SağlıkAlternatif tıp

Evde tebeşir ile Tyubazh

Her zaman yorgun hissediyorsanız, gözlerini özellikle açık gibi görünmüyor, cilt gri gölge oldu ve acı ağzında sürekli tat veya sindirim sorunları başladı, bu beden temizliği yapmak zamanı. magnezyum ile Tyubazh en etkili temizleme prosedürleri biri olarak kabul edilir.

vücudu sondalama Etkisi

magnezyum ile Tyubazh çok basittir, ancak hala ciddi bir yaklaşım gerektirir. Aslında magnezyum sülfat safra taşları, bu nedenle bu yordamı kullanmadan önce, bir uzmana danışmalısınız ve gerekli tüm incelemeleri geçmesi durumunda tehlikeli olabilir safra en güçlü akış vardır. Magnezyum ile tyubazh doğru ve düzenli yürütülmesi ile tüm vücut üzerinde olumlu etkiye sahip olduğunu belirtmek gerekir. Karaciğer kan yapıcı organlar ve onun durumuna büyük ölçüde genel sağlık durumu bağlıdır, bu nedenle bu basit prosedür, tüm organ ve sistemleri normalleştirmek yanı sıra tüm vücudu gençleştirmek için olanak vermesidir.

Evde tebeşir ile tyubazh nasıl

Bu magnezya (magnezyum sülfat), bir toz gerekir - bir dvadtsatigrammovaya paketleme - su yetmiş mililitre. Kilonuzu fazla yetmiş kilogram ise, prosedür için size magnezyum altmış gram su iki yüz elli mililitre almak gerekir. hafifçe ısıtılmış su içinde magnezyum çözünmüş ve aç karnına elde edilen çözelti, içecek sabah erken. Daha sonra, bir ısıtma yastığı bölgesi karaciğer üzerinde duran, sağ tarafına gidin. Bu pozisyonda, iki saat geçirmek gerekir. Bu prosedürün sona erdi düşünülebilir.

Bu nasıl çalışıyor

magnezyum ile Tyubazh karaciğer ve safra kesesi, safra yolları, ve durgun safra atılımı, kum fiş ve bilirubin açıklamanın kas gevşemesini teşvik eder. Yakında işlemden sonra, tuvaleti kullanmak dürtü hissedecek, magnezyum kuvvetli müshil etkisi vardır. prosedür doğru gerçekleştirilirse, sandalyenin koyulaşmasına ve koyu yeşil renkteki taşlardan ifade edilecektir temizleme işlemini başlatmak.

İpuçları ve püf noktaları

magnezyum Tyubazh karaciğer - oldukça basit bir prosedür, bu çok daha kolay aktarılır karaciğer temizleme yağı ve limon kullanarak ve az, çünkü etkili olan bu yönteme büyük bir alternatiftir. Oysa magnezyum çözümün tadı deniz suyunu andırır, herkese değil. Daha kolay içmeye hale buna limon suyu birkaç damla eklemek için anlamına gelir. Bu prosedür önümüzdeki günlerde kuvvetli bir rahatlama neden olduğundan, kuvvetle o gün evde kalmayı tavsiye edilir. Sen lavman yoluyla arınma sürecini hızlandırabilir. yağlı, tuzlu, baharatlı gıdalar, alkol ve tatlılar kaçınarak, işlemden sonra orta yemeye çalışın. Tam bir İçin karaciğer ve safra kesesinin temizlik yaklaşık on prosedürlerin ortalama alır. Harcama sürece bilirubin çıktı trafik sıkışıklığı durmuyor olarak bir hafta aralıklarla olmalıdır. Eğer kan basıncı ile ilgili sorunlar varsa, dikkatli olun, magnezyum sülfat onun keskin bir azalmaya yol açabilir. İşlem sırasında, sürekli performansını izlemek ve gerekli bozulma durumunda ambulans çağırın. Ve en önemlisi, asla kendi kendine tedavi ve davranış arıtma işlemleri, sadece doktorunuza danıştıktan sonra!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.