Entelektüel gelişimiTarot

Yorum ve önemi Taro: "Pentacles ikisi" dik

Tarolog - bize anlaşmazlığa doğru çözümü bulmanızı sağlar gizemli bilim, geçmiş şimdiki zamanda ne olup bittiğini anlamak ve geleceğe bakmak bilmek. Tarot kartları - sadece tahmin değil. Bu bilinçaltının gizli köşelerine içine bakmak standart olmayan bir yoldur.

Açıklama ve sembolizm

Harita üzerinde klasik güverte bir bir adamı tasvir palyaço kıyafetinden. Hokkabaz lemniscate (yatay konumda ya da sonsuzluk işareti sekiz anımsatan görünen bir sembol) içine alınır, iki sikke, bir hile yok. Arka planda bir deniz ve gemi öfkeli dalgaları görebilirsiniz.

Tarot Pentacles yaşamın maddi tarafını temsil ediyor. senaryoda bu takım görünümü meselesi mali işler, kariyer büyüme ve iş küre ile ilgili edilebileceğini söylüyor. Pentacles da altın para sikke çağırdı. Bu renk toprak elemanına karşılık gelir ve yukarıdaki değerlere ilave olarak, aynı zamanda pratiklik, dayanıklılık, rahatlık, kurumsal ve sağlamlık temsil eder.

tamamlayıcılık, karşıtların dengesini, ikiliği, rakip partileri, ikilem, bir seçim yapmak zorunda: Tarot ikisinin değeri gibi kavramları içermektedir.

Lemniscate sonraki seviyeye sonsuzluk, denge ve geçiş temsil eder.

İki denarii arka planına Tarot bazı sürümlerinde farklı yaşam koşulları anlamına gelir azgın deniz ve gemi gösterir. Resimdeki adam, dış dünyada neler olup bittiğini dikkat etmez. O kendi iç duygu ve günlük önemsiz ayrıntılar hakkında tutkulu.

mitolojik prototip

Her Tarot kart mitolojisinde belirli bir arketip görüntüye karşılık gelir. Pentacles ikisi "Ouroboros" denir eski bir sembol ile ilgilidir. Kendi kuyruğunu ısıran halka yılan gibi kıvrılmış. Bu yaratma ve yıkım, bilgi, sonsuzluk ve yeniden doğuş doğal döngüsel işlemin sonsuz dizisini göstermektedir.

Bir dik konumda kartların Yorumlama

Değeri sorulan soruya bağlı olarak değişir Harita ikili Pentacles (Taro), birkaç yorumlanabildiğinde. cevabını anlamak için, böyle bir durumda, senaryoda diğer sırlarından varlığının doğası gibi birçok etkeni dikkate almak gerekir.

Pentacles iki ana değer yorumlanması için çeşitli seçenekler içerir. İlk harita kalıcı manipülasyonuna ve denge ile sağlanır dengesini gösterir. Ama Binbaşı Arcana "Denetleme" aksine istikrar ve huzur değil. Bu durumda adam yüzünden kendimi sürekli çalışmasına hayatlarının yönlerini uyum yapabiliyor. Mali zorluklar ve diğer zorluklarla başa çıkabilmeleri, sayısız sorumluluklar dengeler. Ama tam istikrar sağlamak için çok çalışması gerekecektir. Buna ek olarak, çeşitli iniş çıkışlar uyum ve stabilite ulaşılmasını engeller. Ancak, sorgulayıcı neler olduğu konusunda rahat olmalıdır. Aşırı Kıpırdanmayı hedeflerine ulaşmak yolunda büyük bir engel olabilir.

Buna ek olarak, Tarot "Pentacles ikisinin" değeri her şeyin geçici olduğunu söylüyor. Geçerli yetmezliği er ya da geç sona çünkü herhangi bir kişinin yaşam yolu, iniş çıkışlar oluşmaktadır. yükün yerine mutlaka refahı ve refah sırasında gelir.

Günlük önemsiz ayrıntılar üzerinde aşırı konsantrasyon - Küçük Arcana çok yaygın yorumların başka. Yerli problemler üzerinde çok düşkün adam, gerçekten neyin önemli olduğunu ödün. başkalarıyla ilişkiler, yaratıcı kendini gerçekleştirme ve ruhsal gelişim: senaryosunda Bu kartın çıkması yaşamın diğer alanlarına dikkat etmek bir tavsiye olarak alınmalıdır.

Aşk ve İlişkiler

Taro'yu "Pentacles Two of" Anlamı bazı belirsizlik ve belirsizlik anlamına gelir. Bu ilişki ve insanın kendi görüşleri hem ilgili olabilir. Daha iyi anlaşılması için yan kart tarafına dikkat etmek önemlidir.

Başlıca Arcana "aptal" ile bağlantılı olarak (ya da "Fool", "aptal"), ikili Denard ortağı için ciddi kaygılar değil anlamsız kişiyi anlatır. O kendiliğinden kesinlikle kendi eylemlerinin sonuçları düşünmediğini ve dikkate başka umutları almayan, karar verir. ne tartışılmıştır hangi, bu bakımdan sevgi, dostluk ve profesyonel ortaklık olup olmadığını hiçbir istikrar ve karşılıklı güven vardır.

"Şeytan" Ne govoit kombinasyonu artı Pentacles İki? onun son derece olumsuz ilişkin değer. Bu kombinasyon bir kişi başkalarının duygularını manipüle düşündürmektedir. Arasında ortakları saygı ve anlayışa sahip değiliz. Büyük olasılıkla, bu tür ilişkiler mahkumdur. durum mevcut senaryo onaltıncı büyük Arcana eğer "Tower" da ağırlaşmaktadır.

Yedi Swords ile birlikte Taro'yu "Pentacles Two of" Anlamı açık sözlü eksikliği gösterebilir. Ve bazen bu sahtekarlık diğerleri ile ilgili olarak, ancak kendisine sadece kendini gösterir. Sabit zihinsel göçebe ve kendi arzularının net bir anlayış eksikliği hayatlarını inşa etme kişi müdahale. Bazı durumlarda, bu kombinasyon ihanet ve ihanet konuşur.

Kart pozitif kementleriyle bitişik ise, flört, delicesine aşık ve karşılıklı ilgi anlamına gelebilir.

profesyonel meslek

Kariyer konularında kartların değerlerinden biri - iki proje üzerinde çalışıyor. Dış şartlardan ötürü bir kişinin aynı anda çok sayıda davayla uğraşmak zorundadır. Hayatın bu aşamada o edebilmek işi bırakmak ve bir tek projeye yaptığı zaman ayırabilmek. o manevra Çünkü her şeyde başarılı olmak.

Isteğe bağlı için bu kart bir zor durumda habercisidir olumsuz kementleriyle ile birlikte öngörülemeyen durumlar.

sorgulayıcı profesyonel aktivite tavsiye Gerekirse, "2 sikke" esnek olmayı öğrenmek önemli olduğunu söylüyor. Başarılı olmak için, bir kişinin itiraz durumlarda riskine alternatif çözümler bulmak için, hem de el becerisi ve iletişim becerilerini göstermek için, ne olup bittiğini uyum öğrenmelidir.

sağlık durumu

Sağlık değeri Tarot çok olumlu "Pentacles ikisinin" konularında. Biz hastalığı acı bir adam bahsedecek olursak, bu kart, yakın gelecekte toparlanma öngörüyor. rehabilitasyon geçmesi durumunda iyileşme süreci çok daha iyi olacaktır. kronik hastalıklar söz konusu olduğunda, düz bir pozisyonda Minör Arcana geçici bir gelişme göstermektedir.

Ayrıca, bu psiko-duygusal durumunu iyileştirmek için kement genç gösterebilir. Eğer bu adam depresyon ya da melankoli oldu önce, ruh sağlığı konusunda "2 Pentacles ait" ortaya çıkması zor bir dönem sonunu ve canlılık bir dalgalanma habercisidir.

İnsanın doğası

Aynı anda bir çok şeyi yapmak eğilimindedir ve uygun bir zaman ayrılamıyor bir kişidir "İki denarii," ile karakterize bir kişi, tarif edin. senaryoda yukarıdaki Kartların görünümü, ya programını revize öncelik ve planın sistematik uygulanmasını başlamak için tavsiye olarak alınmalıdır.

Aynı kişilik özellikleri insanın doğasına bağlı olarak birkaç farklı tonları elde ve hangi sebeplerden başka o belirli şeyler yapar, ister. Pentacles ikisinin yorumlanması senaryosunda diğer kartlara göre değişir.

Pozitif kementleriyle kartı ile birlikte işletme gibi özelliklerin, iletişim becerileri, insanlarla ilişkilerde esneklik anlatır, durumlara uyum sağlamak ve her durumda doğru çözümü bulmak için yeteneği. Bir "aptal" olarak, bu kartlar birinin yanında Minör Arcana Yer "Star", "Güneş" veya "kupalarının Sayfası" sıradışı ve yaratıcı bir doğa anlatılmaktadır. Kolayca hayata geçerlidir Bu kişi, bizzat şey almadan, herhangi bir sorunları çözmek.

olumsuz kementleriyle ile bağlantılı olarak Tarot Pentacles ikiliniz Anlamı kişi işlemek için sinsi, hile, güçlülük, sinsi, yetenek gibi nitelikleri ifade eder. "Şeytan" ya da "7 Swords" gibi kartların kombinasyonu maceracı ve sahtecilik gösterebilir.

Kişisel Gelişim ve ruhsal gelişimi

yönüne göre karta senaryosu "Pentacles ait 2" görünümü manevi ve yaşam malzemesi tarafı arasındaki uyumu bulmak gereği konusunda kendini söylüyor. Aşırı genel yaşam kalitesi üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir faaliyet bir alanda dalmış. Kişi uyum geliştirmelidir.

durum

ellerinde, Tarot "Pentacles ikisinin" değerinin belirli durumla ilgili bir ikiliği, hassas bir denge ve bir seçim yapmak gerektiği anlamına gelmektedir. Muhtemelen kişi bir ikilem önüne getirildi. Sabit atma onu soberly mevcut durumu değerlendirmek ve doğru bir karar engellemektedir.

sorusu ciddi bir sorun olsaydı, "İki denarii" ortaya çıkması daha iyi bir değişiklik öngörüyor. Ancak, bu soruna kalıcı bir çözüm, ancak mevcut durumu ve gelecekteki umutları değerlendirmek için yardımcı olacaktır sadece geçici bir önlem değildir. Adam denge durumuna ulaşmayı başardı, ancak henüz stabil değil. nihai karar için önemli çabalar yapmak zorunda kalacaktır. Büyük olasılıkla, bu noktada sorgulayıcı gerekli tüm bilgilere sahip olmayabilir. Zamanla, tüm ayarlanacaktır.

Değer ve Tarot kombinasyonunu + Major Arcana "Ölüm" (13) "Pentacles Two of" dikkate almak da önemlidir. Bu kartlar geçmiş ve yeni bir bakış açısı ile ayrılık, yakın gelecekte radikal değişimi temsil eder. hayatın belli bir aşama sona erdi ve şimdi tekrar baştan başlamak gerekebilir. Bu sorgulayıcı geçmesi olduğunu oldukça zor dönemidir. Ama aynı zamanda kaderi kişiye ikinci bir şans verir. Şimdi, her şey oluyor için tutum revize öncelik ve temiz bir şekilde en baştan başlamak olabilir andır. Hiçbir iç değişiklikler kendi hayatlarını dönüştürmek mümkün olmayacaktır. Er ya da geç, her insan olaylar o sebebini değerlerin bir yeniden değerlendirme oluşur ve yeni bir şekilde dünyaya bakmak.

gündelik konularda konuştuk, kart keyifli kaygılardan kehanetlerde bulunur. olumlu kementleriyle ile birlikte, bu, festivali organize anlamına gelebilir eski arkadaş ya yerimize buluşmak. Bu konuda Negatif kartları herhangi bir tatsız olay öncüsü olabilir. Ancak, bu ciddi sonuçlar gerektirmez.

yorumlama ve kartlar Tarot değeri: Pentacles ikili ve Major Arcana

 • 0 - "Fool", "Fool", "" aptal. mali dengesizlik, fon eksikliği. Büyük olasılıkla, bu nedeniyle dikkatsiz çalışma tutum ve hedeflerine önemine etmektir.
 • 1 - "Wizard", "Sihirbaz". Finansal dolandırıcılık ve manipülasyon, aldatma, dolandırıcılık ve becerikli manipülasyon psikolojisi.
 • 2 - "Baş Rahibe". Fırsat herhangi bir alanda bilgi sahibi.
 • 3 - "İmparatoriçe". Bereket, fırsat kar.
 • 4 - "İmparator". Servet ve refah. Büyük olasılıkla yardım olumlu size yerleştirilen bir otorite sahibi bir kişi gelecektir.
 • 5 - "Hierophant". denge eksikliği. Aşırı coşku bir hayati küre diğer sorunların oluşumunu gerektirebilir. Sen hayatlarının tüm yönlerini dengelemek ve bir orta yol bulmaya çalışmalısınız.
 • 6 - "Severlik" ikili + Pentacles (Taro). Bir ilişkide değer çok olumludur. Daha iyi için kişisel hayatında önemli bir değişiklik bekliyoruz.
 • 7 - "Chariot". Bu kombinasyon mali sıkıntı portends. durum ikamet veya iş değişikliği neden olabilir.
 • 8 - "Güç". Bu kartların kombinasyonu kararlar edemiyor zayıf iradeli kişiyi karakterize etmektedir.
 • 9 - "Ermiş". ruh sık değişiklikler duygusal atma, hiçbir sükunet.
 • 10 - "Çarkıfelek". Herhangi bir plan olduğunu hiçbir anlamı yokken Şimdi zamanı. Olan her şey rastgele tesadüf bağlıdır.
 • 11 - "Adalet". Malzeme borç.
 • 12 - "Asılmış Adam". ikili denaro ile birlikte on ikinci büyük Arcana görünüm gelecekte güven eksikliğini karakterize etmektedir. Adam belirsizlik içinde, bu durumda ne yapacağını bilmeden değildir.
 • 13 - "Ölüm". hayatın belli bir aşama sona erdi. Yakın gelecekte, önemli değişiklikler geliyor. sorgulayıcı tamamen yaşam tarzı geçirmek zorunda kalacak. Büyük olasılıkla, bu nedenler dış etkenler, o ölçüde alışılmış biçimini değiştirmek zorunda kalacak.
 • 14 - ikili Coins birlikte "Ilımlılık" her şeyde altın ortalamasını bulmak için öğrenmek çağırır. oran kavramı zor durumda olduğunu üstesinden gelmek için yardımcı olacaktır.
 • 15 - "Şeytan". Adam kendi zayıflıklarını ve kaprislerine uğruna önemli şeyler bağışlıyor.
 • 16 - "Kule". İmha, reddedebilir, iflas, ekonomik kriz.
 • 17 - "Star". Kayıp fırsatlar ve gerçekleşmemiş potansiyeli.
 • 18 - "Ay." dolandırıcılık ve dolandırıcılığı ile ilgili ekonomik konular.
 • 19 - "Güneş". Sevinç, refah, refah ve artan refah.
 • 20 - "Mahkeme". Bu onların geçmiş başarılarının meyvelerini zamanı.
 • 21 - "Dünya". İyi umutları. Fırsatı kaçırmak ve hemen harekete önemlidir.

Günün kart

Bu kartın çıkması gün çok dağınık geçecek söylüyor. Sen her zamanki rutin ters düşen beklenmedik şeyler yaşayabilir. Bu durumda, sakin olmaya ve küçük şeyler hakkında endişe etmeyin önemlidir. yardım edecek ne sağ tutum engelleri aşmak için ve güçlükler.

Temel anlam ve tavsiyeler

Bu gizli hayatın manevi ve maddi yönleri arasında bir denge aramaya gerek bahseder. Sadece bir kişinin daha yüksek hedeflere ulaşmak için uyum gelişebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.