HobiDikiş

Çocuklar "Hedgehog" kesmek (tohumlar ve kil)

çamurdan Kalıplı erken yaş, bir çocuk geliştirmek için harika bir yoldur - yaratıcılık, hayal gücü, ince motor becerilerin ellerin. toplar, sosis, krep: Zaten bir yaşındaki bebek ile, bu malzemeden yapılmış basit unsurları yapmaya deneyebilirsiniz. Eğer doğal malzemeler ile kil birleştirmek eğer, daha sonra bir hale gelebilir eşsiz ürünü almak büyükanneleri için hediye ve Dedeler, ya da sadece hikaye oyunlara bağlıyor. Makalede tüm ebeveynlerin dikkat tohumlar ve kil "Hedgehog" çocuk el sanatları yapma adım adım işlemi tarif edilir bir sinema dersi sundu. Sadece gerekli tüm malzemeler ile donanmış, onu incelemek ve ortak bir yaratıcı çalışmaları için bir çocuk davet etmek gerekir.

Nasıl tohumlardan yazarlardan "Kirpi" oluşturmak için? hazırlık aşaması

bir rakam heykel için aşağıdaki malzemeler gerekir:

  • Toprak;
  • plakası;
  • ayçiçeği tohumu;
  • fasulye - 4 adet.

Çocuklar tohumlar ve kil "Hedgehog" kesmek. çocuklar ve ebeveynleri için Usta sınıfı

  1. Plastisin kahverengi ve elinizde püre ısıtın.
  2. Bunun şekli oval. boş bir tarafı dikdörtgen ve ters daha ince yapmak. Yani bir kirpi ağızlık moda.
  3. Fasulye bir ayak oluşturan ürünün altındaki ekleyin.
  4. Ayçiçeği tohumları üst kilden figürler ekleyin. Bunlar, rasgele düzgün satır ya da düzenlenebilir. Ama tohumlar büyük boşluklar kalmaz arasında, birbirlerine yanında eklenmesi gerektiğini arzu edilir. Aksi takdirde, kirpi iğneler nadir görünecek ve ürün çok çekici olabilir ve göz bitmiş olmayacak. Ayçiçeği tohumları kendi keskin bir uca ya da küt ile kil içine sokulabilir.
  5. kil ve tohumlardan Kirpi bir burun ve gözleri sahip olmalıdır. Bunu yapmak için, bir küçük siyah boncuklar moda ve doğru yerlerde şekle bunları eklemek gerekir. rowan berry, kartopu, bezelye: Bu amaçlar için, doğal malzemeler kullanabilirsiniz.
  6. Plastisin kırmızı veya sarı yapmak bir top, onun römork ince yeşil "sucuk" ve zaten bir elma hazırladık. kirpi arkasına takın. Bu ürün parlaklık ve bir bitmiş bir görünüm verecektir.

İşte tüm atölyesi var. tohum ve kil Kirpi hazırlandı. modelleme becerileri ile çocuğu güvenceye almak için, sen dikenli bir hayvan bütün aile gerçekleştirmek için çocuğunuzu sunabilir.

tohum ve kil zanaat tescili "Kirpi" konulu Ebeveynler için ipuçları

Akçaağaç (lionfish), kabak, kabak, karpuz, kavun: Böyle el sanatları sadece ayçiçeği tohumu, aynı zamanda diğer bitkiler kullanılarak tasarlanabilir.

bağımsız bir şekilde, kilden şekillendirebilir çocuk bu, malzeme yumuşak ve esnek olması gerekir. mağaza içinde Alış, sağ paketleme yoluyla parmağını düzleştirmek deneyin. Kil çok sert ise, başka bir marka için bakmak daha iyidir.

tohumların "Hedgehog" Hack ve kil en basit ve uygun fiyatlı malzemelerin hızla gerçekleştirilir. çocuklar gerçekten benzer ürünler yaratmak ister. Yarım saat çocuğu yaratıcılığı ile geçirin ve evinizdeki kirpi güzel ailesi "yerleşmiş".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.