SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Seks düşkünü - bu kim?

Seks düşkünü - hypersexual sendromu belirtileri - nymphomania muzdarip bir kadın. bu hastalıktan muzdarip kadınlar (genellikle farklı ortaklarla) cinsel ilişki çoğunlukla büyük miktarda rağmen ancak mümkün değildir ulaşmak cinsel zevk, orgazm, elde etmek saplantılı arzusu yoktur. Hastalığın adı Yunanca kelime "nymph" türetilmiştir: Bu efsanevi yaratıklar cinsel zevkleri için erkekleri tuzağa ormanlarda güzel kadın ve yaşamlarında şeklinde idi.
Erkekler sol hiç bırakılırsa onları bitkin. insanlarda hastalık nedenleri çeşitli CNS rahatsızlıkları olan, "rahim öfke" denir. Örneğin, nympho - manik TIR adım ulaşmıştır bir kadın, (manik-depresif psikoz). Ya da organik beyin hasarı veya endokrin patolojisi. Ancak, seks düşkünlüğü en yaygın nedeni, özellikle genç kadınlar - çeşitli bir tezahürü nevroz. Nevroz fonksiyonel dengesizliklerin devlet ve başarılı psikoterapi ile tedavi olduğunu.

Tehlikeli nymphomania?

insan ve zhenchina gibi parametrelerden ilgili olarak, zaten sadelik eksik. Akıl hastalığı müdahale olduğunda, daha da zor hale gelir. Seks düşkünü - Bu hiperseksualite tükenmesi getirebilir bir kadın: hayat ilgi kaybedebilir yorgunluk, halsizlik, geliştirir. Kural olarak, bu geçici bir fenomen olduğunu ve hayatı için ciddi bir tehdit taşımayan, ancak bunu slayt izin veremem. Ciddi bir sorun da sıklıkla gecelik seks yol açar istenmeyen gebelikler olabilir. kadın bir ilişkisi vardır kime olan insanlar, hep bilmiyor. Bu nedenle, çocuk da babasının kim olduğunu hiçbir zaman bir riski vardır.

nympho ise - Güçlü cinsel anayasa ile hızla büyüyen bir genç kız, madde bile ensesti ulaşabilir. Çoğu durumda, bu babanın taşıyıcı anne şizofren gen ailelerde meydana gelmektedir.

nymphomania nasıl?

"Kadın histeri" Tedavisi çok kötü oldukça rahat. Ancak, iyi haber var: Gerçek nymphomania - Bir fenomen oldukça nadir. Sadece bir sapma içinde 2.500 kadından hayali olabilir, ama ciddi bir sorun olmayacaktır. To cinsel istek azaltmak fizyolojisi düzeyinde sapma tedavi kadın atanan özel ilaçlar, sıkı bir diyet reçete. baharatlı yiyecekler, çikolata, deniz ürünleri ve alkol - diyet tüm afrodizyagin dışlar. nymphomania hayali ile terapistleri başvurun - genelde başarılı. Kadın o hinder adamla temas cinsel tatmin keşfeder sırasında psikoterapi oturumları ihtiyacı vardır. Bunun nedeni çoğunlukla çocukluk veya ergenlik döneminde toprağa olacağını başlangıcı olan bazı psikolojik bariyerler vardır. Bu bozukluğu olan kadınlar genellikle pişman zorunda ve bu nedenle bir terapistin yardımına ihtiyacım var. Kadınların o bir sorun vardı aslında suçu yok eğiliminde olduğunu hatırlamak önemlidir. Bu ciddi bir sapma farklı profiller doktorların gözlem gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.