BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Fallout 4: geçit. "Öğrenme Eğrisi" (BOS)

Fallout 4 - 2015 yılında önemli rol yapma oyunlarından biri. Bethesda şirket korkulan birçok taraftar bağlı edildiği ile yeni bir kısmının geliştirilmesi devraldı. Serinin hayranları bir sürü gibi değil daha yeni bir proje "Yeni Vegas" gibi değildi. Oyun karışık eleştiriler aldı, ancak fanlar hala Fallout 4. Passage ( "Öğrenme Eğrisi" - opsiyonel arayışı) oynamaya devam Kardeşler kesir için bu makaleyi okumaya başladı.

iş için önkoşullar

ilk şey bir fraksiyon seçmek gerekir. Bu hikaye hikayesi ortasına yakın bölünür. Görev "öğrenme eğrisi" isteğe bağlı ve tekrarlanabilir, ancak bunun uygulanması için ana karakteri (Fallout 4 oyunda para birimi) 100 kapsül alır. Passage ( "öğrenme eğrisi" kendi başına ilginç) bölümünü seçerek ve Çelik Kardeşliği katıldıktan sonra kullanılabilir hale gelir.

Bu misyon, her tarafa mevcuttur, bu nedenle zaten kapaklar kaydedebilirsiniz - Başka hizip seçerseniz, değil umutsuzluk. topikal görevlerin hayranlarını hayal kırıklığına olabilir tek şey, - Eğer Çelik Kardeşler hayatında bazı anlar için bilemezsiniz. Erişim hakkı elde etmek Fallout 4. Passage Çelik Kardeşler için bir kaç hikaye görev almak gerekir ( "Öğrenme Eğrisi" arayışı "Borç veya onursuzluk" sonra görünen) ilginç olacak, ama bir başlangıç şimdi boyutu için.

"Borç veya onursuzluk"

Bu misyon köprü Pridvena üzerinde, Kardeşlik temelinde aktif hale getirilebilir. kaptan ile konuşurken sonra, terk edilmiş bir havaalanı davanın soruşturma gitmek zorunda. Girişte, durumu açıklamak için çalışanlarla konuşmak emin olun. ipuçları dolap şüphelileri inceleyin. Bunlardan birinde suçluluk Clark kanıtı olacaktır. Sen vardiya bitiminden sonra onu takip istenecektir. Günün sonunda kadar bekleyin ve Clark için takip edin. O terk edilmiş bir dolgu sahası götürecektir. Sürece siteyi gezerken kendinizi kendini Clark saldıracak. Sen huzur içinde (eğer prokachannom beceri "Charisma") sorunu çözmek ya da sadece onu öldürebilir. ve sırt Kaptan'a atamaları üzerinde Raporun sonunda bir ödül almak. Bu "Görev ve onursuzluğu" biter ve tekrarlayan görevleri Fallout 4 erişime açılır - aşağıda açıklanmıştır geçit olan "Öğrenme Eğrisi",.

yinelenen görevin anlamı

Bu görev alıp kez sonsuz sayıda taşıyabilir. hikayesi Fallout 4. Passage ( "Öğrenme Eğrisi" paralar bir sürü vermez, bu yüzden o çok fazla zaman vermeyin) devamı olacak görev listenizde tabanına döndükten sonra scriptor bakımı konusunda anlaşmaya başlar. Her zaman NPC rastgele sen eskort olarak Gittiğiniz yerleri seçilir.

o terminalden veri toplaması kez belirtilen yere, sen scriptorium korumalıdır. hortlaklar ve atıkların diğer canlıların olacak, bu işleme müdahale. bilgi toplama personelinin tamamlanmasından sonra üsse geri Kardeşlik çelik geçirirler. Bazen eşiniz dondurmak ve terminal ile çalışmayabilir. Bu durumda, son gelen önyükleme kaydedin. Bu Fallout 4 Çelik Kardeşler için yan görevler birinin yürütme biter - "öğrenme eğrisi". emriyle Pasajı ve başarılar peep ana karakteri mücadele, bu yüzden oldukça zor kaybolmak izledik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.