GüzellikTırnakların

Nasıl bir hafta içinde bir çivi ... ve gün bile birkaç büyümeye!

Çiviler - bu kadınların en güzel süs eşyaları biridir. Sonuçta, güzel ve bakımlı eller o düzgün ve zarif olduğunu düşündürmektedir. kendi hakkında, o zaman, ve onun düzenin evinde umurunda edin. Birçok kadın doğal çivi büyümeye çalışan yıllar geçirdim, fakat bir takım nedenlerden için bu her zaman başarılı değildir. Sahipleri güzel manikür Doğal kolay küçük, çok tırnak plakası yapısı hızlı büyüme ve güzel şeklinde düzenlenmiştir var. çivi gibi büyümek birkaç gün güçlü ve uzun?

Bazı kızlar az şanslı, ama hemen güzellik salonuna çalıştırmak ve uzantıları yapmak gerekir anlamına gelmez. Kapasite - bu aşamayı. Bu kaba ve çirkin, ama sonra geri kazanılması zor olan senin pençelerinde, üzerinde çok şımarık görünüyor sadece. Nasıl büyümeye , güzel tırnaklar çok çekici formu yoksa? belirli kurallara uymanız eğer, yapmak oldukça kolay olabilir.

Çiviler birkaç gün büyümeye

Öncelikle bu diyet dikkat değer. Bu da büyük ölçüde büyüme ve kırılganlık etkiler. Onlar sürekli yıkmak ve yavaş büyür nasıl tırnaklarını büyümeye? büyüme için vitamin bir dizi gerektiriyor, ancak satılan ilaçları kullanmak istemiyorsanız daha iyi yardımcı olurlar ev yapımı ürünler, bunların yerine edebilirsiniz. Süt ürünleri - Güçlü kadife çiçeği için hayati önem taşımaktadır kalsiyum vardır. Bu nedenle, süzme peynir, tereyağı, ekşi krema, süt ve peynir - en iyi arkadaşlarınız.

Kalsiyum vücutta yeterli değilse, çivi bile büyümek için zaman sahip değil, kıracak. C vitamini ayrıca büyüme çok önemlidir, bu nedenle haftada bir en azından küçük bir mandalina yemek zorunda. Nasıl bir hafta içinde bir çivi büyümeye? Evet, doğrul! Ne olursa olsun yiyecek, tırnakların belli bakım vermek gereklidir ve senin pençeleri hızla büyümeye başlar.

Tırnak Bakımı

İlk adım, onlara formu vermektir. Hareket tırnak törpüsü Biraz - hazır! Ama demir manikür kırılgan tırnaklar için kesinlikle uygun değildir set unutulmamalıdır. Bunu kullanmak, bu delaminasyon yol açacaktır. En iyi cam çivi dosyası veya doku temelinde olacaktır. öğelerin Bu tür dikkatlice yapıyı parlatmak ve onların tabanını yağma yok.

Bir sonraki adım - iyot. Her gün tırnak tabanını lekelemeye bir pamuklu çubukla olmalıdır. Bu prosedür dışarıdan, plaka daha güçlü hale gelen yapısını etkiler ve kullanım iki hafta sonra doğal bir parlaklık kazandırır. Neredeyse prosedürün birkaç gün sonra manikür geliştirin.

Nasıl bir hafta içinde bir çivi büyümeye? ılık bir banyo kullanma. iyot ve damlalar çift deniz tuzu, yapı üzerindeki su, mükemmel etkisi çözünür. Böyle gündelik prosedür temelini güçlendirir, ama deniz tuzu kullanarak hızlı büyüme uyarır sadece.

tırnak bakımı için bir diğer önemli kural - bu aşırı neme bunları göstermiyor. o en iyisidir bulaşıkları yıka , lastik eldiven giymek o tırnak kendisi yumuşak ve delaminasyon eğilimli kılan çok su, engeller beri. Bu aynı zamanda temizlik zeminler için de geçerlidir.

pençe tabanına doğrudan uygulanması gereken özel bir krem var, o da onu güçlendirir ve erken büyümeyi teşvik etmektedir. Aynı zamanda koruyan tırnak yapısını çok iyi ev içi alanda yararlı olabilecek dış uyarıcılara karşı.

gün çivi büyüdükçe?

Ne yazık ki, bu oran, büyümek için mümkün olmayacaktır, ancak doğru bakım, belli bir uzunlukta olacak sadece hızla büyüyecektir. her 3-4 günde yarım milimetre pençeleri Testere da büyüme için çok iyidir, ama çok gayretli alamadım.

maksimum bakım

Nasıl bir hafta içinde bir çivi büyümek değilse bile çok zaman nasıl? Her kız kendi özel yapısı, bu yüzden sadece size pençe yeterince yok neyi izleyebilir ve bu vitaminin en fazla alımı ile bunları sağlamak mümkün olacaktır. Size uygun diyet ile bir bütün olarak vücudun durumunu iyileştirmekle kalmadığını biliyorum, ama aynı zamanda tırnak büyümesini uyarır gerekir.

vitaminler

Nasıl bir tırnak büyümeye? Hafta boyunca gerçek. Soğuk sezonunda daha dikkatli olmak Diyetinizi ve pençeleri yararına olmalıdır esansiyel vitamin izlemelidir. en gerekli - A, C ve E

A vitamini ve yağ ile emilir, nedenle neredeyse sürekli kullanmak gerekir. Yumurta sarısı bu vitaminin yanı sıra karaciğer, et ürünleri ve bazı meyvelerde oldukça zengindir. Rendelenmiş taze havuç çok iyi bu konuda, ana şeyle vücudunuzu doldurmak - ekşi buna ekleyin.

C Vitamini - bir narenciye meyvesi. Onlar önlemek tırnak bozulma belirtisi ve faydalı maddeler ile besler. En önemlisi - Bu ürün alerjisi alabilirsiniz çünkü aşırıya kaçmayın. Bir veya iki ApeLsinka haftada gerekli vitaminler sunmak değil, aynı zamanda sağlığınızı artıracaktır.

E vitamini - ceviz ve ayçiçeği yağıdır. yağ ile doldurmak gerekir daha salatalar yiyin ve tırnakların kısa bir süre içinde çok daha iyi görünecektir. Tohumlar de bu vitamini yararlı içerirler, ancak daha iyi apandisiti kışkırtmak için dikkatli olmak vardı.

iyot ile Ürünler

Nasıl bir hafta içinde bir çivi büyümeye? daha çok deniz ye! Bu gıda ürününün her birinde iyot ve deniz tuzu büyük miktarda içerir. Bu çivi büyümesi üzerine sağlık değil, aynı zamanda iyi bir etkisini artırmak kalmayacak. Karides, ahtapot, midye, yengeç, kalamar - bu vücudunuzun zenginleştirilmesi için en iyi seçenektir. Ayrıca, deniz yosunu tırnağın iç yapısını güçlendirecek iyot büyük miktarda vardır.

Tırnaklarınızı özen en azından daha güçlü olsun bu zamana kadar neredeyse tüm zamanı. çivi belli uzunluğa büyümeye ortaya çıkar. O zamana kadar biz onları iyi bakmak gerekir ve gerekli özen gösterilerek bunları sağlamak.

Birkaç kurallar

  1. yapısı ile rijid, tırnaklarda akan su aşırı penetrasyon yumuşatır değil, aynı zamanda plaka zehirleyen sadece.
  2. Üst tabaka kesip, ve oldukça yumuşak hale geldikçe, çivi maruz bırakmayın. Bu sadece büyümek ve hatta şeklini değiştirmek sona erecek. enfeksiyon olasılığını cabası.
  3. Sürekli lak yüzeyi esas alınarak olun. Bu dış tahriş karşı korur ve pençeleri "sakin" büyümesine yardımcı olur.
  4. deniz tuzu ve iyot ile Banyo oldukça hızlı çivi güçlendirmek. Sadece su, sıcak, ılık olmamalıdır unutmayın.
  5. Diyet için gerekli vitamin ve deniz ürünleri dahil içeriden çivi yapısı üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.