BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Kağıt üzerinde Simya": tarifleri. "Kağıt üzerinde Simya" (Doodle Simya): ipuçları

oyunların çoğu ciddi konsantrasyon ve zaman oldukça etkileyici bir miktar gerektirir. Bu nedenle, çoğu serbest zaman vardır çabuk oynamak yakışmayan. Herhangi bir anda kaçmak gerekiyorsa, uygulamaların çoğunluğu hemen kaybolmasını. Eğer herhangi bir iş yapmaya olanak sağlayan bir projedir, ve en kısa sürede bir mola olsun, sadece bir dakika sürecek olsa bile, "Simya" oynayabileceği - Ama burada "Simya kağıda" bu. Böyle bir oyun nedir? yenilerini almak için birbirine bağlanabilir dört elementin verilmiştir - İşte kurallar inanılmaz basittir. Ve sonra da daha yeni nesneler vermek geçmeye birbirine bağlanabilmektedir. Eğer tüm ürünler hazır açtığınızda oyun biter, ama bunun için çok fazla zaman gerekir. Oyunun en büyük cazibesi herhangi bir zaman sınırı önünüze koymak değil gerçeğinde yatmaktadır. Sen, her an oyuna girmek size uygun olacak zaman kesilebilir aynı şekilde bırakın ve sonra aynı yerden süreci devam ettirebilirsiniz. Eğer bir oyun arıyorsanız o bekletme zaman geçirmek ya da sonları, en iyi seçeneği seyreltmek yardımcı olacaktır - bu kadar "Simya kağıda." Burada Tarifler çok çeşitli ve büyüleyici. Birçoğu hemen ayırt etmek kolaydır, diğerleri mantığını dahil etmek gerekir. kesinlikle hiçbir şey size mümkün değilse, o zaman şu ya da bu eleman nasıl gizlice izleyebilir.

A harfi Unsurları

En kolay yolu alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir eğer olacak öğeleri bulmak için. Bu oyunda tarifler çok inanılmaz olduğunu unutmayın. Ve oyunda başarılı olmak için denemek zorunda "kağıt üzerinde Simya." Tarifler burada birbirleriyle bağlantı gerekecektir iki bileşenden oluşmaktadır. Yani, Avustralya'ya elde etmek için, kanguru ve ülkeyi birleştirmek gerekir. Eğer cam ve balık çapraz varsa, bir akvaryum alırsınız ve birleştirirken insan ve alkol sarhoş. Eğer çok birbirine görmek, böylece tahmin gibi ne yapabilirsiniz oldukça kolay için. Eğer basınç ve kömür birleştirirseniz Elmas alabilirsiniz ve alüminyum düzlem ve metal kombinasyonundan elde edilir. Tahmin edeceğiniz gibi Okyanus Amerika Columbus eklendiğinde, elde ve sonuç akademik ve bombaları birleştirerek bir atom bombası olduğunu. kafadan bacaklıların ve kum araya getirilmesiyle elde edilmiştir ammonitli, - - Son yama eklendi harfinden en son öğe, hatta böyle bir kombinasyon oyunda bulunabilir "kağıt üzerinde Simya." Tarifler bazen komik yani köpüklü ve bazen aynı anda tahmin edemedi nasıl yas tutmaya mecbur memnun edecektir. O kadar kolay! Genel olarak, sıkılmak gerekmez.

harfi B ile Tarifler

Biz oyunun incelememizi devam "kağıt üzerinde Simya." Tarifler - oyun ana bileşeni, yani onların çok aktif pick up gerekecek. Sonra geçen gün daha fazla hale geliyor, bu yüzden birkaç gruba bölün gerekiyor. İlk yama eklendi olanları ve üçüncü - - sonuncusu birinci, ikinci yılında başından itibaren oyunda olmuştur olanlardır. Böylece, başlangıçta oyun pek çok Sen havanın dışarı solucan olabilir ve bir kelebek, yaşam ve bataklık bir bakteri dönüştü yapmak mektup B'de öğeleri ve ülke ve almak patates Beyaz değildi. Ayrıca mevcut idi ve diğer tarifler. Örneğin, su ve çimento karıştırma, sen beton aldık ve toprak ve suyun temel öğelerini birleştirerek size bataklığı çıktı. Barut ve yerine bombayı veren ve "Simya" bir kağıt nasıl sorusuna bir cevap arıyorsanız metal, sen aracı ile kombine bir baston, gerekir. hava ve enerjinin kombinasyonundan türetilmiştir fırtına, unutmayın. O günlerde Hileleri "kağıt üzerinde Simya" unsurları beri oldukça basit ve reçete yüz biraz daha oldu. Ancak yeni yama ile her şey değişti.

İlk yama sonra B harfiyle Tarifler

Birlikte oyunda elementlerin ilk yama sayısı önemli ölçüde artmıştır ile. Buna göre, geçen oyunu "kağıt üzerinde Simya" çok daha karmaşık, daha önce daha neredeyse iki kat daha fazla unsurları kurmalıyım hedefe ulaşmak amacıyla. Gerçekten basit yoluyla elde edilen bir kütüphane, yanı sıra yağ basıncı efektleri kullanarak alabilirsiniz pastırma domuz kombinasyonundan elde edilebilir eleman, ve yangını, yakıt hücresi, ekleme mektup B'nin örnek üzerinde oyun nasıl etkilediğini görelim iki kitap kombinasyonları. Ama hepsi bu değil - yeni yama baraj ve canavar birleştirildiğinde sen kunduz almak ve bir tuğla evde hastanın vardıklarında son hastane haline gelir olacaktır. Bu arada, hasta da yalnızca ilk yama yapılabilir - Eğer kişi ve grip bağlamanız gerekir. Son iki tarifleri - bu çorba ve elmas, yangın ve pancar birleştirilmesiyle elde edilen birinci ve ikinci - ve elmas aracı. Gördüğünüz gibi, yama tanıtımıyla oyun genişledi ne kadar görülebilir "kağıt üzerinde Alchemy." Bunun için ipuçları daha da acil hale gelmiştir. Ama geliştiriciler tarafından oluşturulan bir tek yama, değildi.

İkinci bir yama ile B harfiyle Tarifler

İkinci yama yarı ve oyun gördüm hangi bugün, son bir "kağıt üzerinde Simya." İpuçları, buna göre, yeni tarifler yeni unsurlar eklendi olarak, daha da popüler hale ve gelmiş. Tabii ki, bu güncelleştirme olarak ilk olarak küresel değil, aynı zamanda değişikliklere sebep değildi. bambu ve muz - Bu iki yeni unsurlar almıştır B harfi, üzerinde Having. otlar ve meyveler - Önce çim ve zemin ve ikinci birleştirerek alabilirsiniz. Oyun Tarifler "kağıt üzerinde Simya" daha zor hale gelmez - bunlardan sadece daha ve bu nedenle oyunun karmaşıklığı genel seviyesi arttı. Ama yine de tüm dünyaya çekici ve erişilebilir.

mektup Tarifler içinde

ne kadar önemli ilk yama gösteren bir diğer örnek, - bunlar orijinal versiyonunda B harfi ile başlayan unsurlardır. votka, yosun ve savaşçı - bu mektup üç sınırlıdır için Oyun "kağıt üzerinde Alchemy" Tarifler. silah ve avcı birleştirmek - İlk durumda o Üçüncü yarışta, su hayatına, iyi eklemeniz gereken ikinci, alkol ve su geçmeye gerekli olduğu açıktır. Yani oyunun ilk versiyonu bu vardı. Fakat ilk yama diğerleri gibi özellikleri olduğu gibi zengin bu mektubu yaparak her şeyi değiştirdi. oyun "kağıt üzerinde Simya," güncelleme yayınlandığında yeni renklerle oynamaya başladı. Bu nedenle, kesinlikle bu nedenle, yemek tarifleri oyuna eklendi unsurlar ve, görmelisiniz.

yama tarafından yazılan mektupta Tarifleri,

"Kağıt üzerinde Simya" oyun şu anda en fazla üç yüz öğe vardır ve çünkü ilk yama yüzden kesin bir çok şey yapmak. Biz B Harfi hakkında özellikle konuşmak, o zaman orada malzemeler, maddeler ve özgün sürümünde mevcut değildi yaratıklar bütün bir saçılma, ama bu oyuna eklendi. Örneğin, orada insan ve kanı birleştirerek elde edilen bir vampir değildi, ne de ülke ve genellikle oldukça basit tarifi Robina Guda, hatta bir bisiklet, bir kombinasyonu ile çıkan Birleşik Krallığın - iki tekerleği geçmeye. Ve hepsi bu değil. Hatta rüzgar orijinal versiyonunda değildi, üzüm ve bakteriler ve aslında iki hava elementi birleştiren basit bir tarifi - Deve hayvan ve çöl şarap elde edilir. Ayrıca üzüm su ve elektrik elde edilen toprak ve ahşap, hidrojen, elde edildiği, ilave edilmiştir. buğday ve alkol birleştirerek Ne zaman bir viski ve canavarın edinebilecekken ve ay bir kurt verir. Bu arada, oyunda mevcuttu kurt yama, ancak hayvan ve bulutların bir kombinasyonu elde - çok daha az belirgin tarifi. Zaman ve volkan - iki diğer elemanlar da unutmayın. lav basıncın sağlanması - ilk olarak bir kum saati ömrü ve ikinci eklenmesi ile elde edilir. Nedeniyle oldukça karmaşık tarifleri oyuna eklenmiş olması "kağıt üzerinde Alchemy," ipuçları kesinlikle her şeyi gerekli olabilir. Ama bu mutlaka bunları kullanmak gerekir anlamına gelmez. Eğer oyundan maksimum zevk almak o kadar - Sizin için her şeyi yapmak için biraz daha zaman geçirebilirsiniz.

harfi B için tek reçete

Yukarıda belirtildiği gibi, ikinci yama çok az öğe ve tarifleri ekledi. ÖRNEK B harfi mümkün olduğunca açık bir şekilde bunu gösterir. Yeni yama oyun "kağıt üzerinde Simya" sadece bir unsuru eklenmiş ile ipuçları onun için gerekli değildir. Bu eleman - bir patlama ve yangın ve benzin birleştirirken çıkıyor. kendilerini akla gelen cevapları - Bunlar size bir oyun "kağıt üzerinde Simya" veren bazen bariz unsurlardır. bunları yapmazsa, o zaman zaten ipuçlarını kullanabilirsiniz.

İkinci yükseltme etkinliğinin bir örnek olarak M harfi

Birçok oyuncu ikinci yama hemen hemen hiçbir şey oyuna getirdiği gibi görünebilir. Ama bu böyle değildir. Ve biz orijinal oyun içeriyordu harfi M ile başlayan öğeler bakmak yeterlidir, oldukça basit olabilir kanıtlamak için "kağıt üzerinde Simya." bazı durumlarda yanıtlar ortada, ama bazen düşünmek zorunda. Örneğin, ayı hayvan ve ahşap, alabilirsiniz metal birleştiren taş ve yangın kombinasyonundan elde edilir ve deniz göl ve tuz elde edilir. Buna ek olarak, oyun başlangıçta yosun ve sırasıyla bir taşla bataklık ve yosun ve buğday kombinasyonlarından elde edilen un, oldu. Bu oyunda "Android" için "kağıt üzerinde Simya" ve diğer platformlarda kullanılabilen tüm tarifleri var. Ne ilk yama getirdi? Hiç şüphe yok, eklenen yeni tarifler boldur.

M harfi için ilk yama

Hemen harfi M ile başlayan elemanların ilk yama sayısı uygulanmasından sonra, üç kat arttı. Başlangıçta orada beş vardı ve sonunda oldu onbeş - bu ilk oyun güncellemesi önemini vurgulamaktadır oldukça etkileyici bir ilerleme var "kağıt üzerinde Simya." Doodle Simya (bu İngilizce projenin adıdır) şimdi, sepeti ve içten yanmalı motorun dışına araba, hatta ülke Meksika ve tekila dışarı metal ve elektrik yapılmış bir mıknatıs oluşturmak sunuyor. Arı ve çiçek balı birleştirirken elde edilir ve insan ve hayvan süt verimi kombinasyonu ile bir. Ama hepsi bu değil - içten yanmalı motor bir sepeti ve bir bisiklet ile değil geçmeye karar verirseniz, o zaman bir motosiklet almak. Eğer sesin fikrine eklerseniz bir beze sarılmış bir ceset, mumya açarsanız, sen müzik olsun. et almak avcı ile birleştirirken peynir fare döner ekleyerek ve ne zaman - Ayrıca, hayvan kullanılarak iki tarifleri olacaktır.

harfi M için ikinci yama

Yukarıda belirtildiği gibi bu A, B ve C durumunda olduğu gibi, girişler, M harfi ile başlayan ikinci yama gerçekten etkili ne mükemmel bir örnek vardır ve her harf için bir ya da iki öğe için oyuna eklemek vermedi oyun altı unsurları ekledi çünkü. ikinci yama harfi M için, hiçbir az önemli ilkinden haline gelmiştir. Bunlardan birincisi - deniz anası. Bu yaratık size su ve plankton birleştirerek alabilirsiniz. Eğer kendileri plankton ve bataklıkları birleştirerek elde edilebilir kum ve yumuşakçalar geçerken deniz canlılarının tema devam edersek, istiridyeler, kendine midye alabilirsiniz. Gümüş basıncını üretmek için ise, o zaman bir bozuk para almak ve böcek kombine ve ne zaman karıncalar toprak alacak. Deniz ve okyanus temaları henüz bununla ilgili bir başka eleman kapatabilir. Bu denizyıldızı ve plankton ve kum geçerek alabilirsiniz. Yani, yukarıdan biz çeşitli sonuçlara yapabilirsiniz. İlk olarak, "kağıt üzerinde Simya" kesinlikle tüm insanlar ve tüm durumlar için uygun bir oyun olmasıdır. Bu herhangi bir ortamda çalınabilir ve her zaman eğlenceli olacak. Ayrıca iki güncellemeler sonra, açmak istediğiniz üç yüzden fazla öğeleri içeren, çünkü oldukça hızlı içinden gidemez dikkati çekiyor. Detaylar neredeyse iki kat genişledi gibi saniyeden daha oyun çok daha büyük bir etkisi oldu, bunlardan biri iki yamalar etkisi göz önüne alınmıştır. Fakat ikinci birçok eklemeler ve değişiklikler o kadar getirdi, ama daha az önemli olarak kabul edilemez.

Sonuç

Eğer oyundan maksimum zevk almak istiyorsanız bunu en eksiksiz ve ilginç, çünkü, bunun en son sürümünü indirmek gerekir. Yukarıda belirtildiği gibi, tarifler tüm unsurları burada oyundan toplanmıştır - çok birçoğu. Eğer çıkmazda gerçekten ne olduğunu anlamak Dahası, zorluk seviyesi, sadece son çare olarak yanıtlamak için hazır veya danışma geçişi, başvurmak için tavsiye edilir, böylece yüksek değildir. Her iki fikrinizi yetiştirmek ve Ulaşmak olarak hedefe, daha eğlenceli Eğer kendilerini çok vermek ve yardım almadan zor bir görev çözecek olan - Diğer durumlarda, daha iyi kendi başlarına çözmeye çalışacaktı. Aynı zamanda bu oyun mobil cihazlar için tasarlanmış unutulmamalıdır - başlangıçta "Android" platformu için tasarlanmıştır. Eğer bilgisayarda oyun "kağıt üzerinde Simya" yüklemek istiyorsanız, o zaman kimse bunu size haram kılar. Geleli, geçen az zevk almazsınız hareketlilik içinde sınırlı olacaktır. Bu ama her an kesilebilir olabilir şartla doğrultusunda ya da herhangi bir iş yapmaya istiyorum başka yerlerde, bir şekilde bu uygulamayı kullanmak anlamına gelir. Bu koşullar için oyun "kağıt üzerinde Simya" sadece mükemmel.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.