Hizmetler

Araba Nizhny Novgorod telefonları, yorumlar

her zaman talep bazı hizmetler vardır. Bunlar bir araba ve onarım sayılabilir. Sürece biz araba kullanmak olarak (aşınma parçaları sırasında elde edilen iç dış, görünür değilse) o periyodik aşağı gider ve operasyon sırasında bazı hasar almak olduğunu tahmin etmek zor değildir. Amortisman süreçleri tek tek birimler ve elemanların değişimi gerçekleştirmek için ihtiyaç sonuçlanır. Değişikliklerin uzmanlarını yürütmek olacaksa iyidir.

hizmetlerin listesi

daha kolay araba ile herhangi bir sorun olması durumunda yardımcı olabilecek bir hizmeti bulmak hale getirmek için, garajlar Nizhniy Novgorod açıklar. onarım hizmetleri sağlamak şirketleri ve kişilerine adlarının yanı sıra, aynı zamanda onların her bir açıklamasını sunar. Böylece Nizhniy Novgorod (otomobil, modellerin tipi ve benzeri bağlı olarak) sorunun çözümünde size yardımcı olacak garajlar ne gezinmek için daha kolay olacaktır.

makale iyi salonları kişileri ve incelemelerini gösterir bir liste şeklinde derlenmiş edilecektir.

"Top Otomatik"

Yani, biz "Top Oto" olarak adlandırılan en tanınmış hizmet biriyle başlar. Bu taşıma herhangi bir onarım gerçekleştirebilir uzmanları istihdam etmektedir. Onların atölye donanımları itibaren bu asansörlerde (4 ve 5 ton) gibi nesneleri geçirilmesi için özel bir konuma sahiptir , motor teşhis 3D-standı hizalama John Bean yanı sıra. Son olarak, bu arada gövdenin tek tek elemanların geometrisinin tarafından taşınan alt Novgorod'u garajlar.

Burada yukarıda tarif edilen gerçekleştirilir klimaların yakıt ikmalini araçlarda ve lastik (tam hizmet) gerçekleştirilir.

Japon Subaru, Lexus, Toyota ile ilgili "Top Otomatik", hem de Skoda, Mercedes-Benz, Audi ve Ford uzmanlaşmıştır. aslında rağmen herhangi bir başka aracın onarım orada üstlenebilir.

Pazar hariç her gün burada çalışıyorum. Daha fazla bilgi için Telefon: +7 (831) 220-20-40. Nizhny Novgorod yer alan servis, ul.Kazanskoe Highway 01/12.

hizmetle ilgili yorumlar sadece olumlu bulmak mümkün: Birkaç düzenli müşterilerin hizmetin kez hiçbir sorun olduğu gibi şirket açıklar.

"Optima-Service"

Başka hizmetinde tanınmış - bu kaporta yürütülmesinde öncelikle uzmanlaşmış "Optima-Service" şirketi bulunuyor. topraklarında bulunan servis dükkanı, boyut hangi 1500 metrekaredir. işin uzun tarihi boyunca (2000 yılından beri) müşterilerine kaliteli bir hizmet binlerce var.

ekipmanın (tam her yöne çalışmaya donatılmış) gövde ve metal işleri dükkanları unutulmamalıdır; oto boya kabini hizalamalarını seçimini yürütülen laboratuarında, varlığı. Değil Nizhniy Novgorod da bir kurutma odasının övünebilir tüm garajlar (burada boyadıktan sonra kuru araba gövdesi) OMIA Galaxia'nın ve bilgisayar standı AUTOROBOT 4.

hizmetler servis arabaları çeşitli modellerinin bakım, hem de onarım birçok türlerini içerir. Ayrıca bir kafe ve müşteri dinlenme yeri de bulunmaktadır. 7 (831) 246-45-65: Nizhny Novgorod, ul.Marata, 51. Telefon de hizmet alan. Program: Hafta içi 18:00 9:00 dan.

yorumlara olarak, bu şirketin herhangi bir olumsuz yorum bulamadık. Birçok kullanıcı hizmet "en iyi", birisi gerçekten bireysel müşterilerin "vicdanına" Orada çalışmak söyledi saygılı ve samimi personel için minnettarız diyoruz.

"SRT-AUTO"

En iyi garajlar Nizhniy Novgorod (telefon numaraları ve her biri için rehber de listelenmiştir) gösterir bizim listesinde yer almaktadır Daha eski şirketi - it "yüz-AUTO" dir. O 1997 yılında piyasaya çıktı. Seçim Rockpaint boyalar için bir laboratuar, 3 ton, Teşhis Merkezi AUTOROBOT, Metron (İtalya) boya kabini asansörleri: Orada çeşitli özel ekipman çok sayıda barındıran dev bir atölye 1200 metrekare vardır.

Vektör etkinliği - hizmetlerin listesi yeterince geniş olsa da, renkli eserlerin farklı bir türüdür. Nizhny Novgorod, Moskovskaya Highway, 302/2: Bu adrese yürütmektedir faaliyetlerini beri bu şirket, Nizhny Novgorod "Moskova bölgenin Car" listesine bağlanabilir. 7 (831) 274-95-70: Eğer tüm bilgileri belirtebilirsiniz Bir telefon numarası. Servis Pazar günleri kapalıdır.

Yorumlar hizmetinde bulunamadı, ancak hizmetin tanımı bilgiye sahip şirket kendi hizmetlerine bir garanti niteliği taşıdığını söyledi.

"Avtoliga Afonino"

Araba servisi Nizhny Novgorod (özellikle Avtozavodskii alan) ile ilgileniyorsanız, "Avtoliga Afonino" - Bu sadece bir tür şirketlerin olduğunu. İşte profesyonelce en yeni ekipman kullanılarak arabanızı görev yaptı. Özellikle, bu komplekslerin arabalar sertifikalı üreticileri de Nissan, Honda, BMW, Toyota gibi modellerle bir iş teklif edilir. Örneğin, 3D-standı hizalama, MAHA çalkalayıcı varlığını, hem de 500 metre boyunca hizmet alanını belirtin. Şirket yedek parça deposu bulunmaktadır.

7 (831) 202-07-00: şirket O sokak Magistralnaja servis sokak 3. Tel bulunduğu 8'den 20'ye açıktır. hizmetle ilgili yorumlar, yine, onarım makineleri gerçekleştiren profesyonellik belirterek, çok olumlu.

"Nehir"

araba tamir piyasada başka kurtulan - bir şirkettir "The River". Eğer Nizhny Novgorod garajlar Sovyet bölgesinde arıyorsanız, o zaman sağa gel - şirket ul.Rodnikovoy, 75 modelinin tüm gerekli çalışmaları yürütmek üzere donanım geniş bir yelpazede monte edildiği 500 metrekare, kadar hizmet alanının alan üzerinde yer almaktadır.

Özellikle, tarayıcılar BMW, Mercedes-Benz, Toyota yanı sıra Bosch ve Lansman vardır; demontaj için gerek kalmadan makinenizin bireysel bileşenlerinin teşhis için cihazlar vardır. Yine de binek otomobiller ve ağır uygundur iki 5 tonluk vinç vardır söylenmesi gerekir. şirket hakkında bilgi netleştirin Eğer 7 (902) 682-44-43 çağırabilir.

hizmetin Yorumlar ek olarak, sürekli olarak şirket müşterilerinin çok hizmet de pozitiftir. Bu hizmet ve işin kalitesi yüksek düzeyde ile karakterizedir.

"Otomatik Sihirli"

Eğer Nizhny Novgorod kesintisiz araba servisi ilgileniyorsanız bu şirketlerin yanı sıra, biz "Otomatik sihirli" belirtmeliyiz. ancak kısmen burada günün her saatinde saat bir lastik hizmet olabilir yuvarlak Aksine, bu merkez açıktır. Diğerleri bu süre (daha az acil), kendi hızlarında çalışan, diğer bölümler tarafından yürütülecektir için "bekle" olabilir çalışır.

işin alanlarda bahsetmişken, bu kaynak donanımları, iki asansörler için gerekli 3D-standı varlığını belirtmek gerekir klimalar aygıtı doldurma Araçları. Tabii ki, şirket kısa zamanda ve araç bakımını en iyi şekilde yukarıdaki görevlerden herhangi birini yerine getirmek için hazırız uzmanlar vardır.

Bu hizmette alınabilecek markaların listesi, çok etkileyici: Bu ithal ve yerli otomobiller etti hem. 7 (831) 413-53-11: Bu sokak Fedoseenko, 41. İletişim telefon üzerinde Nizhny Novgorod hizmettir.

"TurboLab"

arabalarla çalışmanın yanı sıra ve aynı zamanda bazen başarısız olan hizmet kamyonları için bir talep vardır. Başka bir sorun - kamyon motorları. Şirket "TurboLab" - Çözüm Nizhny Novgorod kargo oto bakım merkezi olabilir. Ağır taşıt, tarım makine ve makine diğer tür yüklü turbo yüksek kalitede onarım, yürütmek. Şirketin internet sitesinde belirtildiği gibi, onların faaliyetin sonucu kendi fabrika durumuna faaliyet gösteren birimlerin tam restorasyonu olduğunu.

şirket yük arabalar konusunda uzmanlaşmış olsa da, motorun konularda binek otomobillerin sahiplerine yardımcı olur. Bu caddenin ChONGARSKIJj 28A üzerinde Nizhny Novgorod hizmettir. Telefon: +7 (831) 272-55-24. şebeke bu hizmetin olumlu özellikleri bir sürü ile temsil edilir.

"BMB"

Biz garajlar Nizhniy Novgorod karakterize devam ediyor. (: Nizhny Novgorod, Prospect Gençlik, 82 adresinde bulunan) "BMB" - Avtozavodskii alan başka bir şirketin çalışmalarının bir yerdir. geniş bir hizmet yelpazesi vardır yürütülür: Vücudun bakım, teşhis ve hataları ve süspansiyon otomobil direksiyon, şanzıman servis arabaları ve çok daha fazlası çözmek. Şirket Profili oldukça geniş, Brand ile dahil (burada yabancı markalar için alınan ve bizim, yerli, otomobiller için). Teklif ve ayarlama hizmetleri.

hizmetin Program: 8:30 ile 18:00 Pazar günleri hariç her gün. Çağrı ve 7 (831) 293-54-00 de olabilir gerek bilgi edinmek. ağda biz otomobillerin minnettar sahipleri gerçek ustaları yardım ihtiyacı olan herkese atıfta burada çalışanlarının hizmet markası yetkinlik ve hızını övgü ve tavsiye hizmeti hakkında yorumları, bir sürü bulmak mümkün.

"Taganka"

Bizim liste garajlar ve Nijni Novgorod Leninsky ilçe içerir. Bunlardan biri piyasada 20 yıllık tecrübeye sahip "Taganka" adlı bir şirkettir. tüm tanı ve aracınızın giderme için en gelişmiş ekipmanları, aynı zamanda makinenin bakımı ile ilgili herhangi bir soru ile size yardımcı gerçek ustaları, bir takım değil sadece vardır.

Kendi Web sitesi arabanın fren sistemi tanısı için stand olarak çalışmak için bu araçları bahseder, oyunun belirleyici, asansörler çeşitli arabanın altını keşfetmek için, delik silindir bloğu ve diğer bileşenleri duruyor. "Taganka" dan bu sistemler uzmanlarının yardımıyla araç böylece tüm sorunları ortadan kaldırmaz olduğunu belirlemek mümkün olacaktır.

Nispeten yorumlar bunlar şirketi öven diğer telefone.V zhne müşteri incelemelere danışman adına beceriksizlik hakkında yorumlar için hariç, pozitif ve güçlü başkalarına tavsiye söyledi edilmelidir.

8-00 günlük ve 20-00 bitirme - O sokak denizaltı personeli 25. Açılış saatleri üzerinde Nizhny Novgorod hizmettir. + 7 (831) 252-69-70: Telefon, hangi sen yapmaktayız.

dop Avto

Eğer araç yükseltmek için bir yol gerekiyorsa, bunu ek sistemler ve (örneğin, bir hoparlör bölmesi veya araç alarmı, park radarı veya izolasyon) yanı sıra bireysel unsurları teşhis etmek, şirketin Dop Avto yapılabilir bileşenleri ayarlayın. (Yukarıda bahsettiğimiz değerlendirmeleri) diğer garajlar Nizhniy Novgorod, bu şirket arabanıza "eklentiler" konusunda uzmanlaşmış aksine. Buna göre, burada bu alanda iyi uzmanlardır.

onun bakım olarak hizmet arabanın hemen hemen her marka alır; onarım ve montaj - ve iş alanları sadece iki vardı. Ancak, hizmet türleri çok müşterinin belirtilen adrese kendi uzmanlarını gönderebilir şirketi dahil bulunmaktadır.

hizmetle ilgili yorumlar oldukça iltifat bulmak mümkün: müşteriler şirket dostları ve sol dovolnymiservisom tavsiye edeceği yazma, onlar da başkasına tavsiye hazırız. Yorumlara böyle serbest tanı gibi hizmetlerin "ikramiye" memnun olduğunu belirtilen "elektronik".

Nijni Novgorod, sokak Schliesselburg, GSK bilgisi için 48. Telefon: +7 (831) 415-03-10 hizmet adresinden ulaşılabilir bulun. şirket 10:00 ile 21:00 arasında her gün çalışır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.