SeyahatUçuşlar

Havayolu "UTair". Park uçaklar. Yolcu ve kargo uçuşları

"UTair" - biri Rusya'da en büyük hava yollarından, 1967 yılında geri kuruldu. yolcu ve yük trafiğine ek olarak, şirket uçak bakım ve personel eğitimi ile uğraşmaktadır. yaklaşık 70 gemi bulunuyor ve Rus havayolları arasında üçüncü sırada uçağın "UTair" filo Mart 2017 By. havayolu Dünyanın en büyük helikopter filosuna sahip.

havayolları hakkında bilgi

o Tümen Sivil Havacılık Bölümü oluşturulduğu zaman hava taşıyıcısının ilk söz 1967 yıl tarihli. Sadece 1991 yılında oldu, Sivil Havacılık Otoritesi dağıtıldı, havayolu "Tyumenaviatrans" oluşturuldu. 2002 yılında, orada bir yeniden marka ve taşıyıcı "UTair" seçildi. O zaman, "UTair" uçak filosu sadece birkaç uçağı sayılı. Genelde Sibirya'daki yerli uçuş için kullanılmıştır.

"UTair" için Hub Moskova Vnukovo kabul edilir ve liderlik merkezi Surgut edilir.

uçuş coğrafyası

"UTair" olarak uçağın şirketin filosu yeterince büyük ve hem yerli hem de uluslararası uçuşlar için izin verir. Rusya'da, havayolu Uzak Doğu, Sibirya ve ülkenin Avrupa bölümüne uçuş gerçekleştiriyor. Her gün yaklaşık 300 uçuş yapılmaktadır. Ana yönleri: Moskova, St. Petersburg, Rostov-on-Don, Krasnoyarsk, Novosibirsk ve Kiev, Minsk, Bakü, Vilnius.

Uluslararası uçuşlar Almanya, Letonya, Litvanya, Slovakya, Çin, Tayland ve diğerleri gibi ülkelerde yürütülmektedir. Ayrıca, popüler turistik charter uçuşlar vardır.

Şirket, düşük maliyetli taşıyıcılar değil gerçeğine rağmen, bilet fiyatları çok demokratik. Uçuş, hatta ekonomi sınıfı zaten bagaj ve carry-on bagaj yanı sıra yiyecek ve gemide içecekler dahildir.

havayolu temel amacı yolcu ve yük trafiği yüksek seviyesine ulaşmak, hem de havayolu sektörünün rekabet gücünü koruyarak etmektir.

Park uçaklar "UTair" (2016)

2014 yılında, havayolu zor mali durum oldu ve bu nedenle uçakların çoğunluğu satılacak vardı. 2012 yılında, şirket 228 sahibi olduğu uçakları ve 2017 yılı başında dolayısıyla kira ödemelerinin azaltılması iflastan şirket rahatlatmak için vardı, yönetim, filo azaltma görüşüne göre sadece 68. ve sol.

2014 yılından sonra uçağın havayolu "UTair" filo kadar büyük değildi gerçeğine rağmen, o rehabilite edilebilir. devlet destek programı sayesinde o yaklaşık 9,5 milyar ruble aldı. Ve 2015 yılında kayıplara geldi ve bir kar 2500000000 ruble olun. Yolcu trafiği ve artış vardı. 2016 Sırasında "UTair" önceki yıla göre% 14 daha fazladır yaklaşık 3 milyon yolcu taşıdı.

filo çoğu da birden çok düzlemde 767-200ER Boeing olarak orada, çeşitli modifikasyonlar Boeing 737 ATR 72-500, AN-2 ve AN-74.

etkinlik

"UTair" normal ve charter hizmetleri hem de devreye girer. Buna ek olarak, VIP ulaşım Hizmetler verilen.

2016 "UTair" Rus dakik havayollarının değerlendirmesi ikinci sırada yer aldı. Ocak 2017 sırasında şirket aynı dönemde bir önceki yıla göre üçte daha olan yaklaşık 500 bin yolcu taşınacak.

"UTair": uçak park. salma gömlekleri Yıl

havayolu uçaklarının yaş ortalaması - 15 yıl. eski - Boeing 737-500, hangi 23 yıldır. En genç - 3 yıldır ATR 72-500.

Son zamanlarda, dünya çapında bir eğilim yolcu uçağı farklı alanlarda tanınmış kişilerin isim başladı. Şirket "UTair" uçak filosu orijinal isimleri olduğunu. Böylece, uçak Sovyet bilim adamları, parti liderleri ve Büyük Vatanseverlik Savaşı katılımcıları onuruna seçildi.

pozitif dinamikleri

Hava filosu planı 2018 yılı sonuna kadar yükseltme - 2019 başlangıcı. havayolunun filosuna katılacak uçakların ne tür bilinmemektedir. O olacağı varsayılmıştır Airbus A321 ve arka 2016 yılında filosunu yenilemek edildi Boeing 737-NG,.

havayolu istikrarlı gelişimini yakın gelecekte 20 uzun menzilli uçakların 10 yapılacaktır olabilecek kullanılabilir "UTair" sağlanmıştır.

resmi web sitelerinde yerine getirilmemiş uçak üreticileri 20 için kayıtlı emirleridir Airbus A321 ve çeşitli modifikasyonlar 30 Boeing 737 serisi.

Havayolu "Light" tarife başlattı. Şimdi pek çok alanda biletleri, sen% 50 indirimli satın alabilirsiniz. Bu tarife tüm tarihler ve kalkış saati için geçerli değildir ve tatiller ve hafta sonları geçerli degildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.