Spor ve SağlıkUygunluk

Nasıl Göğüs upruzhe mı? İpuçları ve Talimatı

Göğüs. gururun utanç kadınların bir sebep. Her erkek büstü çekici, esnek, çok büyük, ama birçok kişi böyle olmak istiyorum. Bu onun arzu, çalışkanlık ve coşkusu içinde, bir kadının elinde hepsi bu. Çoğu zaman nasıl yapılacağı hakkında soru duymuş bir göğüs upruzhe. o daha büyük, daha sert onun kalitesini korumaktır. Birçok cevaplar yöntem ve eksik bugünden itibaren vardır. Bu egzersiz ve masaj ve işletme ve halk ilaçları. seçim bir kadındır.

ilk etapta upruzhe göğüslerini nasıl sorusuna geliyor egzersiz odaklanmaktır. Sabah ücret ile başlamalıdır. -Up itmek - Dairesel atılımlar ve kollar o zaman temel egzersizleri geçebiliriz, kaslarınızı ısıtmak gerekir. Birisi onları katta yapmak mümkün olmayabilir. Bu durumda, kanepe veya pencere pervazına, örneğin, herhangi bir nesneden sıkılmaya başlayabilir.

Ayrıca kucağında meşgul olabilir. Bu durumda, tek ihtiyacınız sadece bacaklar doğrudan bulunmayan geleneksel şınav, olduğu gibi aynı şeyi - yere diz germek için gereklidir. Bu egzersizde, çeşitli kulpları kullanabilirsiniz. Eller dar geniş yerleştirilir ve farklı yönlere palmiye doğrudan, yani, meme daha eşit bir şekilde pompalanır edilebilir.

sonraki fiziksel egzersiz için halter gerekir. Biz kabuklu ellerini kaldırıp gerekir ve yalan ve yarı oturma yoktur. bu aynı pozisyonlarda çubuk kaldırma gerçekleştirebilir. Eh, gizli statiği başka alıştırma. Göğüs hizasında ve mümkün olduğunca uzun süre için basın elinizin avuç sıkmak gerekir. Artı, bu egzersiz sadeliği ve her yerde yapılabilir olması.

Bir meme upruzhe yuvarlak beslenme alamayan nasıl karar verirken daha fazla. Bu çok önemlidir. İşte bu tür portakal, mandalina, elma, havuç olarak meyve ve kırmızı sebze ve turuncu renklerin, için mükemmeldir. Ve ayrıca, bu tür bezelye, zeytin, mercimek ve tabii ki, süt ürünleri gibi.

Birçok kız korkunç bir hata işlemek yapmak. Onlar yaz aylarında kadar az giysi koymak için çalışıyoruz ve onların göğüslerini kendileri yağma. ciltte ultraviyole ışık etkisi altında hızlı bir tükenmesi ve yaşlanma neden olur. Bu onun elastikiyet güneş ışınlarından önemli korunma da için vardır.

ameliyat olmadan göğüsler kaldırın ve böyle bir masaj gibi başka bir yöntem olabilir. daha yumuşak, hoş ve verimli beri suyun en etkili form biri olarak kabul edilir. su akımlarının etkisi altında göğüs güçlendirir. Bu büst zarar verebilir çok fazla baskı yapmak ve ardından sonuç olmayacaktır çünkü çok küçük olamaz. Ayrıca, ortalama sıcaklık çok yüksek değil, ama küçük olmamalıdır. Ayrıca göğüs büyütme için masaj su bitmek ve elleri ve kremler yardımı ile olan normal bir düzeltmedir. Prosedür tipi büstü durumuna ve ulaşmak istediğiniz etkiye bağlı olarak seçilir.

Yani, tüm bu ipuçlarını bir göğüs upruzhe nasıl yapılacağı sorusu sonra kapatılmalıdır. Her şey daha çekici ve arzu olma kadının arzusu bağlıdır. Bu arada, iç çamaşırı hakkında unutma. Sutyen büyüklüğü boyutunda seçilmelidir, bu yüzden takılmak etmez. İyi bir şey de tam değildir, çünkü meme çimdik gelmez ana şey.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.