BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Sırlar HearthStone: Paladin. genel bakış

HearthStone - "Blizzard" popüler bir TCG. varlığını yılı için "XC" büyük bir kitleye (20 milyondan fazla oyuncu) çekti. Bu oyunun başarısının sırrı nedir?

HearthStone - başarının yolu

Neden "Blizzard" dan TCG bu kadar popüler? Bu sorunun cevabı oyunun sloganı yatıyor. Aşağıdaki gibi okur: "Bir aldatıcı basit İnanılmaz ilginç.". Bu neyi "CS" karakterize eden en iyisi olduğunu. oyun olacak İlk kez, kendinizi her şeyin kolay olduğunu düşünerek yakalamak. Ama her yeni düşman ile yavaş yavaş yanlış olduğunu fark başlar. Oyunun, Sinerji kartları, mana eğrisi, stil deste mekaniği - Tüm bu anlamak, çok fazla zaman harcamak zorunda. "Hartstoun" ilk dakikadan itibaren çizer.

dağıtım sistemi - Bir diğer önemli faktör popülerlik olduğunu. HearthStone sistemini dağıtılan "serbest oyun." Bu oyun herkes tarafından indirmek mümkün olacağı anlamına gelir.

çeşitlilik - Ama dünyadan oyuncuların yapar önemli faktör "CS" oynamak. kartları, dokuz sınıfları, çok sayıdaki ve kombinasyon sonsuz sayıda.

Oyunda sadece bazı karakterler HearthStone sırları. Paladin bunlardan biridir. İşte bu konuda ve biz bu makalede ele alınacak. Biz detaylı olarak Paladin (HearthStone) ve bunların özellikleri sırlarını düşünün. Fırsatları Devamı.

Sırlar HearthStone. şövalye

Paladin - oyunda oldukça popüler sınıfı. Bu birçok soruya ilgilenen nedenle şudur: "? Paladin ne gibi sırlar" HearthStone Bunlardan dolayı daha da yakalar. Biz bu makalede yöneltilen soruyu cevaplamak için çalışacağız. Ama önce, ne sırları anlamaya yardımcı olur. pasif modda kullanılan ve bir şekilde karakterinizin portre görüntüler Bu özel büyü soru işareti. Düşman belirli bir eylemi yapacak yalnızca bir sır çalıştırıldı. Şu anda, sadece üç sınıfları HearthStone sırları vardır. Paladin - bunlardan biri.

Paladin Sırları Özellikleri

Oyunun en güçlü büyü bazıları - bu sırları HearthStone bu. onun cephanelik paladin beş tür kartlar vardır. Bu nedenle tehlikeli ve öngörülemez rakip olarak kabul edilir. En ilginç Ne, 1 mana için sırlarını Paladin (HearthStone) oynayabilir. Böyle bir düşük mana zahmetsizce savaş kontrol etmek Paladin verir. Belki, şimdi ayrıntılarına geçmeden ve her sır inceleyin.

"Kurban"

Düşman saldırısı kendileri için tüm hasar alır savaş yaratık harita aramaları (saldırı iki ünite ve sağlık bir birim), (bir yaratık veya silahla saldırı ya) durumunda. Bu yetenek kendilerine veya kuruluşlara ağır hasarı önlemek için mükemmeldir. "Kurban" mükemmel "intikam" ile birleştirilir unutulmamalıdır.

"Atonement"

olay Aktif düşman varlığınızı tahrip ettiğini. Yazım masanın üzerine üniteyi geri döner, ancak yalnızca bir sağlık birimi. İlahi kalkan veya kuvvetli can çekişmesini olan birimler ile birlikte bu kartı kullanmak en iyisidir. en uygun aday - "Tirion Tirion" ve bir "Sylvanas Windrunner." Sahada varsa (acemi gibi) zayıf yaratıklar, "Kefaret" uygulamak gerekli değildir.

"Göze göz"

Paladin hasar aldığında Aktif. kendimizi aldık biz bir yumruk, karakter veya yaratığın kabiliyeti olması olduğunu uğratan. uygulamaları bulmak zordur Çok durumsal harita. on maçta dışında birini sürükleyebilir, ama çoğu zaman da güverte ölü ağırlık yatacak. Bu nedenle, bu kartı kullanmak tavsiye edilmez.

"Tevbe"

Rakibimiz savaş alanında yaratık çağırdığında Aktif. sağlık azaltarak Harita birlik yapacak şekilde tasarlanmıştır. Bu rakam esas güçlü yaratıklar olduğunda geç oyun (Leith oyunda) içinde gizli kullanmak en iyisidir. "Tevbe", "İntikam Gazap" gibi kartlar ile kombinasyon halinde de "Gazap Hammer" ve "Kutsal Wrath" çalıştığını fark da değer.

"İntikam"

En sık kullanılan Mükemmel sır, Paladin güvertenin. Tarımsal ve Aralık kontrolü için uygundur. Bizim birim öldürüldükten sonra, kontrolümüz altında başka bir minion ek özellikler (sağlığa artı saldırı için üç ve iki) alır. Bu "İntikam" klasik kümeler dışına düşmez dikkati çekiyor. Bu sırrı alabilmek için kazanmak ve testi geçmek zorunda kalacak "Naxxramas ait."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.