Sanat ve EğlenceTV

Rus durum komedisi "şanssız kızı": aktörler, roller, arsa özeti

2012 yılında, TV kanalı "Rusya-1" dizisinde "şanssız kızı" ilk gösterildi. Aktörler Nikita Zverev ve Yulia Majboroda onu lider roller yerine getirdi. Neden televizyon kanalı "Rusya-1" himayesinde yapılan çoklu filmi, bu yüzden abartılı adıdır geliyor? Ve neyin hayat sıkıntıları ana karakterleri karşılaştı ile?

Dizinin yaratıcıları. arsa özeti

dizi "şanssız kızı" komedi melodram tarafından daha önce filmi "Sonbahar Dedektif" ve üzerinde çalıştı Sergei Bystrytsky oldu yönettiği, Mart 2012'de stüdyonun "Encore" tarafından çekildi "Will altında Ölüm."

Çok resme Alzhbeta Goritsvet tarafından yazılan senaryo. Senaryo skrinpleyami ayrıca projede çalışmıştır "Favori kadın Casanova" ve "Looking for you." Nikolai Smirnov ( "Diamonds Stalin") filminin setinde bir operatör olarak çalışmış "şanssız kızı."

Aktörler Yuri Mayboroda ve N. Zverev döküm ana bölümünde yer. Onların topluluk Batalov Sergei, Okunev Leonid, Nazarov Yury ve Maltseva Lyudmila tamamlanmaktadır.

arsa oldukça sıradışı. Küçük Denis Rozhkov ebeveynlerin kendilerinin aile sorunları usta kadar büyükbabası ile yaşamaya gönderilir. Ancak çocuğun babası kaza geçirirse ve ölür ve anne yakında yaşlı Rozhkov beyan ve torunu götürmek tehdit eder.

Hiçbir mahkeme dedesi aklı başında ve sağlıklı anne çocuğun velayetini almak sağlayacak bu yana, keçiboynuzu başka kurnaz planı icat: her zaman yanlarında torunu ile kaldı, böylece, mahalleden birinin bir kızı evlendirmeye karar verir.

"Şanssız kızım": aktörler. Lisa rolünde Majboroda Julia

Yuliya Mayboroda oynarken, 2005 yılında oyunculuk kariyerine başladı Hortense de Beauharnais içinde "aşk yaverinden." Sonra şarkıcı düşük bütçeli dramalar destekleyici roller çift aldı başlar.

İlk büyük rolü melodram "Kara Tanrıça" in Mayboroda gitti. Ayrıca o blockbuster'ı ve Dasha "cazibe yasalarına göre" filminde Maya oynadığı "yılan öldür." Sonra multiserial projede çekimleri vardı "şanssız kızı."

Aktörler Zverev Nikita ve Majboroda Julia tipik bir öykü ekranları oynadı. Onların kahramanları - komple karşıtların. Bu nedenle, toplantıda hemen birbirlerine sıcak duygular nüfuz etmedi. Ama şartlar bir dizi birbirine tutumlarını yeniden gözden ana karakterleri açar ve birlikte kalır.

"Şanssız kızım": aktörler ve rolleri. Zhenya Zavyalova rolünde Nikita Zverev

seride "şanssız kızı" Nikita Zverev basit bir kasaba çocuğu oynadı - Zhenya Rozhkov adında eski komşusu. kahraman Julia Mayborody için Zheni Zavyalova olaylar sırasında daha sonra ciddi hissi pererostaet sempati vardır. kaprisli kentsel kız kolay değildir ile Ancak, ilişkileri geliştirmek için.

Nikita Zverev onun sayısız TV programları ve filmler, "gölge boksu", "Aşkın Talisman", "Daha sonra pişmanlık" ve diğerleri için kitlelere da bilinir.

destekleyici rol Sanatçılar

Serinin aktörler "serseri-do-in-law," Okunev Leonid Maltsev ve Lyudmila ekrandaki görüntü ve dedesi Denis Rozhkov somutlaşan. Yuri Nazarov baba ve komşu Rozhkov Zheni Zavyalova rolünü oynadı. Denis küçük bir rol Ivan Shmakov var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.