BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Witcher", en iyi modern RPG birinin Passage

Belki birçok ilginç oyunun süresine bağlı olarak birkaç gün ya da bir hafta boyunca aynı nefeste gerçekleşir ifadeye kabul edecektir. Bu, daha ziyade ikinci bölümünü "Witcher" geçişini tanımlamak veya nasıl olduğunu. o kadar güzel ve heyecan verici nedir? Ne güçler bu harika ve büyülü dünyasında oyuncu tutun?

"5" üzerinde çalışma

Oyunun ilk dakikalarında itibaren Polonyalı geliştiricilerin ellerinden geleni yaptığını gösterir. Hepsi iyi tanımlanmış ve ayrıntılı. Bir kullanıcı, kendi kuralları ve kanunları vardır kendinden var olan dünyada, içinde olduğu izlenimi uyanır. Her karakterin kendine işlevini gerçekleştirir: bir et suyu asker, diğer trenler yeni işe dökülen ve üçüncü ekipman sıralama katılır. Kısacası, herkes tam bir hayat yaşıyor. Yeni grafik motoru monitörde mükemmel bir görünüm sağlar. Diyaloglar ve karakter animasyonu (jestler, mimikler) oyunu daha da güvenilirlik ve gerçekçilik eklenir. Eh, görevler önemli bir endişe vardır. "Witcher" geçirilmesi bütünüyle atamaları üzerine kurulmuştur. Neden, tüm oyun RPG tarz bu yaklaşıma dayanmaktadır.

Seçin ve hareket

Bu iki kelime "Witcher" geçişi sırasında esastır. Geliştiriciler oyunun sürecinde ortaya bazı kararlar almaya oyuncu verdik. Ana ve yan: birçok klasik RPG projelerinde gibi Görevler, 2 kategoriye ayrılır. Ancak, hiçbir şekilde ikincil misyonları pasajda ilgi azaldı. çeşitli şekillerde mümkündür geçit olan oyunda "The Witcher 2", vurgulamak, kullanıcı yönü olaylar şefaat uymak kime ve kimin için, daha da gelişecek olan seçmek zorundadır, yani anahtar nokta, seçim türüdür. Bu tür kararlar radikal çevreyi değiştirmek ve ana karakteri, tutum minör karakterleri yeniden inşa edecek. Ayrıca, her seçenek uygun bir şekilde seçerken sadece erişilebilir kendine özgü görevleri vardır. Bu yaklaşım büyük ölçüde böylece tekrar oyunu tamamlamak oyunculara arzusu uyarıcı, oyun "The Witcher" özelliği uygulamasının her geçişini yaparak, projenin replayability arttırır, fakat sadece başka bir yol. Dünya uzun sürmüyor özel çözümlerin benimsenmesi sonra onun seçimine karşılık gelen, Witcher macera bir sürü verdi.

Olduğu gibi

Prensip olarak, "Witcher" geçmesi farklı açılardan yapılabilir. Örneğin, katılmak istediğiniz bunlardan biri iki tarafını, dinledikten sonra, tam olarak ne onları ayakta tutar ve ne onların amacının anlayabiliriz. Oyun hiçbir açıkça iyi ve kötü karakterleri tanımlamıştır. Herkesin olabildiğince mevcut zorunda olduğu bir dünyadır. "Witcher" geçirilmesi para kendi çıkarları uğruna devletler arasında bir savaş başlatmak ve kendini feda etmeye hazır olanlar masum kaydetmek ve dezavantajlı için ayağa için suç etmek için gidecek insanların gerçek doğasını gösterir. İlk bakışta, bu alabilir veya ana kötü adam o karakter ama onu dinlerken ve tanımak sonra, kökten fikrinizi değiştirebilir. Kod "The Witcher" açıkça dile: "siyasi çatışmalar yapmayın!" Ama bazen seçim kaçamazsın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.