BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Oyunların dizisi "Crash Bandicoot"

Birçok modern bilgisayar oyunları ile sorun - Onların geçen karakteridir. geliştiriciler ruha kendi projelere yatırım yok, bu yüzden karakterler anında unutulur. geçen oyun bir ay sonra, artık ne olduğunu hatırlayabilir. Uzun zaman böyle devam olası bir devam filmi düşünmek, her karakterin karakterini hatırlamak, geçmiş oyun hakkında düşünmek ve için sadece birkaç projeler yapmak. Daha önce, o çok farklıydı - bilgisayar oyunları, henüz tam teşekküllü sanayi değildi geliştiricilerin projelerinde daha fazla yatırım zorunda, çok değil çıktı. Şimdi bile, tecrübesi ile birçok oyun "Mario," Legend of Zelda gibi oyunları hatırla "vb. Geçen yüzyılın sonlarına doğru popüler oldu ve bu güne kadar hatırlanacak bir başka yüksek profilli projeler ise," Crash Bandicoot. "Bu dizinin Oyunları maceralarını izler çizgi film karakteri Crash - Avustralya keseli porsuk.

serinin ilk oyunu

"Crash Bandicoot" ve oldukça ilkel Platforming mekaniği oldu - ilk oyun olarak adlandırıldı. Yalnızca hortuma büküm, seviyeler, atlama, viraj, ve saldırı rakipler aracılığıyla ana karakteri taşıyabilirsiniz. Aynı teknik vb Crash kutuları ve diğer etkileşimli öğeler, kazanç noktaları, hayat ve kırabilir.

Hatta dikkate mekaniği çok farklı değildir aslında alarak, bu oyun çok popüler hale gelmiştir ve birçok oyun ile hatırlanır. Crash rolü onlar düşmanları yenmek ve para toplama, seviyeleri ile kasırga süpürüyor gerektiğinde Şimdiye kadar, insanlar zamanları hatırlıyorum. Doğal olarak, böyle başarılı bir proje bir oyun bitmedi - "Crash Bandicoot" kendi serisini aldık.

uzatma

Tahmin edebileceğiniz gibi, "Crash Bandicoot" sert yeni bir parçası üzerinde çalışma fırsatı sağlayan geliştiriciler ile görülmemiş ün kazandı. Ve sonuç sadece çarpıcı. İlk olarak, çok çok daha çekici hale gelmiştir grafik bileşeni değiştiğini dikkati çekiyor. Ama en önemli şey kahramanı kullanılabilecek yeni teknikler mevcut olmasıdır. İlk bölümde ise o sadece bir kasırga ve atlamada kıvrılıverecek, ama şimdi o tarayabilsek, tackles yapmak ve o havaya uçar ve daha sonra büyük bir güçle düşer sırasında özel bir resepsiyon, gerçekleştirin. Üstelik oyun yeni kötü adam vardır ve Crash tarafında ilk bölümünde karakterlerden biri, hem de kız kardeşi Coco oldu.

Seviyeleri da çok değiştirilir - onlar çok daha çeşitli hale gelmiştir. Ve şimdi her biri burada bulabilirsiniz kaç hazineleri, işaretlenir. Yeni oyun 'Crash Bandicoot' in geçit çok daha zor hale geldi, fakat aynı zamanda uzun süre monitör ekranında tutacak büyüleyici sürecine dönüştü.

üçlemenin son parçası

Doğal olarak, oyun "Crash Bandicoot 2" gerçek bir başyapıt haline gelmiştir. Ve o dünyaca ünlü üçlemesi sonuydu oyun, sonraki kısmını oluşturmak için geliştiriciler ilham verdi. Kız kardeşi Coco burada Crash tekrar macera ve takı arayışı içinde gider. daha da farklı - Derhal o karakterleri üç boyutlu figürler ve seviyeler olmak unutulmamalıdır. Oysa Crash şimdi o savaşta kullanabileceğiniz tekniklerden oldukça etkileyici bir dizi var ve bazı seviye bölümleri geçmesi gerçeği üçüncü bölüm en etkileyici.

Ayrıca, oyun daha hızlı oyuncu izin ve heyecan verici seviyeye gezinmek araçların, bir çeşitlilik vardır. Genel olarak, seri sonu başarısız oldu, fakat sonra ne izledi?

Yarış ve diğer oyunlar

- beğenilen üçlemesi sonra orijinal geliştiriciler başka projeyi yayımlandı yarış simülatörü önceki bölümden tüm karakterleri ile. O da iyi bilinen oldu, ama bu orijinal geliştiriciler son maçı olması dikkat değer. Onlar Crash serbest bırakılması konusunda projeler durduruldu, ama neden için başka bir şirketten geldi ve sonra başka. Sonuç olarak, başrol kazasında bir düzine oyunları hakkında hala oldu.

Ama bilgisayarda en az bir oyun yüklemek isteyip? "Crash Bandicoot" - Bu, ne yazık ki, sadece bir konsol projesi, bu PC kullanıcıları sadece bir emülatör yardımıyla bunları keyfini bu yüzden.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.