Entelektüel gelişimiFeng Shui

Feng Shui Purse - para enerjisini çekmek

Eski çağlardan itibaren, çanta, kişinin zenginlik sembolüdür. Bu nedenle, aksi malzeme göremediğiniz esenlik, çok ciddiye seçmek gerekir. Feng Shui Çanta hakkının doğru renk, boyut ve malzeme olmalıdır, sonra da kesinlikle boş olmayacak.

saygınlık çanta

enerji yoksulluğu koydu beri ucuz çanta, para cazibe katkıda asla. Eğer pahalı bir çanta satın almak için yeterli para varsa, çanta ortalama fiyat kategorisini kısıtlayabilirsiniz. En önemlisi, o fonksiyonel, saygıdeğer şeklinde idi ve zenginlik düşüncelerini çağrıştırır.

kese büyüklüğü

Feng Shui için doğru kese geniş olmak zorunda. Para böyle bir çanta içinde yaşamak harika. büyük boyutta bile faturaları genişletilmiş biçimde içine sığması gerekir. cüzdan küçükse, bu büyük para beklemeyin anlamına gelir. Bu da görünürde yoktur demektir.

pratiklik çanta

bu malzeme ideal olan malzeme enerjiyi geçer, çünkü doğal deri cüzdan tercih edin. Buna ek olarak, doğal malzemeler daha dayanıklı ve güçlü. Bunlar hoş bir dokunuş, onlar iyi yıpranmış. Yapay malzemeler malzeme enerjinin cazibe için elverişli değildir, ancak tam tersine, erişim ile bunları kapatın.

çanta rengi

en uygun kahverengi tonları denir. Bu tam sarı, gümüş ve aralığını içerebilir altın renkler, yanı sıra siyah. Genel, bütün yeryüzü, ve metal renklerde. Feng Shui kırmızı çanta içinde de olumlu kabul ama hepsi değil bilmesi gereken bir kırmızı tonları yardımıyla para enerjisini çekmek. Çanta parlak kırmızı veya parlak turuncu renk olduğunu istenmeyen bir durumdur. Su rengi içinde kese para korunması için elverişli olmadığı için Mavi, mavi, turkuaz ve Feng Shui yeşil renkler tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Feng Shui para çekmek

Feng Shui Çanta doğru seçim yapmak değil, aynı zamanda düzgün doldurmak için sadece gereklidir. Bir özel mağaza satın alınabilir geleneksel olarak üç İlgili Çinli paralar araya bir çanta içine malzeme enerjiyi çekmek amacıyla. Yanı sıra, cüzdan üzüm yeşil çay, nane ya da bir kümenin bir resim olacaksa.

Para enerjisini çekmek için bir çanta ile başa çıkmak için ipuçları

Feng Shui Çanta boş olmamalıdır. Bu, gerek her geçen kuruş harcamak bile bir jeton, olmalıdır. cüzdanınızda Para da düzgün muhafaza edilmelidir: "yüz" yukarı ve "rütbe" göre: ilk büyük mezhep, o zaman tamam.

kazanmak için unutmayın, bağışlanan veya para sana mutluluk getiremez, tıpkı kolayca onlar sizin için vardır ve gitti onlardan kurtulmak gerekir bulundu. çanta, buruşuk buruşuk ve faturaları yırtık olmamalıdır. fan Eğer çantanızda koymadan önce tasarının emin olun. Ve yine de, cüzdan gereksiz kontroller, listeleri ve diğer saçmalık dolmasını edilmemelidir. Çöp sen görünmüyor aksi para kurtulun. En kısa sürede cüzdan görsel çekiciliği kaybettiğimizde hemen yenisi ile değiştirin. Sıyrık ve delikler sizin tutarsızlık para belirtmek ve deliklerden malzeme enerjiyi buharlaşır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.