TeknolojininCep telefonları

Bir iPhone'da T9 nasıl çıkarılır ve neden gerekli?

Gelişim yaşı bazen sıradan sakinlerle zalimce bir şaka yapar. Eskiden kurmaca olarak kabul edilen ve anlaşılmaz olan şeyler, aniden sıkıcı bir rutine dönüşür, bazen can sıkıcı olurlar. Bu yazıda, otomatik düzeltme ile ilgili Iphone. Ayrıca bir iPhone'da T9'u nasıl kaldıracağınız hakkında. Ama önce hepsini çözmelisin.

T9 Nedir

Bir şeyi kapatmadan önce, bunun ne olduğunu ve nedenini anlamalısınız. Bu, mobil cihazlar için özel bir T9 sözlüğü. Bu arada, bu mühendislik mucizesini Apple'ın ilk akıllı telefonundan önce icat etti. Ve oldukça ilerici ve kullanışlı bir teknoloji olarak kabul edildi. Bununla birlikte, birileri halen öyle düşünüyor.

Yani, T9, mesaj gönderirken hangi tuşlara basacağınızı öngören bir sistemdir. Bazen sistem yanlışlıkla tetiklenir ve bundan farklı olaylar meydana gelir. Ancak, yararlıdır.

Nasıl Çalışır

Bir iPhone'da T9'u nasıl kaldıracağınıza dair soruyu yanıtlamadan önce, bu sistemin ilkesini anlamaya çalışalım. Bu dahili program, önceden yüklenmiş kelimelerden oluşan bir sözlüktür. Buna ek olarak, metnin tekrarlanmasıyla yeni kelimeler eklenebilir. T9 aynı anda aynı tuşlara basamamanıza ve sadece dokuz tuş kullanmanıza izin verir. Oradan adı. Daha sıklıkla herhangi bir kelimeyi kullanırsanız, T9 bunları yazmak için ne kadar sıklıkla yazmanızı önerir.

Bu özellikten dolayı bazen komik olaylar var, bunların birçoğu sosyal paylaşım ağlarında kalıyor.

Avantaj ve Dezavantajları

Bu sistemin olumlu özelliklerinden - bazen müdahale eden kişiye kısa ve yetkili bir mesaj göndermek yardımcı olur. Bu, örneğin, kullanıcı çok meşgul olduğu ve tüm dikkatini mobil cihazına yönlendirmek istemediği bir zamanda uygundur. Örneğin, yeme veya okurken. Ancak, bu gibi durumlar deniz tarafından icat edilebilir.

Minuses - T9 bazen sözleri böylece müdahale önce kıvrık ya da en iyi her şeyi yeniden yazdırmak için gerekli bozuyor. Bununla birlikte, işlevi açıkça kullanışlıdır. Ama her zaman değil.

IPhone'da T9 nasıl çıkarılır

Aslında, sorunun ifadesinin kendisi biraz yanlış. Iphone aslında hiçbir klavye, ancak büyük bir dokunmatik ekran var. Buna göre, bu işleve otomatik düzeltme denir.

Yine de, insanlar örneğin bir iPhone 5s'de T9'u nasıl kaldıracağıyla ilgili sorular sorarlar. Cevap şudur: Biraz manipülasyon yapmanız gerekir, yani: Kurulum maddesine gidin, ardından "Temel" alt maddesini seçin ve klavye bölümüne gidin. Sadece "Otomatik Değiştirme" noktalama işaretini kaldırmak için kalır. Ve hepsi bu. Soru kapandı.

IPhone 6 ve sonrası modellerde T9 nasıl kaldırılır? İlke tamamen benzer, aynı işlemleri yapmalısın ve tamamen mantıklı düşünceler yerine müfettiş saçmalıklarına gönderirken, saçma durumlardan kurtulacaksın. Her şeyden önce, her iki cihazın işletim sistemleri benzer, dolayısıyla neredeyse tüm yeni Iphone modelleri üzerinde çalışacak.

sonuçlar

Bazen kullanışlı olağanüstü otomatik düzeltme işlevi hakkında bilgi sahibiyiz. Fakat sıklıkla daha önce baskıya alışık olan ve teknolojinin çalışmalarında kendilerine katkıda bulunmasını istemeyen kullanıcıları engelliyor. Buna ek olarak, bir iPhone'da T9'u nasıl kaldıracağımız konusunda çok popüler bir soruyu yanıtladık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.