Hizmetler

Özel uçağı kiralama Avantajları

uzun zaman önce özel bir uçak varlıklı insanlar arasında talep bulunmaktadır. zengin bayanlar arasında uzun emlak, motorlu araçlarda ve uçaklarda yatırım popüler olmuştur. gerek görmüyorum olanlar bir uçak satın almak için, havacılık şirketleri kiralama hizmeti sunuyoruz.

         Bazı insanlar genellikle bir ülkeden diğerine uçmak zorunda. Normal bir uçakta bir bilet satın çünkü bir bilet iddiası, en az 10 kişi, problemlidir. Bu nedenle, özel bir jet kiralayarak kendi başınıza kullanmak için büyük bir fırsat var. o kiracı gerektiğinde özel bir jetle Uçan bir defada yapılır. Özel uçaklar için, hiçbir uçuş programları yoktur.

Bu keyfi oldukça pahalı, özel bir jet kiralayarak birçok avantajı vardır rağmen. Birincisi, özel bir jetle uçuş zaman kazandıran sağlar ve hepimiz her dakika bir iş kişidir kadar kıymetli olduğunu. İkinci olarak, daha güçlü bir motor, sırasıyla on saat uçuş nedeniyle özel jetleriyle hafifliği 2-3 saat azaltılır değer. Üçüncüsü, özel uçakla iletişimin son teknoloji ile donatılmış olup, bu nedenle müzakereleri yürütmek için ve video konferanslar gökyüzünde doğrudan olabilir. Böyle konfor çok ciddi bir iş katılan insanlar tarafından takdir edilmektedir.

Bir ama hesaba özel jet gemide uçuş sırasında koltuk sınırlı sayıda, bu nedenle uçağın kaptan ve uçuş görevlisi hariç, birden ona kadar misafirler arasında olabilir gerçeğini alamaz. Özel jet olarak, alışılmadık müdahaleci ve gürültülü yolcu olmayacaktır. Tüm dikkat ve özen yalnızca yolcu özel jet ana misafirler üzerinde durulacak.

Gemide genellikle geniş rahat koltuklar, yolculara en konforlu uçuş sağlanması. Yolcu koltuğu gerçekten bir kural olarak, rahatça oturup edebilmek bir kişiye daha yatay pozisyona dönüşür, bu yolculuk uzun, uzun saatlerde gereklidir.

Araba fiyat bu uçaklar yakıt ikmali için zamanlanmış stop yapan için uçuş mesafesi yakıt ikmali uçuş ihtiyacı çok uzun öncelikle bağlıdır. Yani fiyat şirket sağlayan uçak kiralama bağlıdır, daha popüler şirket, daha pahalı hizmet. Bu durumda da marka değeri vardır.

Maliyet gemide insanların uçak sayısına bağlı değildir. bir veya birkaç kişi olabilir kiralama hizmeti kullanın, toplam tutar yine aynı kalacaktır.

% 98

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.