IlişkilerDüğün

Düğünde yarışmalarda Ödüller: seçenekleri

senin zaferi ilginç ve eğlenceli, aynı zamanda siz ve misafirler için unutulmaz bir değildi sadece için, her şeyin çaresine gerektiğini şimdiden teşekkür ederim. Başlamak için toastmaster, DJ veya müzisyenler seçimi düşünün. Düzgün Telaffuz tost, belirli gelenekler, eğlenceli varlığını planı düğün için yarışmalar misafirler. Yarışmaya Katılım için sembolik ödül yalnızca, tabii ki, el verdi. Kendilerini Yeni evlenen çiftlerin önceden satın alınan veya bir ücret karşılığında, bu görev toastmaster olacaktır. Birçok birçok kişi olacaktır çünkü düğünde, yarışmalarda ödül almak için merak etmeye başlıyor. Birkaç seçenek, en sevdiğiniz birini ve yeterli fon seçmek vardır.

Ödüllerin türleri

1. Fotoprezenty. Bu tür ürünler konusunda uzmanlaşmış dükkanlar oldukça çok. Sen böyle devam eklem görüntüleri ile favori fotoğraflar, fotoğraf albümleri, CD'ler ile onlara takvimler, mıknatıslar, anahtarlıklar, kupalar her türlü sipariş ve edebilirsiniz. Önemli olan - hayal bağlayın.

günlük yaşamda yararlıdır 2. şeyler: havlu, duş jelleri, tıraş köpüğü, mumlar, kupalar, mücevher kutuları. Düğünde yarışmalarda iyi değil böyle ödüller nedir? Ve paradan tasarruf ve adam güzel!

3. tatlılar. çikolata, şekerleme ve lolipop çeşitli çikolatalar, kutu: Bir Nefis bit ekleyebilir. Ayrıca, ek bir kahve ve çay olabilir.

4. Renkler. tatil üç veya daha fazla renkte yapılır Şimdi oldukça yaygın eğilim,. Düğünde yarışmalarda ödüller eşleşmesi veya melodi zaferle olabilir. çiçek şeklinde giysiler için Örneğin, ucuz dekorasyonlar.

5. Aşk teması. Düğün - Aşkın kutlama ve bu nedenle biz kuğu ile kalpleri (mum, sabun), melekleri figürler, şeklinde olabilir başlattı. aşk hakkında bile bir kitap sığdır.

6. tematik ödüller. düğün belirli bir karaktere sahiptir ve varsa yarışmalarda ödül kutlama temasını destekleyebilir. Eğer düğün korsan Örneğin, karşılık gelen Günümüze çekebilir: oyuncak papağan, tabanca ve kılıçlar, tekneler, rom şişe ve benzeri.

7. bayram havası. Yeterince basit: kraker, sabun köpüğü, flamalar, pullar, palyaço kıyafetler ve kapaklar.

8. Tatil hediyeler. Eğer bir başladıysanız kışın düğün veya tatil arifesinde, güvenle kırmızı takvim tarihini sembolize ödül seçebilirsiniz.

Düğünde yarışmalarda Ödüller: ipuçları

Yukarıdaki örnekler biz size sürpriz misafir edebilirsiniz başlattı şeyin verildi. Bu olası tüm seçenekler değildir, inan bana. En önemlisi - hayal gücünüzü kullanın. Standart dışı fikirler varsa, tereddüt değil, bir gerçeklik olmazlar. Eğer tatil alışılmadık kazanmak ister misin? parmaklarınızın ucunda tüm! Hediyeler fotoğraflarınızı çikolata kapağında basılı örneğin bağlayabilirsiniz. tüm konuklarına lezzetli hatıra Bagatelle tatlandırmak. Ve aslında, çok da önemli olmadığı, sen yarışmalar, ödül ve TOASTMASTER, ana şey ne olacak - senin böyle ciddi bir günde düğün atmosfer ve o sevdiklerimiz, akraba ve arkadaşlar sizinle, ve bunun başarılı bir tatil anahtarıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.