Yayınlar ve yazma makaleleriKurgu

O`Genri - "Redskins'in lideri." Ünlü hikayenin Özeti

Eğer% 90 olguda, okumaya William Sidney Portrera ait olanı ortalama Rus sorarsanız, şaşkın bir görünüm ve belirsiz omuz silkme geri alacak. Evet, bu yazar okuyucularımız ile popüler değil. Eğer sorarsanız Ama bu romancı O`Genri, bu aynı% 90 sevinçle hikayesini hatırlamak yazdı "Redskins'in lideri." Romanın Özet o elinde kitabın kendisi tutmaya yetecek kadar şanslı olmasa bile, herkese anlatmak edebiliyor. Ama kesinlikle kurşun rolleri Georgiem Vitsinym ve Alekseem Smirnovym muhteşem Sovyet ekran versiyonunu görünüyordu.

bu harika roman okumak ya da film Gaidai "İşletme insanlar" izlemedim olanlar, biz tam olarak ne hikaye anlatmak için çalışacağız "Redskins'in lideri." çok kısa gitmesinin muhtemel Özet, ama ... "Muhtar deneyin." Haydi başlayalım.

O`Genri. Redskins'in "lider: Kısa öykünün özeti

Naif Amerikan çocuksuz bekar - Sam ve Bill - "Herbalife'ı" ve adam kaçırma yaymak yok etmeye karar verdik. Onları dönmek için eğer yerel bir zengin adamın tek oğlu birini kaçırılan olduğuna karar onların aile ocağı uzakta kardeş rulo en azından birkaç bin dolar. Yani roman başlar "Redskins'in lideri." Aynı Özeti düşük olmalıdır.

Said - bitmiş, oğlan uzak dağlara götürüldüğünü direnişine rağmen çok ilginç bir şey ve göstermek için bir söz sokulmuş. bir süre bekledikten sonra, keşfetmek için gönderilen adamlardan biri, bunların şehirdeki yüzyılın suç ve acılı baba göndermek istediğiniz itfa koşulları varisi bir mektup hakkında söylediklerini çok ilginç.

Aynı mutlu bir ruh hali kentinde hüküm sürer. bilinmeyen aptal kaçıranlar üzerinde nüfusun tamamı anlamıyla dua etmeye hazırdır. oğlan istisnasız tüm sakinlerini rahatsız başardı. Makul bir kişi o "hazineleri" geri dönüşü için iki bin dolar şey söylemek, en az 2 cent ödeyecek olası değildir gerçeği düşünmek gerektiğini görünüyor. Ama o karar dayanılmaz çocuk olduğunu, daha ailesinin sevgisine. O gökkuşağı havasında ortağına itfa koşulları ve getiri babacığım bir mektup gönderir.

Ve Bill'in işleri bu arada o kadar mutlu değildir. Kaçırılan erkek fatma uzakta tam programından kırmaya karar verdi ve kendisini gerçek Indian, ve kabile başkanı ilan etti. Evet, kesinlikle adını hatırlamak için yer vardır - "Redskins'in liderini" Özet - hala hikaye kendisi ve John (bir isim çocuk seven ebeveynler verilen) talihsiz haydutlar tabi tüm zorbalık geçmek mümkün değildir. huzursuz erkeksi şirkete kaldıkları üç gün içinde her şeyi bırakıp yerde yayınlanmaya hazırdılar. Ama ... hiçkimseyi kaçmak için Johnny tarafından henüz başardı.

Şimdi, hikayenin, bizim özet sonu "Redskins'in lideri." Yeni Doğal sonu. Kahramanlarımız da baba için fazladan ödemek zorunda, bu yüzden en azından yarım saat bir tasma oğlunu tuttu ve bu yüzden bu sefer domchali ve Kanada sınırına zamanı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.