SağlıkDişçilikte

Evde diş beyazlatma

Başarılı bir adamın resmi göz kamaştırıcı pürüzsüz bembeyaz gülümseme olmadan hayal edilemez. sayısız klinikler sunan rağmen, şimdi kötü formu olarak kabul sarı dişleri varken diş, beyazlatmak müşterilerle kalabalık değil. Bunun nedeni giderek daha popüler hale gelmektedir gerçeğine olan evde diş beyazlatma, en düşük maliyetle iyi bir sonuç sağlar. Böyle olayların bir diğer avantajı diş klinikleri iftihar edemez daha bir sonucu olarak, onun imha neredeyse sıfıra indirgenir mine üzerinde ne etkisi ve dönüşür.

En popüler kullanarak yöntemidir aralarında ev ilaçları, diş beyazlatma yürütmek için birkaç yolu vardır hidrojen peroksit. Bu kaynar su çeyrek fincan içinde seyreltilmiş preparasyon 20 damla yapmak ve daha sonra bir solüsyon elde etmek ya da pamuklu çubuk nemlendirmek ve birkaç dakika bırakarak emaye yüzeyine uygulanan dişleri temizlemek için için. Bundan sonra, ağzınızı çalkalayın için dikkatli olmak gerekir.

Yöntem çok hoş olmadığını belirtmek gerekir, ancak bu onun verimliliği ile karşılanmaktadır. Dişler evde beyazlatma yana oldukça gerçek ve sonuç bir gülümseme değil sadece sahibi fark olacaktır.

Bir diğer popüler yöntem, aktif karbon kullanımı. Uzun tüm uluslardan kullanılmıştır kül veya köz kullanılarak ağız hijyeninin geleneğe dayanmaktadır. Bu yöntemde ardından, aktif karbon ezilmiş olmalı ve daha sonra birkaç dakika için dişlerini temizleyin. Bu yöntem bir süre kullanılmalıdır. Sistematik uygulama - temel kural Buraya.

Bu konuda Housewives favori aracı temizliğin hemen her türlü evrensel bir araçtır kabartma tozu, oldu. O sadece ihtiyacı dişlerinizi fırçalayın birkaç dakika. Evde beyazlatma Bu diş periodontal sağlığa zararlı olduğu kadar etkilidir. Aslında tozu kristalin yapıya sahip olan ve bunun partikülleri kazımak bu diş minesi ve diş eti. Bu artan duyarlılık ve tahrişe ve ağrıya neden olabilir. defadan fazla olmamak her 10 günde olmalıdır kabartma tozu sürün.

hayranları için yerli prosedürler arasında, eczane ve uzman mağazalarda satılmaktadır sistemlerini beyazlatma ev dişleri kullananlar var. Genellikle şeritler, tepsiler veya jeller şeklinde sunulmuştur. Bu maddelerin etkinliği, bileşimleri ve uygulama metoduna bağlıdır. bunların kullanımından daha iyi sonuçlar elde etmek için nasıl bir kaç küçük sırlar vardır. Bunun için o dişler aktif oksijen içeren yapıştırmak temizlenmesi gereklidir. Bu ağartma maddelerinin olumsuz etkilerini azaltmaya yardımcı olacaktır. Bir süre sonra dişler madde olmalıdır ağız durulama kıvamlandırma aktif oksijen ıslatılmıştır. onların bozulmasına yol açabilir diş, sıvı çekecek gibi alkol içeren ürünler kullanmayın.

Evde bir diş beyazlatma seçerken, anında sonuç beklemeyin. Bu tür yöntemler mükemmel beyaz gülümseme yok ama belirli bir kişiye özgü doğal beyazlığını geri yardımcı olacaktır. Bu yöntemler aynı zamanda hastane diş kliniklerinde kullanılanlar gibi, tehlikeli olabilir, bu nedenle bunların kullanımı konusunda dikkatli ve sorumluluk ile alınmalıdır. Bir ay gülüşünü dönüştürmeye yönelik En önemlisi, çok az parayla mümkündür. yöntemleri beyazlatma ev dişlerin çoğunun zaman içinde test ve bunların etkinliği ve göreli emniyet şüphe yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.