BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Inceleme - Within Evil. Oyunun Evil Within genel bakış

Şimdi oyun korkutuyorsun çok düşkün değildir, o az çaba ile daha iyi vakit var oyun zorlanma mümkün olduğunca az deneyin. Modern oyun geliştirme sert ve üzücü gerçektir. Sadece birkaç geliştiriciler sinirleri çekmeye gerçekten edebiliyoruz sert oyunları yayınlamaya devam. Doğal olarak, böyle durumlarda, hayatta kalma korku türü neredeyse tükenmiş olduğunu - hiç kimse sade ve basit oyunlar için para ödemeye hazır olanların milyonlarca vazgeçerek, oldukça dar bir kitleye odaklanmak istiyor. Bu nedenle, bu tür çıkar her proje, yüksek beklentileri var. Ve ne yazık ki, her zaman değil, bu umutlar haklı. Böyle Resident Evil veya Sessiz Tepesi gibi bile devleri, bir başarısızlık bölüm kaydetti. Aşağıda tarif edilecek olan bir yorumu olan Evil Within oyun, o kadar çok söz verdi bir merakla beklenen proje olmasının nedeni budur. Ama gerçekten, ne verdi? Ben sözünü tutmak mümkün ben?

Evil Within nedir

söz ve sıradışı hikaye ve büyük bir zift ve özgünlük deniz edildi burada - tarz fanlar sabırsızlıkla beklenen bu oyunu çıkın. İçinde Evil - Bütün bu tek proje haline sığdırmak zorunda kaldı. ne yazık ki bu oyunun sadece o sadece bazı yönlerini göstermek gözden geçirin beklentilerini karşılamak ve tüm sözleri yerine yapabiliyor. Birçok yönden, en yüksek seviyede değildi, ama sen kendi kullanmaya çalışır sonra sadece değerlendirilmelidir. Yani ne bekliyorsunuz? gerçek ve kahramanın hayal gücünün bir ürünü nedir bu ne oyunda hakkında sorular sormak zorunda? Ama bunların en önemlisi - bu hayatta nasıl? Sonuçta, çarpıcı içinde Evil karmaşıklık düzeyi. Sen hazır silahla yürümek ve tüm düşmanları koymak, çok güçlü, ama karakter bir iki yumruk ölebilir olamaz. Genel olarak, tüm iyi gelenekleri survayval dehşet içinde. Ama her şey bu kadar güllük gülistanlık, o zaman neden bir başyapıt bu proje arayamam? Neden bu tür tüm büyük isimlerle eşit olmadı? söylemek için tüm masraflar içinde Evil ne olduğu en eksiksiz resim elde etmek. incelemesi, oyunun tüm anahtar anları tanıma fırsatı verecektir lehte ve aleyhte dikkat edin. Eğer şansınızı deneyin isteyip Ve o zaman zaten kendin için karar mümkün olacak. Ya da başka bir oyun tercih ederim.

Ünlü oyunlarla benzerlik

Her zaman olduğu gibi, türün hayranları bu alandaki diğer başyapıtları ile karşılaştırmadan, yeni korku kabul etmek mümkün olmayacaktır. Tabii ki, her şeyden önce özellikle Evil birinci başlığın oyunların geliştiricileri biri olarak çalıştı dahilinde gerçeği göz önünde Resident Evil ve Silent Hill bakmak gerekir. Tabii ki bu (bunu anlamak için yardımcı olacaktır inceleme) içinde Evil içinde farkedilmeden gitmez. Biz hemen oyunun mekaniği hamlenin hatta birçok muhalifler görünüyor, çok seri RE son oyun gibi olduğunu görürüz. önceki projelerde çok daha yüksek - Ama mermi sayısı sefil denebilecek çünkü ilk başta tahrik çok daha az olduğunu, ancak rakiplerinin gücü dikkati çekiyor. diğer yüksek profilli başlık gelince, burada hikayesi yapımında daha doğrusu arsa, anlamında etkisini göstermektedir. arsa gerçeklik ve bilinçaltının bir kombinasyonuna dayalı ünlü serisi, olduğu gibi, hangi en ağır yüzleşme vardır. Silent Hill, kahramanın bir rakibe olduğu gibi - öyle bir manyak, psikopat ve onun Bilinçaltın olarak şiddetli arama işe yaramaz haricinde, bir savaş alanı haline gelir. Yani, içinde Evil incelemesi devam etmek zamanı - oyunlar, hangi bilinen projelere benzerliklerini gösteren, ancak nispeten eşsiz kalır gerçi.

Her şey nasıl başladı

Oyunun başında - bu en keyifli ve inanılmaz. Sen başını sallamaktan hangi bir hikaye söylenecek. Uzun zamandır merakla tutacak olayların döngüsü içine düşecek. büyük ölçüde girişi dokunduğu oyun - Bütün bu dahilinde Evil gözden tarif etmek mümkün olmayacaktır. Zaten burada ileride cevaplarını bulmak için denemek zorunda açık sorular olacak, her şey zor olacak göreceğiz. Başlangıçtan itibaren, kesinlikle gerçek dünyada hayatta kalmak için gereken tüm becerileri kullanmak zorunda ve bilinçaltına edilecektir. Ve bu çok zor olurdu. Eğer kullanılan değildir ve böyle bir hardcore için hazır değilseniz oyunun Tüm yorumlar ve değerlendirme ilgili olsun veya olmasın zam sorular içinde Evil başlatın. Eğer oyunlarda ciddi zorluklarla başa sağlayacak uygun becerileri yoksa Ve gerçekten, o zaman basit bir proje üzerinde eğitilmelidir. Sonra her köşede size hayatta kalmak için ciddi bir mücadele bulacaksınız içinde Evil, geri dönmek mümkün olacak.

Sırada ne var?

Oyun boyunca bu proje giriş düzeyini korumak için ise, o zaman dünya korku türünde yeni bir başyapıt görecekti. Ama ne yazık ki çok yakında tempo azalır, gerilim azalır, sen kompleksin önünde koymak, ama oldukça önemsiz bir görev - hayatta kalmak için. Oyunun Herhangi yorumu size içinde Evil açıkça bu sorun benzersizliğini parlatmaz hikayeleri hikayesi, güçlü canavarlar, zayıf yoğun çekim cephane gürültüsünden bulma çözülüyor indirgenir söylüyorlar. hatta herhangi orijinal yollar korkutmaya çalışmayın - Bu nedenle, oyun oldukça öngörülebilir ve biraz üzgün olur. Bu korku daha slasher alt türe klonlar ve sadece belirli bir canavar gibi göründüğünü tarafından dehşete edilebilir. Ama sürpriz olmasını, o cehenneme korkuttu veya bir sandalyeye kadar atlamak zorunda - içinde oyun Evil yağma yok olası değildir. kişisel bilgisayarlar söz konusu olduğunda oyun hakkında Kullanıcı yorumları, oldukça düşüktür. Başlangıçta oyun konsolları için üretilen ve daha sonra PC için de ve liman o popülerlik eklemek vermedi oldukça kötü ve böylece en zarif oyun değil edilmiştir.

canavarlar mücadele

Daha önce bahsedildiği gibi, en büyük artıları ve her iki en etkileyici eksileri biri canavardır. Biz profesyoneller konuşursak, burada hemen Hardcore belirleyebilir, bu hayranları bu tarz aşk budur. Bütün bu korku ve iğrenme neden - Doğal olarak, dikkati ve onların tasviri ile birlikte canavarlar orijinalliği, değer. ciddiye zengin iç dünyasının dikkat çekmek zorunda kalacak bazıları ile toplantı dikkatli olun. Yeterince miktarda onları bulacaksınız, tam tersine, oyunlar korku ve tiksinti arıyor - bir her durumda dahilinde Kötülük İnceleme potansiyel oyuncular korkutmak için tasarlanmamıştır. Ama burada en ilginç şey - bu zor bir karşılaşma var. Güçlü patronlar ile özellikle mühimmat sabit sıkıntısı göz önüne alındığında, yönetmek çok zor olacaktır. daha düşük değerde çeşitli rakipler hakkında konuşmak, bunlar birkaç atış ile sizi öldürebilir. Ama burada sorun mücadele çok zor olacak, böylece karakter genellikle iki ya da üç vuruş sonrasında ölecek olmasıdır. Eğer kartuşları poekonomit karar verirseniz, o zaman tüm canavarlar birkaç kez vurmak gerekir ve sürekli seni yok etme girişimlerini kaçmak gerçeğinden için hazır olun. Zaten içinde Evil bile ön inceleme projenin karmaşıklığı gösterdi. Planda Nihai sürüm grafikte olduğu gibi, prensip olarak, hayal kırıklığına uğratmadı.

İçinde Evil Kapak

büyük oyunların görünüşünden modern grafik yetenekleri göz önüne alındığında çok bekliyor. Dünya oldukça uyumlu görünüyor hepsi sadece mükemmel takip ve bazen ürkütücü - Bu bağlamda proje hayal kırıklığına uğratmadı. Tüm canavarlar çok kötü ve iğrenç, işte içinde Evil soru yok. türün hayranları için oyunun Gözden henüz çok olumlu yayınladı, bu nedenle eksiklikler dikkat etmek zamanı.

Yöntemler abartı karmaşıklık

Bu projenin Hakkında sert zorluk seviyesi zaten daha önce bahsedilmiştir. Ama şimdiye kadar bu seviyeden mu fark etmez oldu. Ne yazık ki, çok çarpık ve kasten, yani o göz için zor ve mükemmel yapmak zor değil yapmak için geliştiricilerin arzusu yakalar. Bir ince amacı vermeyin, karakterin beceriksizce ve hemen yoruluyorum etrafında çalışır, sen mücadelede çevrenin öğelerini kullanamaz. Bu son derece iç karartıcı, ama oyunun sonuna yaklaştıkça daha da kötü.

cevapları olmayan sorular

Bu oyunu, ağladı başlatmak düşünün. Gerçekten de, oyun sırasında ana düşmanı yenmek için, sorunları çözmek, cevaplar bulmaya çalışıyor gibi. Ama sonunda sen hiçbir şey bırakılır - bir çok soru verilir, cevaplar sadece birkaçı, bazı basit hatırlamayı sağlayacak türü hakkında, terkedilmiş, ama özellikle aktif değil. eğlenceli bir sonucu olarak sadece ilk yarım saat oynar ve o zaman çok sıkıcı ve standart alır ve bitiş genellikle bulanık için.

sonuç

Sonunda ne var? güzel grafikler ve neşeli bir başlangıç Mighty survayval korku. Ama sonunda hiçbir şey sonuca az ya da çok makul yol açmayan bir donuk ve sıkıcı bir eylem içine birleştirir. türün Hayranları basitçe hala korkunç olmadığından, bu projenin dikkat etmeleri gerekmektedir - sadece tahsis edilmemiş özel bir şey ve bu nedenle hatırlanmak olası değildir ve geçit tekrarlamak isteyecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.