IlişkilerDüğün

Anne babasından Düğün tebrikler. Gelinin ailesinden Düğün tebrikler

onların çocukları bunu söylemek, kendine güvenen ve bağımsız hale bu gün çünkü ebeveynler için yeni evliler düğün hareketli ve önemli bir olay olduğunu "ebeveyn yuvasını terk." Dünyada anne ve babadan daha fazla arkadaş ve akraba olacak. Bu nedenle, en, en samimi, içten nazik, yumuşak ve güzel, tabii ki, onun ebeveynlerinden düğün tebrikler olacaktır.

Diyelim ki düğün isteklerine hazırlık yanı sıra olası selam bir örnekte ebeveynleri dikkat etmelidir ana noktaları inceleyelim.

Yönetmelikler düğün tebrikler

Tabii ki, çocuklarının ancak birkaç saat sevgi ve mutluluk uzun olmak zorunda değilsiniz genç velilere bu düğün tebriklerini lütfen unutmayın isteyebilirsiniz - en fazla 3-4 dakikadan fazla, bu nedenle, en önemli en sıcak ve en önemli istekleri dikkatle düşünün. Sözlerin ve öbekleri konuşma çekildi tüm misafirler dikkatine, parlak ve unutulmaz olmalıdır. Duygusal selam vermek için, deyişler ya aforizmalar kullanabilirsiniz.

Bir düğün tebrik yazma Birkaç yararlı ipuçları

Her şeyden önce, düğün tebrikler veliler herkese özlü ve anlaşılır olmalıdır. Bu nedenle, hazırlık düğün tost , kolayca dinleyici tarafından algılanan basit cümleler kullanın. Ayrıca, çocuklarınızın hayatından bazı komik bir hikaye hatırlıyorum ve tebrik de özlü bir de dahil olmak üzere, onu Konuk hakkında konuşun. Bu oğlu veya kızı yakalamak veya zarar veremez söyleme.

Düğün günü sırayla kaybolmak değil ve biz hazırlanır unutmayın, iyi yere yazmak ve yanınızda yüzden çok heyecan verici olacak. ve tekrar okuma gebe kelimeyi tebrik önce kendi tarafını bırakın. o duyguların taşma kötü bir konuşma ve serseri daha okumak daha iyidir ebeveynlerden evliler için Düğün tebrikler. Bunu konuşmasını yapan evliler bakmak emin olun.

Düğün dilek Şekle

Kural olarak, düğün senaryosu açıkça lider üzerinde çağırmasını kendi odaklanmış genç tebrik başlangıcında belirlenen anne-baba-in-law ve baba-ve. verilmez Çoğu zaman, ilk olarak ebeveynlerinden düğün tebriklerini konuşulan. Onların konuşmaları evliler, dedesi, kız kardeş, kardeşler ve diğer misafirler tebrik sonra.

tost makinesi çocuklarınızın isteklerine özel bir tören hazırlamak olacağı gerçeği hazır olun. Sakin bir ruh müzik veya aydınlatma efektleri eşliğinde ebeveynlerden Genellikle düğün tebrikler. senin ayrılık kelime oluşturacak ve istekleri farklı olabilir. Örneğin, ayet veya nesir halinde konuşabilir. Aynı zamanda kendi sözleriyle velilere düğün tebriklerini olabilir. Size en uygun seçeneği seçin. Aslında, çok da önemli olmadığı hangi yöne ana felicitate mesajı ne de forma ve kelimelerin samimiyet olarak, gelin ve damat tebrik seçin. Tüm ebeveynler çocuklarının gurur duyuyoruz, bu nedenle üst o yüzden onun varisleri ne kadar gurur göstermek demek. Yeni evliler adrese en ihale ve dokunaklı sözler seçin - ve bu mevcut hiçbiri özel festivalde kayıtsız kalmadı.

Anne babasından Düğün tebrikler - şiirler

Eğer varsa - sizin için en uygun seçeneği - ayette dinleyici, tebrik büyük bir kitleye sanatsal ve rahat hissediyorum. Biz birkaç örnek sunmak düğün isteklerine ebeveynlerin.

Bugün, özel bir var günüdür

Bu anı saklayın!

mutlu bir aile olalım,

o hayatta kolay yolu olsun.

iyilik, iman, kibarlığı tutun,

İlk toplantılarda gözünde ateş.

Ve altın yüzük,

Sonsuza korumak için yönetin!

Biz yürekten sizi tebrik!

Size parlak bir yol diliyorum

İyi sağlık ve anlayış.

Biz torun diliyorum

Çocuklar - Bizim zayıflığı,

Ve biz çok az sorun

Çocuklar yerde beş.

o kahkaha evin tam olalım

gözlerin sevinçle ışıltı edelim.

Güneş hayatında parlarsa Let

Ve aşkın dışına gitmez.

Mutlu O gün

Özellikle söylemek istiyorum,

Sıcak ve ihale kelimeleri vermek.

Mutlu bir ışık İstek,

Büyük sevgi ve sıcaklık.

İlk kızı ve ikinci oğlu

Dost ve güçlü aile.

Yıllardır en yakın olun,

sefalet ve ayrılık bilmiyorum!

Düğün tebrikler nesir

nesir veliler Düğün tebrik en nazik ve kibar kelimeler çocuklara hitap olduğunu. Sen çocukluk, balayı çiftleri anılarıyla tebriklerini başlayabilir veya hemen kendi isteklerine kırılabilir. Biz birkaç olası düğün tost sunuyoruz.

Sevgili çocuklar! Yani büyümüş zaman gencecik ailesini oluşturduk, gün geldi ve bizim ebeveynlerin evi terk. Size çok sevgi, karşılıklı anlayış ve saygıyı diliyorum. Takdir birbirlerine hayatları boyunca. Unutmayın: Bugün, sen - bir bütün, sen - aile, şimdi yeryüzünde hiçbir insanın birbiriyle içindir daha yakın bulunmaktadır. yarısında, yardımıyla bir tarafında bakmak, birlikte yaşamak ve yardım birbirlerine. Eh, orada olacağım ve her zaman hayatın yolunu destekleyecektir.

Sevilen ve sevgili çocuklar! düğün günü - Bugün hayatınızın en önemli ve en mutlu günü, en çok arzu var. bunu her dakika hatırlayın ve bu üzücü hale geldiğinde, hatırlıyorum. Ailenin dünyanın en mutlu ve en kolay oldu diliyorum, takdir ve birbirine saygı emin olun. gelin, biz sevecen ev kadını, onun en iyi arkadaşı ve mutlu anne olmayı arzu. Damat bir katı "duvar" ve ailesinin desteği olmak isteyen! Senin için, sevgili, iyi şanslar ve aşk birbirini ve dinlenme ve benzeri olacak! Öp!

Sevgili çocuklar! Bugün senin günün, doğum ailesinin günüdür. Eğer biz dilek seviyorum gitmek hayatı boyunca onunla ve kaydetmek altın düğün. Tüm sevinçlerini ve acılarını birbirleriyle paylaştı ve hiçbir şey bir yaşam biçimi ile size nakavt edebilir edelim. Koru ve aşkını tutmak, takdir, anlamak ve birbirine saygı. Size, ailenize her geçen yıl daha güçlü ve daha güçlü olmak istiyoruz. Evinizi Çocukların kahkaha ve neşe doluydu o. Senin için, favori! Öp!

Sayın (gelin ve damat adı). Bu özel günde, büyük bir sevgi ve deli mutluluk içinde birlikte uzun ömürler diliyorum. Size refah, hayatta iyi şanslar diliyorum. Her gün birlikte geçirdiği edelim, unutulmaz ve ilginç bir olacaktır. Değer, saygı ve her zaman çünkü hiçbir büyük mutluluk güçlü ve samimi ailemizden, birbirlerine yardımcı oluyorlar. Biz yakın gelecekte çocukların kahkahaları duymak istemiyoruz. Biz size çok değerli çocukları seviyorum. Yeni aile için. Öp!

Gelinin ailesinden Düğün tebrikler

Bu gün onların çocuklar yetişkin olmak ve yaşam kendi bağımsız yolda atılacak çünkü Tabii ki, her ebeveynin düğün, çocuktan ayrılması sembolize eder. onun değerli sevgilim, damadın güçlü ve güvenilir ellerde küçük prenses taşır ki bir gün - gelinin babası için. Gelin Wedding annesi onun ocağın kızı oluşturmak anlamına geliyordu, bu yüzden onların yaşam deneyimleri ile paylaşmak ve teşvik söz söylemek istedi. ebeveynlerden Düğün tebrikler kızı ayette ve mensur ikisi de olabilir. Sana bağlı. Tabii ki, kızı - her ailenin bir "çiçek", gelinin ebeveynlerinin tebrikler düğün yani ihale ve dokunaklı olacaktır. İşte düğünle bazı örnekler kızı tebrikler vardır.

Ayette gelinin ailesinden selamlar

Bugün harika, kızım,

Mutluluk gözyaşı döndürülmektedir.

Sonuçta, artık kendi aile,

Böylece uzun istemişlerdir.

Yani, güzel sen benim karımsın olmak

Sevecen ve yumuşak.

Ve, ailenin bakım daima rahat almak

Ve kocasına arkadaş ol.

Ne kadar çabuk hızlandırdı yıl

Ve sen, kızım büyüdü.

Dünkü gibi seni seviyorum elle açtı okulda,

Ve bugün bir perde var,

Yeni hayat başlıyor.

Hayatın aşkla doldurulabilir,

Mutluluk ve sıcaklık.

Çocuk kahkaha evi doldurdu,

Kocasıyla birlikte altın bir düğün kaçırmak.

mensur gelinin ailesinden selamlar

Değerli kızı! Size en güzel gelin haline gelmeye nasıl farkında değil. Size dün örgü saç kuyruklarını görünüyor küçük bir kız, hatırlamak ve şimdi kızın başına bir örtü var. Ve bu hayırlı gününde size sonsuz mutluluk diliyorum. Biz ev her zaman sevgi yanan ateş içinde olmasını istiyoruz. Karısına iyi eşi ve arkadaşı olup olmadığını Yani, onlarla neşe ve kederi paylaşmak için, ona yardım etmek. Değeri ve birbirlerine saygı.

Kızımızı Sweetheart! Bugün, hayatınızın en önemli günü. Yani izin vermedi ve tüm hayatın bugünden kadar mutlu parlak ve unutulmaz olacaktır. Her zaman en sevilen ve değerli kızım var bilin. Bu nedenle, ailen olarak, dost, güvenilir ve bizimki gibi güçlü olsaydım. Sevgili, tek başına bir arada yaşama geçmesi, bir eş ile tek bir varlık haline birbirlerine yardım ve yardım et. en sevilen ve sadık eşi olun.

ebeveynlerden Tebrikler oğul

Anne babasından Düğün tebrikler oğluna baba ilk başta söylemek ve sonra anne olabilir. Papa olarak - aile başkanı, onun tebrikler annesinden tebrik kıyasla daha hassas ve özlü olmalıdır. O annesini seven, her çocuk bilir, bu yüzden çocuklar da kelime onun tüm duygularınızı ifade edemez biliyoruz.

damat babasının oğlundan selamlar

Ebeveyn evini terk edip ortak kariyerine başlamak zaman Sevimli çocuklar, o gün. Bunun kolay ve kaygısız olacağını size söz edilemez. Fakat tüm zor durumlarla başa çıkacak birlikte gidiyor. bugün olduğu gibi yüzler hep aynı gülümseme olacaktır olsun. Oğlum, (gelinin ismi), sevgi ve bütün hayatı bakımından güçlü ve güvenilir destek olmak. Size Mutluluk, sevgili çocuklar.

Oğlum, şimdi bir ailen oluşturduk. Unutmayın, artık onun geleceğine tümüyle sorumludur. Bu yüzden onu dünyanın en mutlu olalım. Ailen takviye çocuk olalım onlara mutluluk çünkü. birbirlerini seviyorlar.

Damadın annesi oğlundan selamlar

Oğlum, sen - ben en değerli şey. Ama başka bir eve gidelim bugün - yeni evinizde, sen benim yaptığım gibi o love you ve takdir gerektiğini, sevgili eşine iletmek. Sonuçta, kocası - hep yakın olmalıdır güvenilir arkadaşı ve eşi - sadık desteği. Oğul vermek, ama yakında bir büyükanne olacağı sözünü. Sana, mutluluk ve uzun, uzun evli hayatı seviyorum diliyorum.

Sevgili oğlum, bugün en önemli günü - Doğum ailesinin günü. Eğer aşk çocuklar ve aile hayatına daha fazla bir şey olmadığını kesin olarak söyleyebiliriz. ailen ile birlikte kurmak Yani let (gelinin ismi) Çocukların kahkaha sesleri ve her zaman birbirlerine zevk birbirleriyle ve saygı anlayacaktır. Aşkının söner asla edelim, ama sadece daha parlak ve her yıl daha parlak. Size Mutluluk, sevgili çocuklar.

Gördüğünüz gibi, düğün tebrikler farklı olabilir. ve onlar uzun süre sözlerinizi hatırlayacaktır - tabii ki, sadece çocuklara karşı en hakiki ve samimi duyguları ifade, tavsiyelerimizi dinleyin güzel kelime veya bu makalenin ayetleri pick up, vb.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.