı bir sürüş için kullanılmaz, normal taşıma üzerinde, doğrudan ve rahat bir taslaktır. Bu durumda, bisiklet, normal seyahat için kullanılabilir.

Profesyonel yol yarış bisikletleri düşük iniş var. Sporcular hız uğruna, manevra kabiliyeti için kolaylık feda. bu kadar ustaca hareket nedeni budur.

çerçeve

Modern teknolojinin üretimi geçerli değildir Klasik taşıma modelleri, ortak parçalar var. Profesyonel dağ bisikleti daha dayanıklı malzemelerden imal edilmiştir. Örneğin, çoğu zaman karbon fiber kare üretiminde kullanılan. bir karbon fiber oluşturma taşıma fiyatı yüksek olacaktır, bu yüzden de oldukça pahalı.

Karbon gibi avantajlara sahiptir:

 • dayanımı;
 • kolaylaştırmak;
 • idame;
 • elastikiyet.

Bu bisiklet kalitesi biridir bu yüzden. Pahalı alüminyum çerçeveler özelliklere zarar vermeden çerçevenin duvar incelmesi içerir bindirilerek teknolojisi kullanılarak oluşturulur. Bu çalışma da oldukça karmaşıktır, bu nedenle taşıma fiyatı yüksek olacaktır.

transmisyon

Bisiklet üreticileri aktif olarak yeni teknolojilerin yaratılması üzerinde çalışıyoruz. Her vites daha uygundur. Ucuz sistemlerinde Vites bit seviyelerini ayarlayın. Her taşıma işleri güvenilir geçin. Nedeniyle sık sürücüye, bu işlev başarısız olabilir.

Profesyonel yol yarış bisikletleri hız daha iyi seviyeleri var. Bu spor farklı türde için ayarlanabilir. ulaşım niteliksel bahar olduğuna göre, anahtar infüzyon bir kısmını ihtiyacı yoktur.

frenler

Profesyonel dağ bisikleti hidrolik disk frenleri var. piston ve rotor çapı tipi sürüş sayısı etkiler. Büyük rotorlar ve kaliperler 4 Piston ihtiyaç İniş ve Freeride.

spor için çapraz kantriyskogo bisiklet pistonu 2, rotorun 180 mm monte edilebilir. Bunları, gerekli adaptörleri değiştirmeniz gerekiyorsa. Yol için bisiklet frenleri birincil rol oynamazlar. profesyonel taşımacılık her türlü freni kene var, ancak farklı düzeylerde olabilir.

maliyeti

Amatör ve profesyonel bisiklet fiyatına çok farklıdır. Kalitesi ne ayrıntıları taşıma oluşturulmasında kullanılan olmasıdır. Güvenilir bir bisiklet satın almak istiyorsanız, bu en ucuz modeller arasında aranması gerekir. Profesyonel yarışçılar için bisikletler çok pahalıdır.

kamyon yarışma için veya yürüyüşler için - Size ne gerek hemen karar vermek gerekmektedir. Fiyatlar değişebilir ve farklı üreticilerin olabilir. gerek uzakta nadir için pahalı bir bisiklet satın almak.

amatör taşıma

Aşıklar uygun profesyonel bisiklet değildir, sıradan kullanmak arzu edilir. maliyeti çok daha düşük olduğunu daha. Ulaşım kolay temizlenebilen, evrensel olduğunu ve kendi seçimi çeşitlidir.

Pakette:

 • 26-28 inç tekerlek çapı;
 • alüminyum çerçeve ;
 • Ön amortisör.

modeline bağlı diğer bazı ayrıntıları içerebilir. Şehir dışında sık gezileri yapıyoruz, bu amortisör sahip bir model seçmek en iyisidir. Bu bisiklet rahat bisikleti için idealdir. Gerekirse, onarım bağımsız yapılabilir. mağazalarında tür araçlar monte edilmiş halde satılmaktadır.

sürüş kalitesi onlara bağlıdır çünkü daha az önemli tekerleklerin görünüşü vardır. Bunlar her bir ulaştırma bir şekilde farklı olduğunu, boyut olarak farklılık gösterir. bisiklet kentsel seyahat için tasarlanmış ise, büyük bir geniş tekerlekleri seçmelidir. Sadece yüksek kaliteli ve rahat ulaşım konforlu bir sürüş sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.