BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Kırmızı Göl - SCP-354 tesis dayalı bir oyun

SCP-354 toplanması, güvenli depolama karışan gizli uluslararası fon ve anormal olayların ve nesnelerin çeşitli çalışma. Bu projenin tüm içeriği yalnızca eğlence amaçlı ve gerçek hayatta için geçerli değildir.

numara 354 altında SCP en popüler nesnelerin biri haline gelmiştir. Bu nedenle, bir bilgisayar oyunu geliştirildi ve bu malzemeye dayanan yayınladı. SCP 354: Episode One - inanılmaz ilginç. geliştiriciler bir parçası ile sınırlı ve gelecekte devam filmi sunmayı planlıyoruz değildi.

"SCP354« Scarlet Gölü nedir?

Yani daha fazlası. SCP Kanada'da kuzeyinde yer su yerine kırmızı bir sıvı, bir göldür. görünüm ve insan kanına benzer bazı fiziksel özelliklerindeki Bu sıvı, ancak biyolojik kökenli olmaktan uzaktır

Bu proje SCP basitçe "KH" olarak anılacaktır evrende insan hayati tehlike durumunu, ödüllendirildi. "Scarlet Göl" taşınamaz, bu yüzden eskrim ve güvenlik mesajlar etrafında inşa edilmiştir.

Özel bir tehlike SCP-354 periyodik biçimde ortaya edilir yaratıklar. Biz, sürüngen dev kanatlı böceği çıkardı ettiği vakalar belgelenmiş ve kedi fark edildi. onlar ölü halde bulunmuştur o zamandan beri Bu ağrılar genelde, nesnenin korunması için zararlı idi.

Daha sonra SCP-354 alan güçlendirilmiştir. İşte yeni varlıklar görünümünü bastırır merkezi, inşa ettiler. Bundan sonra, kendi adına herhangi saldırılar yoktu. Ve korumalar tamamen sağlam kaldı.

Gölde poyavlyayalis yaratıkların son, insan benzeri bir şey vardı. Onlara karşı saldırganlık göstermez rağmen komples korumalar derhal, silahlarıyla kaldırıldı.

tabanlı oyun SCP-354 "Scarlet Göl"

Eğer serbest zaman almak ister misiniz? Ben bilgisayar oyunları oturup aşk? Yani, bu zevk budur! SCP-354 Kırmızı Göl bir tetikçi unsurları ile tam bir korku macera. O kadar uzun zaman önce oyundan ayrıldı - 2015 yılında. Ana karakter SCP ajansı çalışıyor, uzay insanlar için araştırma ve tehlikeli korumaları amacıyla paranormal nesnelerin arayışı içinde devreye girer.

Rus Sibirya, göllerinden biri kırmızı rengini değiştirdi söylentileri tasvir. Etrafında biraz garip şeyler olur ve nesne bulundu kişi, artık temas etmez.

öykü

Sen - Bir kayıp kişinin akıbetini öğrenmek zorunda ajan, bu gölün gizemi hakkında bilgi edinmek için. Oyun size yeterince büyük bir harita ve yedi farklı düzeylerde, kökten farklı verir.

Anahtar görevin - nesneye yakın çevrelerde yaşayan, hayatta kalmak için. Gündüzleri burada her şey sakin, ama karanlığın başlangıcı ile size yaratıklar gölden çıkıp şeklinde tehlikeyi gelse. Ama çok üzücü hepsi değil. SCP-354 kırmızı göl gecede kazanmak ve canavarlardan korunmak için izin verecektir. korku Hayranları ilginç olacak.

Herhangi oyun serisi SCP sinirleri gıdıklamak iyi bir "korku" dur. Grafik, ancak, mükemmel olmaktan uzak, ama onsuz onun uğraş sayesinde mutluluk olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.