Hizmetler

EMS: değerlendirmeleri karışık ama daha parlak bir gelecek için umut

insanlık internet farkında değildi bir zamanda, insanlar genellikle yeterince e-posta hizmetleri kullanılır. Birçok postaneye çocukluğumdan hatırladığım bir kart, mektup veya arkadaş veya akraba parsel ve gizemli ayin zam almak için iyidir. Zaman değişiyor ve "gerçek" e-postaları insanlar daha az ve daha az olsun. Öte yandan, fırsat anlamlı gönderilen ve alınan paketlerin sayısını artırdı alımlarını evde hem de yurtdışında sadece yapmak için. Nispeten yeni oluşmuş şirket EMS, oldukça sık olumsuz çağrışım var olan yorum, bu yazışma ekspres teslimat uzmanlaşmıştır. örgütün ne tür? Hangi hizmetler verilmektedir? eleştiriler onun adresini haklı olup olmadığını? en sırayla herşeyi anlamaya çalışalım.

EMS Nakliye nedir

Devlet Şirketi "Rus Post" tüm bilinmektedir. Resmi olarak 2000 yılı başlarında kurulmuş, ama aslında bu süreç güvenle Sovyetler Birliği'nde çalışan organların yeniden düzenlenmesi çağrılabilir. Evrensel Posta Birliği (Acele Posta Servisi) hizmeti EMS duyurdu kez Rusya'da sağlanmasını koordine edecek kim sorusu. Karar oldukça mantıklı.

Yani zaten yukarıda zikredilen şirket "Rus Post" bir kolu yoktu. EMC ekspres teslimat uzmanlaşmıştır. tarafından sağlanan Fiyatlar yan kuruluşu yukarıdaki hizmetlerin değil, aynı zamanda aktarma parsel terimler daha küçük tarafında farklıdır ilan etti. Sadece birkaç yıl içinde personel 2,000 işareti geçti ve bölgedeki altyapı çok gelişmiştir.

Şirket, ülkenin herhangi bir yerinde sunar ve aynı şehir içinde, bunu da sağlayan kurye servisleri kullanabilirsiniz. Gönderiler evde ve terminaller hem üretilebilir. Tabii ki, iletilen yazışmalar kendi web sitesinde izlenebilir. EMS tarafından sağlanan ek özellikler arasında, gümrük konularında danışmanlık seçebilir.

Hayır daha az mutlu günün herhangi bir saatinde sorunuza bir cevap almak için gerçektir. Ve önerisi değerlendirmek için kurye çalışmalarını EMS, en gurur da çok yararlıdır sık olmayan değerlendirme.

Hızlı teslimat - müşteri hizmetleri

Tabii ki, bu insanlar, içerik gerçeği ile karşı çıkmak zor hizmetin kalitesi, çok daha az daha az şanslı olanlara göre şirket hakkında yorumlar yayınlamaktadır. Ve olumlu geribildirim okuma, belirli bir şeyi anlamaya zordur. Temelde hepsi iyi ve hiçbir şikayetleri ortak cümleleri aşağı gelir.

İstemci kendisine verilen hizmetlerin kalitesi ile mutsuz başka bir şey. olumsuz bir değerlendirme EMS şirketi değerlendirmeleri durumunda, kural olarak, örneğin birkaç tipik yorumlarla indirgenir:

  • uygunsuz davranış, dakiklik kurye;
  • geç teslim;
  • çalışanların isteksizliği sorunu çözmek için.

İlk oldukça özneldir ve insan faktörü düşülen edilemez. personel ile ilgili sorunlar bir ihmalkar çalışanın ciddi tamamı şirketin itibarını bozabilir herhangi bir büyük şirket bulunmaktadır.

teslimat zamanlaması hakkında konuşmak, sorun gerçekten tanımak gerekir yoktur. parsellerin kütle, sözde pik yük dönemleri gidin zamanında aldı. Örneğin, Noel ve Yeni Yıl tatilinde bile dakik Avrupa şirketleri komisyoncusu bu dönemde yazışma teslim süresi artmıştır söylüyorlar. Ancak, bu posta dağıtım kez bir kitle imha için bir bahane değildir. gecikme, küçük de olsa, söz konusu her bir adımı EMS için çağırmak için parça koli - Bir Verim.

çalışanların isteksizlik üzerinde Yorumlar şirketin müşterileri, en endişe verici oldum. parsel belirtilen süre daha uzun işaretlerinden birini kalmış Yani, çağrı hiçbir şey EMC yapar. Cevap şöyle gider: "Evet, kaybı hakkında yazılı bir açıklama gerek, gördüğümüz, ama bir şey yapmaya başlamak için. girişimler olmadan istemci arar eksik parsel yürütülen değildir. " Bu yazışma ile ilgili neler olduğunu bilmek için şirketin yararına bir veritabanı ve teslimatlar zamanlaması vardır, garip değil mi geliyor?

Umarım zamanla, bu durumlar daha az meydana gelecektir ve bunlar barışçıl çözülecektir. Gerçekte, kibar bir sürü aslında var ve çok kadar ki, kuryeler, duyarlı operatörler ve parsel belirtilen süre içinde teslim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.