BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Işığın Çocuk: örneklerde

2014 yılında inanılmaz tanınmış üreticilerin serbest ya da ünlü serinin bile devam etmesi bekleniyor vardı ki çoğu yüksek kaliteli oyunlar, çok sayıda yayınlanmasını geldi. Ama bu makalede açıklanan edilecektir geçit olan Işığın proje Çocuk, biriydi olan birkaç sürpriz vardı dikkati çekiyor. Bu bir aksiyon-RPG, ancak eylem bir fantezi dünyasında gerçekleşir ve projenin grafik yürütme tamamen tutarlı bir ayardır. Onun tehlikeleri çeşitli buluşacak yolda uzun ve çok heyecan verici bir yolculuk olacak bir kız Aurora, gibi oynamak, ama bunların hepsi ile sizin yardımıyla baş edebilecektir. Işığın oyun Çocukta herhangi bir zorluk ile karşılaşırsanız Tabii, geçen aşağıda açıklanan onlarla başa yardımcı olacaktır. buna değer bir kez Ancak, ciddi zorluklar yalnızca bu makalede kullanması gereken böylece bağımsız geçen oyun, her zaman çok daha ilginç olduğunu kaydetti.

Bölüm 1

Işık geçiş oyunu Child In harika ve çok güzel yerde başlar, ancak nerede olduğunu ana karakter bilmiyor - üstelik o babasını kaybetmiş, bu yüzden ona yardım etmek mümkün olduğunca çabuk gerekir. Diğer çoğu bilgisayar oyunlarında olduğu gibi, birinci bölüm bir eğitim türüdür. Önce hareket ve çevrenizdeki nesnelerle etkileşim anlamaya ihtiyacımız var. Bundan sonra ilk arkadaşı olacak olan ateşböceği bir karşılaşacak - bu orman perileri evine yardımcı olacaktır. Sonra özel hareketleri yapmak enerjiyi nasıl en böcekler, hem de onun karakteri için ateşböceği toplama sağlığını nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. Bir kez mağarada, Silahlarınızı alabilirsiniz - daha sonra savaşta kullanabilirsiniz kılıç. Burada savaş adım adım, bu yüzden karakter, saldırı tedavi edilecek ya da kilit koymak mümkün olacak zaman yakından izlemek gerekiyor - Sen muharebe sistemi öğretilecektir. bu süre içerisinde sağlık ve mana toplamak için ateşböceği kullanın ve düşman kör edebilir. kazanmasının ardından, bir kaç savaşları geçirecek ve düşmanın ani saldırı öğrenecektir. Işık geçiş oyunu Child In ölçüde bu tür kavgalar oluşacaktır, ancak bu projenin sunduğu tüm bu olduğunu sanmıyorum - bu çok daha yaygın standart oyun aşıyor.

Bölüm 2

Işığın oyun Çocuk Pasajı - evet, bulmaca sadece muhteşem - Bu çok zor değil, çünkü arsa, savaşlar ve bulmacalar arasında okuryazar dengedir, gerçek bir zevk. Bu yüzden burada negatif bir şey bulmak zordur. Yani, ikinci bölümde, yine peri orman ile görüşmek zorunda, ama bir asansör ile ünlü bulmaca dahil olmak üzere birkaç bulmaca, karar, ona ulaşmak için, hem de birkaç savaşları geçirmek birinci ihtiyacı olacaktır. Eğer kılıç gücüyle konusunu ele ve Ateşböceği yardımıyla gerekir, böylece herhangi bir özel yetenekleri yoktur sürece. Ancak, bölümün sonunda gerçekleşecek orman perisi, toplantı, sizin değişime katkıda bulunacaktır. Aurora şimdi sinek yapabiliyor ve bu büyük Işığın sizin süren oyun Çocuk azaltabilir - O o kadar, ilk yeteneğini elde edilmesi.

Bölüm 3

Dolayısıyla, artık uçma yeteneğini var, bu yüzden size erişimi yoktu önce bu yerlere alabilirsiniz. Işık geçiş oyun Çocuk sizin için, uçuşun kabiliyeti çok daha kolay biliyorum. Elements stokta elimizde ne var bu kullanıma sürece Seninle sonra satışa sunulacak. Yani, güvenle seviyesini yükseltmek ve kadar ganimet toplamak için konumları ve posrazhatsya rakipler üzerinde uçabilir. Ancak, daha iyi bloklar yolu için kullanılan bu duvarı üzerinde uçacak sonra yapmak. Orada bir kız, Kızamıkçık adında bir soytarı buluşacak. Bu sizin ikinci ortağı haline gelecektir. Kızamıkçık iyileştirme gücüne sahiptir, bu yüzden çok faydalı olacaktır. bölgedeki tüm savaşlar bitmiş olacak zaman, Oyun başladığında yere dönmek fakat ters yönde gitmeli - er bu yönde hareket etmesine izin vermedi dikenli bir çalı vardır. Şimdi güvenle üzerinde uçabilir ama Dev sinek çalışmaz - kessin diye gerekecektir. O kurt eşlik eder, bu nedenle ilk onlarla başa ve ardından Dev kadar sürer. Burada kızamıkçık kabiliyeti çok faydalı olacaktır, böylece O zarar bir sürü yapar. Eğer daha büyük diken çalılar üzerine gitmek mümkün olacak kazandıktan sonra - Işık geçiş Çocuk devam etmesi, kılcal damarlar denilen bir köye gitmek gerekir yeni bir konum, Eski Lemurya açmak için içeri atlamak. Bölüm 1 oyun burada biter ve sonra her şey sadece daha zor olacaktır.

Bölüm 4

onlar yeterli olacaktır burada olduğu gibi Işık geçit görevler oyun Çocuk bu bölümde önemli bir rol oynayacaktır. Aslında bir zamanlar köyde, tek kişiyi bulamazsınız, olmasıdır. Bu onların büyü yardımıyla bir kuzgun dönüştü ve şimdi köy yalnızlık geldi çıkıyor. Sen çukura inmek gerekir ve yolda size Adını yoldaşı başka buluşacak - Finn. kuyuda başka gizem altına almak için çözülmesi gereken bulacaksınız. Aşağıdaki ciddi düşmanı, üç başı vardır Hidra, buluştuğu Yani hepsi saldırı farklı ve dolayısıyla farklı açıkları olması. Bunu yenebilmek, onların eski görünümüne insanları iade ederek lanetten köy boşaltmak. Ve sonra-ve sonra yan görevler köyünde mevcut tüm gerçekleştirmek için başlayabilir. Ayrıca, hikaye geliştirmeyi hedefleyen etmez ve yapmanız gereken açıkça söylenen şey değildir dikkati çekiyor. Eğer sola ileri gidip Ama eğer Finn sizi yakalayacak ve sen ve sen daha ileri gitmek gerekir yeni konuma alacaktır.

Bölüm 5

Bildiğiniz gibi, Işık geçiş oyun Çocuk kolaylığı içine yapabileceğiniz en önemli şey - ateşböcekleri. Özellikle de eşiniz-ateşböceği çok önemli bir rol oynayacaktır çoğu bulmaca, bir sürü çözmek zorunda yeni konumda da not edebilirsiniz. Üstelik burada sık sık rakipler ile mücadele etmek zorundayız, bu yüzden de çok yararlı olabilir tavlayacağımı onun yeteneği. kardeş Nora Aurora - buna değer Ama bir kez yeni bir karakter olacak grubunda olduğunu kaydetti. Seni katılacak ve birlikte size oyundaki en büyük kavgalardan birini bulacaksınız bir mağara, götürecektir yolculuğa devam etmek mümkün olacak. Ama Işık geçiş oyun Çocukta devam etmek için geçmek zorunda. Golem - Eğer kendilerini ölçmek zorunda ve sadece onu yenerek kiminle olmak büyük bir taş, bunu üzerinden uçmak ve hareket edebilecektir. Sonra, neredeyse hemen yeni bir yöredeki bulacaksınız. Bu kez Bolmus Populi adında bir kasaba.

Bölüm 6

Eğer belediye başkanı güvenlik kasasına hakkında endişeler boğulmuş gibi dağ Magna gitmek gerekir aslında - bir sonraki bölümde oldukça alışılmadık bir durum yapılacaktır. örümcekler sürekli başlatılır olması köyün refahını tehdit ettiği etrafında göründüğünden, dağa gidin. görüşmekten kişiye engeller yolunu ve o gruba katılmak edecek küçük fare Robert gelen yardım istediğinde, geçmek mümkün olacaktır. Büyük bir örümcek, küçük düşmanları çok sayıda çevrili - İçinde, size patrona elde edene kadar, örümcekler mücadele etmek gerekir. Sadece zaferden sonra temel görevleri yerine dışarı çıkıp şehre dönmek mümkün olacak. bu bölümde, bazı yan görevler gerçekleştirebilir unutmayın, bu nedenle eğer ilgilenirsen - onları kaçırmayın.

Bölüm 7

Kaleye olsun, çünkü nihai yakın - O bu nokta Işık oyunun geçit ait Çocukta sona erer altında olduğunu görünebilir. Sadece birçok Darkspawn yardımcı büyük bir gargoyle ile savaşmak zorundayız. Sağda, geride arkadaşlarınızı ayrılabilir ve sihirli aynayı bulacaksınız kale, içinde Nora ile gitmek. Bununla beraber, eve ve her şey iyi sona görünüyor. Bir üvey anne tarafından karşılandı, ama aniden korkunç gerçeği ortaya çıkar - bu oyunun Umbria ana cani. Umbra Aurora oyunun ikinci bölümünde ilk arkadaşı olacak sadece bodyguard Angus, kaçmak için yardımcı olabilir hangi cezaevine içine atar. Gördüğünüz gibi, geçit tam uzaktır.

Bölüm 8

Eh, şimdi ücretsiz ve Işık geçit oyun Çocuk devam edebilirsiniz. Labirent öncesinde o kadar zor değildir ve bu diğer hücrelere Aurora ve Angus yol açacaktır ve hangi Umbra sizinle aynı cezaevinde hapsedildi tüm arkadaşlarınızı bulacaksınız. oldukça karmaşık bulmaca karar vermek, sen mekanizmasını ortaya çıkarmak ve tüm ortakları serbest bırakmak için mümkün olacak. Sonra kulenin, Umbra yaşıyor prispeshnits birine göndermek gerekir - Cordelia'yı. Bu hayaletler ile çevrilidir, bu yüzden onlar hakkında unutma. Ay'ı alırsınız kazanmasının ardından, daha sonra küçük bir kızın Aurora kız-savaşçı dönüştü.

Bölüm 9

Bu bölümde, tüm şirket, eski bir balıkçı ve kızı Jane tarafından karşılanmaktadır köye, gider ve onlar ciddi bir sorun var. Büyük bir canavar bulunabilir insanlar, hayvanlar, ve her şeyi kaçırır ve kimse onunla başa çıkabilir. Eğer maceralar Jen yardıma ihtiyaç yana, sen devle ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Onun barınak bir dağ vadisinde yer alır - zafer gidip bathyscaphe bakmak için acele değildir sonra. Üzerinde sizin ve (kürek sen neyse ki, deniz tabanına almak gerek yoktu) Işık geçit oyun Çocuk devam ediyor. Ama önce, Ogrenin artık sakinleri için bir tehdit olduğunu bildirmek için köye dönmek, hem de Jen ile almak gerekir.

Bölüm 10

dibine kadar gidip, Umbria ile son savaş, son seferinde hazır değildi için olacak sualtı şehre girişini göreceksiniz. Ama şimdi Aurora değişti ve kötü adamı yenmek mümkün olacak, ama ilk önce Knox yok etmek gerekir - Umbra sağ elini. Öncelikle bu kadar büyük olasılıkla bu kadar korkunç bir yaratığa dönüştü Knox ile mücadelede önce iyileşmek için emin olun, sağlık biraz kaybeder, gaz, diken dolu koridor ile doldurulur odası, çıkmamız gerekiyor.

nihai kavga

Ne yazık ki, Noks Avrora ile kavga ölür de, ancak, o seyahat sırasında bulunan tüm arkadaşlar kupa sıcak onu canlandırmak ve şimdi Umbria ile rekabet edebilir. Bu son savaş olarak Burada, oyun, tüm iksir ve yetenekleri sırasında bulunamayacağını ifade tümünü kullanabilir. zafer mutlu bir son beklemektedir sonra - oyun geçti!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.